Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

diankav
11. jan 2009

Ale ved da sa aj s toho moc nevyskakujeme my ale da sa este netrieme biedu ale fakt zvysenie je super kazda koruna potesi a my budeme mat 3deticky tak treba viac ale teraz este stihame davat detom na Stavebne sporenie tak ale tri deti zas treba viac plienky a tak 😀

veronika1982
11. jan 2009

hej ale vy uz ste aspon vo svojom. my teraz byvame u nasich lebo ked pojdem na matersku tak nebudeme schopny splacat uver..

diankav
11. jan 2009

ale my tiez byvame pri mojich rodicoch mame prepisany dom na nas lebo mam 3sestry a vsetky uz maju svoj dom tak my sme vzali ten rodicovsky tak ma to aj vyhody aj nevyhody

sophie1981
11. jan 2009

aaahojte, ako po vikende??.....vidim, ze stale rozoberate matersku....no ziadnaslava to nieje, hlavne ak nemas kde byvat.....veroonika, my tiez budeme byvat u mojich rodicov, najprv som myslela, ze len do dalsej zimy, kym sa nam nepodari ako tak dokoncit domcek, ale kedze koruna a euro za posledny polrok tak posilnela a my sme prisli o dost vela penazi, uz teraz viem, ze nemame sancu dokoncit za tie peniaze co mame nasetrene.... 😒 ...a kedze prideme na svk po 4 rokoch, musime zacat odznova, cize neviem kedy si manzel najde robotu, kym nebude mat na dobu neurcitu nemame sancu na ziaden uver...a to som dufala ze sa nam podari sfrb, podat aspon ziadost toho roku a snad na rok by sme mohli mat nejake peniazky na dokoncenie.....neboj, prezijeme.....hlavne ze budeme mat zdravie a krasne deticky... 🙂 🙂 🙂

diankav
12. jan 2009

ahoj Sophie tak to mas pravdu hlavne ze my aj nase deti budeme zdravy ako sa povie dajak bolo dajak bude tak nech sa vam ten domcek podary dokoncit

veronika1982
12. jan 2009

no nech sa vam to cim skor podari dokoncit ze robime grilovacku.. 🙂

diankav
12. jan 2009

tak uz keby sa dalo grylovat uz aj ja by som chcela kocikovat male aj deti sa tesia hlavne Dianka ako bude pomahat s kupanim atd... 😀 😀 😀

sophie1981
12. jan 2009

no ved to...najhlavnejsie okolo domu su party a grily....to mozme uz aj teraz grilovat, gulas varit a chlapy mozu ist na stavbu pomahat.... 😀 😀 😀 😀 ....suter hadzat do miesacky a terasu betonovat.... 😉

diankav
12. jan 2009

tak to mas pravdu chlapy pracovat a my grylovat moj manzel chodil 3sestram pomahat na stavbu tak a to je aj dobre ak ti ma kto pomoct z rodiny

ivana2009
12. jan 2009

ahojte tak ideme na to pomahat a mame kam chodit kedy zaciname 😀

diankav
12. jan 2009

ahoj tak asi u kazdej z nas by sa nasla praca tak sa dohodneme 😀 😀

ivana2009
12. jan 2009

ok tesim sa na spolocnu pracu s vami 😝

veronika1982
12. jan 2009

vidis bibka a budes mat hned dom postaveny.. 🙂

diankav
12. jan 2009

ahojte tak mozno aj my by sme sami postavyli niejaky dom s nasimy detickami a ved to budu asi prevazne chalani tak by nam pomohli 😀 😀 😀

diankav
12. jan 2009

dobru noc tehulky tak ja uz idem spinkat 😔 😔 😔

ivana2009
12. jan 2009

dobru noc dianka

ivana2009
13. jan 2009

Pekne dobre ranko ja akosi nemozem spinkat rano som stale hore o 5h ako je to s vami?

diankav
13. jan 2009

ahoj Ivanaka ja nemozem spat v noci ked idem okolo 1hod. na wc tak potom nemozem zaspat a rano potom by som spala ale neda sa z Diankou kracam o 7hod. do skolky

veronika1982
13. jan 2009

ja by som zase spala ale kedze treba pracovat tak musim vstavat.. vcera som tu trcala do siestej.. a dnes to nevidim zase ruzovo. tak co ivana ides so mnou v pondelok an glukozu?? inac kde to najdem na poliklinike?

ivana2009
13. jan 2009

nejdem lebo mi vravel ze mam ist tesne pred poradnou a to mi vychydza 29 januara a je to myslim na prvom pochodi rovno je tam biochemia tak sa tesim co mi napises . tak ja budem chodit s diankou ved aj tak som hore a ty si pospis 😀 😀 😀

diankav
13. jan 2009

ahoj ivanka si zlata tak keby sa to dalo tak o.k ked roby manzel poobede tak ide on a mna necha spat ale ani nespim lebo Viliam mi uz skace okolo hlavy 😀 😀 tak sa uz spat neda a na tej glukoze je to tam strasne presedis cely den ale da sa je to na prvom poschodi pojdes rovno a potom musis ist do prava tak ako povedala Ivanka je tam napisane biochemia tak ja idem sa naobedovat a dat maleho spat a zas potom do skolky pre Dianku ale uz po obede mi to nevadi prave naopak idem rada 😀 mam prechadzku a este ideme po ceste spet do potravyn na dobru sladkost 😉

veronika1982
13. jan 2009

no super... tak pojdem sama... chystam sa v pondelok.. tak vam potom napisem ze co a ako.. a zajtra je to predporodne cvicenie o 17.00 na zapade.

diankav
13. jan 2009

tak Veronika tam nebudes sama vetsinou su tam aspon dve tehotne tak pokecate a chodis cvicit

veronika1982
13. jan 2009

ano chodim na predporodnu pripravu...

diankav
13. jan 2009

a co tam sa tam ucitte ja som ne to nechodila tak neviem a co mate tehu nove

veronika1982
13. jan 2009

sestricka nam rozprava o tehotenstve o zmene v tele a tak. a potm cvicime..

diankav
13. jan 2009

a tak to by som chcela vydiet taku pripravu a ucite sa tam aj dychat tak ja uz ked som pri dvoch nebola tak uz viem co ma caka ale urcite je to super vec si aspon pripravena

sophie1981
14. jan 2009

caute...veronika, ides cukrovkovat....ja by som s tebou sla...ale ked som taaak daleko.... ☹
dianka, aj ja chodim na predporodnu, ale tu v londyne..tu chodia aj oteckovia....no a vyzera to tak ako vo filmoch....na zaciatku sedime v polkruhu na stolickach, predstavujeme sa a kedy cakame babo, potom vysvetluje o teh. a porode potom praktizujeme, nakoniec co nam dala hodina a otazky a padamedomov....popri tom keksik, cajik kavicka.....vodicka....pitny rezim tu je ako modlitba.... 😀

som bola v pondellok na scane...tak prcko ma 1365g...... 😵 😵 😵

diankav
14. jan 2009

ahoj Sophie tak je to super ak chodite na take veci ale ja uz teraz by som nemala cas ale ja uz viem ako to predychat hadam to zvladnem aj po treti krat

sophie1981
14. jan 2009

dianka, preco nejdes do temy regiony - snazilky, tehulky sp. nova ves a okolie....sme tam celkom fajn partia, su tam aj baby s detickami.....a vlastne aj ostatne.....skuskte nakuknut....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre