Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

sophie1981
27. dec 2008

ja mam rada zelenu.... 😀 ....aj cervenu.....ale taku velmi cervenu.....ruzovu nemusim, koly anglickym dievcatkam...tie totizto nosia jedine ruzove....a mna uz s toho hlava boli.... 😠
no to nieje taky zly napad...o jedenastej doma....tu v uk posielaju zeny po porode(normlnom) domov po 8 hodinach....po cisaraku po 48 hodinach.....si to neviem predstavit....ale zase na druhej strane, tu na ne caka operka, upratovacka, kucharka a este aj sestra zdravotn doma...takze servis lepsi ako v nemocke....
ja by som sla na letisko..kedosm bola doma, a mala som psa, som tam bola kazdy den...alebo pri hornade...ja makam tiez pon aj uto...potom zase piatok...my ideme na party sa celkom tesim, len dufam, ze nezaspim niekde v kute o desiatej...po stojacky.. 😀 😀

veronika1982
27. dec 2008

ja uz som si ratala kolko dni budem este pracovat v novom roku a manzel pozeral na mna ci mi uz sibe.. a dokonca som pozeral na ktory den mi vychadza termin.. na stredu.. streda to je taky pekny den 🙂 🙂 🙂

sophie1981
27. dec 2008

ja este musim odpracovat 23 dni...mam to zratane v diary a este mam aj odpocitavanie na kazdy den...a mne to vychadza na piatok.....manzel bude mohol oslavovat cely vikend... 😀 ...no streda...sa vravi ze v stredu treba nieco ine robit ako rodit.... 😀 😀 😀

veronika1982
27. dec 2008

tak tebe sa to krati...panecku a za chvilu tu budeme mat svoje ratolesti... to bude radosti...

sophie1981
27. dec 2008

krati...najviac sa tesim na male...potom hnd za malym na to ze uz budem konecne doma... 😀 ...pod dohladom normalneho zdravotnictva a tak... 😉 ...pravidelna poradna rano u lichvara....cakaren plna spoluobcanov...ech...uz sa tesim 😵 😵

veronika1982
27. dec 2008

v lete mozeme chodit na kupko. co ty na to??? sak ked budeme mat 50 kg tak nejeden mladenec sa za nami otoci?... boze ale trepem..

sophie1981
27. dec 2008

jasne ze budeme...po pripade ze nas nepustia na kupalisko koly vzhladu, zajdeme za hornad do vysokej travy...tam sa nas nikto nezlakne... 😉 😉 😉

veronika1982
27. dec 2008

ale hore na letisko tam je tiez velka trava..dufam ze tu este budeme v snv a budeme moct chodit na prechadzky. si obcas vymenime aj kociare????

sophie1981
27. dec 2008

no jasne....vymenime...aj manzelov??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....myslim na domace prace... 😀

veronika1982
27. dec 2008

no neviem ci by si s tym vyhrala kebyze ti poslem toho mojho na domace prace.. ale podla toho na ake domace prace 🙂 🙂 🙂 🙂

sophie1981
27. dec 2008

no kedze si sa vydavala po kratkom case a uz bruskata, tak predpokladam, ze mu to pracuje velmi dobre...ked myslime na tu istu cinnost ...ja som myslela ze ako ze pribit klincek, opravit zasuvku...a tak..... 😀 ...alebo si vymenime deti??

veronika1982
27. dec 2008

no uvidime ked bude nase placlive tak s radostou vymenim...

sophie1981
27. dec 2008

za moje placlive???... 😀 😀 😀 ...ak budu zle, predame a zkuchtime nove... 😀 😀

veronika1982
27. dec 2008

sme sa minule smiali ze ked mi lekar povie ze mame dievcatko tak im poviem ze si ho mozu nechat. 🙂 🙂

sophie1981
27. dec 2008

no si vies predstavit vyraz tvare doktorov.... 😀 ...mozno by ti navrhli ze prisiju pipika a vec vyriesena... 😀 😀 ..male sa akurat vytlacilo na pravu stranu...stale je na pravej strane....asi mu je tam teplejsie abo co....len sa bojim, ze mi tak aj brucho ostane...

veronika1982
27. dec 2008

aj nase je sa teraz na pravej strane. oni asi budu praviciari..

sophie1981
27. dec 2008

ficovci.... 😀 😀 😀 😀 ....

veronika1982
27. dec 2008

a teraz kope az niekde dole. dufam ze sa nevykope...

sophie1981
27. dec 2008

jooooj, to je hnusne....moj asi zaspava.....intenzita povoluje.... 😀

veronika1982
27. dec 2008

aj teba to zo zaciatku kopalo tak ze si mala pocit ze ho mas niekde uplne dole?

ivana2009
27. dec 2008

mne lichvar nepovedal co to bude to mi vraveli v ke v 20tt mam foto v albume.kocky tak ste si vymenili vsetko co ste chceli?to vas tak fakt kopu mne len take ako keby mi sval skocil alebo taka bublina pukla 😉

sophie1981
27. dec 2008

veronika....ja mam niekedy pocit, ze sa prekopal az do gatiek......teraz som ho uspala s bananom a mliekom.....tak si tam plava v tom bielom mori...idem pozerat kingkonga.... 😀
ivana, nam lichvar skoro povedal, pri ultrazvuku v 19tt....sme kontrolovali mimco, az dosiel k nozickam a vravi, ze ked sa pozrieme tu, tak vidime ze to je...no a v tom som ho prerusila, ze nechceme vediet...tak sa usmial, ze sa tam potom nemame pozerat.....a ano moje kope ako blaznive...ja som ho aj citila skoro v 16tt.....ako bublinky a odvedy sa vypracovalo na fudbalistu.... 😉 ...myslim, ze ja tebe zacne ...potom budes spominat na pokojny cas bubliniek... 😀

ivana2009
28. dec 2008

pekne rano na to sa fakt tesim 😀

veronika1982
28. dec 2008

dobre ranko... len sa tes. ja som svojho vcera do jedenastej kolisala lebo si asi myslel ze je s tatinom v bare 🙂 🙂 ked som lezala na boku tak ma kopalo v podbrusku a ked som si lahla na chrbat tak si tam asi robil plavecky den. pekne to na brusku bolo vidno kde kope a kde sa nachadza. dnes sme ostali sami lebo tatino siel na vianocny zapas zenaty proti slobodnym. tento rok uz prestupil do kategorie zenatych tak hadam sa mu bude darit. 🙂 🙂

sophie1981
28. dec 2008

veronika, ten tvoj manza sa ma....chodi kade-tade...sa ani nestahujte do pp...co tam budes stale sama...kupte byt v snv.... 😉 ..no musi sa citit hrdy ze prestupil od usiakov k zenacom..... 😀 ...na rok bude pri tatinoch.... 😀 ....ja som svoje dieta vcera zaliala teplym mliekom, tak sa ukludnil a mala som sancu zaspat....no ale po polnoci som sa zobudila na take kopacky ze som skoro cvrkla... 🙄 ...takze som potom kolisala ja... 🙂
ivana, som si vsimla ze tiez cakas chlapceka.....no to snad som fakt posledna co ma sancu doniest babu do spolku... 😀

ivana2009
28. dec 2008

sophie niekto im musi aj babu doniest komu budu kurizovat 😀 veronika ten tvoj postujuje vyssie a vyssie a my sa tesime s nim a dnes mu drzime palce 😉

sophie1981
28. dec 2008

no ved to...mala bude ako princeza.....si bude vyberat...zatial ma na ponuku 6 chalanov ked dobre ratam... 😀
a ak nahodou to bude 😀 chlapec, nebudeme mat problem zostavit fudbalove druzstvo.... 😉

ivana2009
28. dec 2008

tak to ano ja vraviim ze nech to je cokolvek len nech je zdravucke ,ale my sme citili od prvej chvile ze je to chlap a tesime sa sme same baby v rodine tak bude blazeny 😀

veronika1982
28. dec 2008

my sme boli doma dve baby a teraz sestra uz ma syna plus ten nas takze budu chlapi. bratranec ma tiez dvoch synov.. len babky chceli dievcatka ☹
no sme sa dnes s tatinom smiali ze minuleho roku patril medzi slobodnych a vyhrali takze sa to tento rok musi zmenit.. tak som mu pribalila flasu cerveneho vina nech sa im dari..
my sme tiez od prvej chvile ako som sa dozvedela ze sme tehotny povedala ze to bude chlapec a ze sa bude volat Matej.. a aj tak je aspon doteraz.. ale to uz by bol riadny pruser kebyze sa dvaja lekari pomylia

sophie1981
28. dec 2008

no akurat som vam chcela napisat o susedke...zdr. sestra v le, kamaratka s doktormi, ked ostala tehotna, mala krasne fotky s ultr., pofotene pipiki asi na 50 obrazkoch s kazdej trany, ze syn ako hora.... 😀 . ked porodila dosla nam sms, ze je to Emka.....kde sa stratil pipik to uz nikto nevie.....takze sa este neteste... 😀 ...
ja neviem co to je...zo zaciatku som mala pocit nijaky, potom ze chlapec,ale asi som bola ovplyvnena,kedze kazdy mi hovoril, ze ja to chalan....ale teraz fakt neviem, moja intuicia je mimo...kzdy vravi ze ked je to aktivne v brusku je to chlapec.....ale na to mimama zeona mala tri aktivne bruska a tri dievcata...tak sa necham prekvapit a ked to vytisnem tak vam poviem....zatial kupujem neutralne farby a potom sa to rozbehne...bud ruzova alebo modra... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre