Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

sophie1981
3. jan 2009

bude maly pankac.... 😀 😀 😀 ..padam do roboty, prajem pekny vecer a zase zajtra......paaaaaaaaa

ivana2009
3. jan 2009

nech ti to zbehne papa 😉

veronika1982
3. jan 2009

to len vcera bolo prvykrat.. hej hned mu dam prefarbit vlasy na farebno...
k tym prstom. doteraz som to nemala ale rano a vecer ich mam opuchnute. nie celkom ale su opuchnute. vcera som si merala tlak a mala som 105/75 takze vysoky neni. ale spomeniem mu to.

ivana2009
3. jan 2009

veronika pozerala som si vcera svadbu tu na konikovi tak ja poznam tvoju mamku 😀 poznam aj kristinu aj matusa aj luciu aj stana jejjjjjjjjjjjjjjj 😉

sophie1981
3. jan 2009

veronika, mne kazali vsetky opuchy, ci noh, alebo ruk...tak povedz...budes istejsia... 😉

veronika1982
4. jan 2009

ivana no super. mamku pozna asi kazdy aj krstneho a krstnu.. ale odkial ich poznas ty? a co fotky sa ti pacili?
neboj bibka poviem mu to a inac som ta chcela informovat ze v avone maju akciu na parfem co mas tak rada..

sophie1981
4. jan 2009

no super.....snad to bude v akcii aj o 5 tyzdnov.... 😀 😀 ,,ja som avon uz nevidela poriadny ten rok...to este funguje???..a ja nikoho nepoznam s tvojej svadby... ☹ ...sice s mojou pamatou na mena a tvare raz nespoznam vlastneho chlopa..... 😀 😀

ivana2009
4. jan 2009

poznam ich kristina ma brata milana a ja sa od mala poznam s jeho manzelkou ojjjjjjjjjj paron dob re ranko ja som teraz vstala

diankav
4. jan 2009

ahojte Veronika v ktorom tyzdni ti dal ten kufryk Lichvar a este maju pekne nohavice v tom tehu obchode

veronika1982
4. jan 2009

ak chces tak ja ti to objednam teraz.. nie je problem..
ivana no super takze sa pozname vsetci...
diankav mne ten kufrik dali v kosiciach ked som bola na 3d

sophie1981
4. jan 2009

veronika, teraz mam vonaviek dost, kedze ich pocas tehotenstva moc nepouzivam apravdu povediat, ja pouzivam vonavku zriedka, zvacsa len deodoranty....ale dik....
a ma napadlo ze ak potrebujes nohavice, tak tu teraz maju vypredaj, za 10 lybier....10 EUR??...asi tak....ak ak chces, omeraj sa, a ja ti kupim, donesiem, ved ked nahodou nebudu sediet, tak myslim, ze nebudem mala problem predat niekomu dalsiemu....su cierne klasicke, do kancelarie...avelmi pohodlne...so zvysenym podsitym pasom cez brusko a razporok je pod brusko, takze nic netlaci ked sedis....

veronika1982
4. jan 2009

dakujem bibka ale ked ja mam taku postavu ze ja to musim vsetko skusat.. doteraz co mi kamoska doniesla veci z UK tak som do nich nevosla takze si nerob starosti..

sophie1981
4. jan 2009

tak oki....aj ked na foto nevyzeras, zeby si nejaku zlozitu postavu mala.... 😀 ....akurat troska bruchatu.... 😀 😀

veronika1982
4. jan 2009

troska cicatu, bruchatu a ritatu.. 🙂 🙂

sophie1981
4. jan 2009

😕 😕 😕 😕 ....nemyslim.....ja vidim len brusisko.... 😀 😀 😀 ....mozno sa to opticky zladuje a nevycnieva, tak nevidno... 😀 😀

veronika1982
4. jan 2009

vies je to tam vyretusovane 🙂 🙂 🙂 🙂 boze zajtra do prace. ma porazi skoro rano vstavat... dnes som si merala tlak a mala som 97-67

sophie1981
4. jan 2009

pekne miery... 😀 ...ja idem aj dnes vecer do roboty....o siedmej.. 😠 ..a zajtra hura zase odznova....ja si nemam cim tlak merat, ale nemyslim, ze nieco s nim mam...dnes som vypila colu a akurat mi v zaludku sumi s bubliniek...a ruky ako, este opuchnute??

veronika1982
4. jan 2009

teraz nie ale vzdy rano ich citim. uz si kontrolujem aj nohy ale zatial nic..

sophie1981
4. jan 2009

ja tiez nohy kontrolujem, mne tu vraveli ze nohy su prvy alarm na moje zvysene prietoky...ale zatial ako srnka...chude a chlpate, ziaden opuch... 😀 😀 ...

veronika1982
4. jan 2009

a co ty sa neholis?

sophie1981
4. jan 2009

odkedy tehuujem a manzel uz na mna nema takuchut tak coraz menej...pre akciou a dost... 😀 😀 ..ked aj tej akcie uz akos menej.....male dava jasnenajavo ze aj ono sa chce pridat... 😝 ...a my traja to neradi robime.... 😀 😀 😀 takze chlpata...ale aspon teplejsie, ked nemam pancuchy pod nohavicami... 😀 😀

veronika1982
4. jan 2009

ja som si vcera kupila materske silonky..

sophie1981
4. jan 2009

aj mne bude treba...kedze tu to zvladam bez spodarkov, ale na svk to nebude az take jednoduche.... 😝 ...kedze tam zima bude este stale.....musim nieco omrknut....na to brusisko, nech mi male nezamrzne a suska s nim.... 😀 😀

veronika1982
4. jan 2009

no maju aj take pancuchy ale tie som nechcela

sophie1981
4. jan 2009

ja po styroch rokoch ani neviem ako je to nosit nieco pod nohavicami...to bude nevozity a skrabania... 😀 ...ako sa poznam....ja silonky alebo pancuchy nemusim...ani sukne....botasky, triko a rifle to je moje...

veronika1982
4. jan 2009

ja som si teraz zvykla na silonky pod rifle kedze vonku je zima a suknu len parkrat do roka

sophie1981
4. jan 2009

padam do sprchy, o chvilu sapem do roboty... 😝 😝 ..preco stale ked mi treba ist do roboty sa mi chce spat.... 😠 ...zajtra volam prepravnu sluzbu a objenam prevoz veci na svk....sa tak tesim, uz citit ze ideme domooooov.. 😵 😵 😵 😵 😵

veronika1982
4. jan 2009

super sa tesim s tebou..

diankav
5. jan 2009

ahoj Veronika a ako sa vola ten tehu obchod v Spisskej kamoska sa ma pitala a ja neviem

veronika1982
5. jan 2009

neviem ako sa to vola ale je to v byvalej velkej obuve nad CSOB na druhom poschodi ako je svadobny salon Karin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre