• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

4. novembra 2016 
veronika, 3.3. je pekny datum....s mojou diagnozou sa mozno aj podari, nikdy nevies... :grinning: ...ja by som chcela 19. marca, na ockove narodky...to by bolo super, keby bol chlapcek, tak meniny by mal na otcove narodeniny a manzel by mal meniny na synove narodeniny.....dufam, ze som to dobre napisala... :grinning:
co sa tyka noveho roku.....tak nachystana samozrejme niesom.....ja to zvladnem na last minute....snazim sa premyslat ci niekomu okrem banky nedlhujem peniaze.....aby som nesal z dlhom do noveho roka....ale nikto ma nenapada..... :astonished: :astonished: ....a na euro??....zijem 4 rok s lybrami, :astonished: tak snad to nebude az take zlozite si zvyknut na euro.....dost som mala soky plati slovenske ceny v poslednom case.....tak sa aj tesim troska... :grinning: :grinning:
30. dec 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie tak to mas pravdu my mlady si zvykneme a 19.marca je narodeny aj moj synovec bude mat uz 5rokov ja sa uz tesim kedy zacne kopat ten moj syn ked som bola s nim tehotna on kopal riadne to som ani v noci nespala Dcera ta bola kludna az som sledovala ci kope ci je vsetko o.k
30. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako ide tehulkovanie baby?
30. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nam to super. a tebe to ako ide s malou
30. dec 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide nam to fasa a ty sa pochval ?
30. dec 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strasne ten cas leti, ved ako by to vcera bolo co som sa zvijala na stole v porodnici. Trosku vam zavidim :wink:
30. dec 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slaviq81 tak blahozelam k dcerke a prajem vela zdravia aj ja by som chcela dievcatko aj ked mam aj jedno aj druhe
30. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka a ja som chcela chlapca, dokonca aj doki mi v 15 tt povedal ze je to chlapec, som sa cele tehu vytesovala a na prietokoch akoby som cez papulu dostala - doki mi povedal ze tam vidi kavove zrnko :grinning: :grinning:
30. dec 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no ved druhy bude syn a pri kom si rodila ak my mozes povedat a chodis k Lichvarovi
30. dec 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas by to bol riadny pruser kebyze dvaja doktori sa pomylili. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a tie prietoky robi kazdy lekar?
30. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...ja tehulujem ako kazdy den...rano na zvracanie, rychlo ranajky, potom zvracanie, cajik, robota, cajik robota, obed, robota, vecera sprcha telka spat... :grinning: :grinning: ..dnes som sivsimla, ze mi narastla ciarka nad pupkom.....len je nejaka strasne kriva... :angry: ..ziadna priamka..... :confounded:
no ved uvidime, co porodime....hlavne nech su zdrave.....uz je jedno ci pipik, alebo pipina.... :grinning:
mne tu prietoky robia na kazdom scane......doma mi lihvar nerobil, aspon mi nevravel ze robi....
30. dec 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak prijemneho silvestra a stastny nony rok aby bol pre nas tehulky tym najkrajsim rokom
31. dec 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka tak si ju zarovnaj :slight_smile: :slight_smile: my sme sa vyspinkali sice na tvrdych posteliach ale krbik sme mali v izbe takze romantika a vonku je - 11... rano sme s manzelom rekapitulovali tento rok a nasmiali sme sa co sme vsetko stihli..
31. dec 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste toho stihli za rok to co ja za 11 rokov.....ale niekedy je to lepsie tak narychlo ako natahovat ako sopel po rukave..... :grinning: ...
31. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Dianka, tak to dufam ze druhy bude syn, tak o mesiac by som chcela na nom zacat pracovat :grinning: :grinning: :grinning: . Nechodim k Lichvarovi ale ku Kozlovi, je to fajn doktor. A rodila som pri Dr Janovovej. Vlastne za cely moj "pobyt" v porodnici som sa stretla len s primarom, Dr Janovovou, Dr Zelenym a Dr Lukacovou. Zvysok asi dovolenkoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veronika, myslim ze kazdy doktor robi prietoky, niekedy v poslednom mesiaci.
Sophie, to fakt este zvracias? Ja som vobec nemala ziadne problemy, akurat mi hned (este skor nez som sa dozvedela ze som tehu) prestala chutit kava a nemohla som citit kuchynske vypary. A tu debilnu ciarku cez brucho tam mam doteraz :angry:
31. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavoq, este sa mi podari vygrcat za ranka....alebo ma k veceru natahuje ako zabu....ale je to omnoho lepsie ako prvych 5 mesiacov...to som sa nabehala na zachod, a naplnila nejedno plastikove vrecusko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nevygrcnam vela...mam taky pocit, ze male vrati len to co je navyse....predvcerom som uz bola nachystana do roboty, beriem kluce od domu, ze padam a v tom...grc.....pol banana...asi mu zavadzal...este dobre ze mame podlahy..utrela som do servitky a mastila do roboty..... :grinning:
Kozel bol srdcovkou mojej sestry ked bola v porodnici...ale porod jej s nim nevysiel...bola veeelmi sklamana....myslim, ze bola platonicky bum do neho.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. dec 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophie, este sa na zachod nabehas, ked ti babo zacne tlacit na konecnik. Prides na zachod, spustis tie 3 kvapky a o pol hodinu ides zas :grinning: :grinning:
31. dec 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa uz robi ra ciarka ale je len taka mini zatial.. mne mamka hovorila ze pri sestre zvracala tak ze myslela ze umrie a ze ja nic.. ja som trochu zvracala ale len vtedy ked som spala u svokry tak pravidelne rano som zvracala.. teraz ma uz ani tak nenatahuje ako mavam zavraty a potim sa.. niekedy mi tak rychlo bije srdce ze az..
no bibka presne tak nikto to natahuje a natahuje a potom im to nevyjde. my sme to zobrali supom a zatial sme spokojny tak nam to hadam vydrzi.. uz by sa nam obom patrilo aby sme nasli to svoje stastie.. :slight_smile: este k tomu dom, auticko a parada... :slight_smile: :slight_smile:
31. dec 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veronika, ved staci byt v snv a nie v pp...sa chces niekde daleko odsuplovat....viem ze u nas v Tomasovciach sa budu predavat pozemky, nechcete stavat...budeme susedy....a to bude realnejsia sanca, ze ked porodim dievcatko tak aj svatky... :grinning: :grinning:
inac potim sa aj ja ako svin....fuj....najhorsie bolo ze prvych 5 mesiacov som nezniesla vonu vonaviek a sprayov....len gulicku som zvladla.....fuuuj...nastastie, dnes uz mozem....cize uz nesmrdim ako cap.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tak ma informuj. taky pozemok nie je zla vec.. fakt ak budes vediet o niecom takom tak mi to povedz.. a tomasovce su super dedina.. byva tam kamoska. no my dve by sme boli super svatky... take ako v slnce,seno a jahody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja pouzivam teraz vonavku benetom. kamoska mi ju vzdy kupovala na letisku v londyne a teraz mi je ta vona najprijemnejsia..
31. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ci by tvoj manzel chcel, ked on len ten PP..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...mne sa Tomasovce tiez pacia.....manzelov biologicky otec je Tomasovcan, ale to nebol dovod, preco staviame tam....ale pozemok a dobra cena...taktiez je to nie daleko od snv, blizko slov. raja a staviame na placi, kde sa buduje aj dalsich 38 novych domov, vsetko okolo 30-tky, par starsich vynimiek, takze dost dobre predpoklad ze aj tam bude veselo.... :grinning: a dalsia vec preco tam....som blizko a zaroven daleko od mamus a este dalej od svokry... :grinning: :grinning: :grinning: ...a to ma tesiiiiii....pokoj a klud v rodine.... :grinning: :grinning: ...ja pouziva Hugo Boss, tu milujem....mala som aj lacoste a este najku tam ani neviem aku....ale ja nemozem zabudnut na incadesence od avonu...tu som mala ked som sa vydavala, a to bola uzana vona...ked dojdem domov, si ju objednam.... :wink:
31. dec 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ako sa mate v novom roku a co mate nove ja nic ale uz som rada ze je po sviatkoch lebo uz bolo toho na mna dost a teraz to uz zbehne mne urcite zacne skolka a Viliam on my da zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetko dobre v novom roku :wink:
2. jan 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem aj tebe vsetko naj v novom roku
2. jan 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ako sa mate?
2. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja sa mam o.k ale uz som rada ze je po sviatkoch a co ako sa mas ty
2. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vobec netesim pretoze ma caka uzavierka v robote atd... takze to budu tazke dva mesiace. dufam ze to zvladnem a potom na matersku..
2. jan 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika ty kedy ides na matersku?
2. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre rano Ivana kedy ti povedali pohlavie ja idem teraz a neviem ci bude vydno uz
3. jan 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mne vraveli v KE v 20 tt idem teraz 7 januara do poradne tak som zvedava ma mi dat na tu glukozu tak si tam pojdem odsediet.Zienky moja znama je tehotna o mesiac neskor a box uz dostala mam pocit ,ze nam mozno ani neda vraj sa to dava hned on dostava tolko baliciek kolko ma tehotnych ja sa ho opytam v pondelok tak som zvedava na odpoved.Veronika ja na matersku idem 19.3 to je presne 6 tyz pred porodom cim neskjor tym lepsie dlhsie dostavas lepsie love a podla zakona je 6 tyz a zo zdravotnych je 8tyz :grinning:
3. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok