Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

veronika1982
7. jan 2009

len mi to nesedi ze ti az neskor ako mne dal glukozu. ja pojdem asi 19,1. na glukozu tak ked chces tak mozme ist spolu lebo chcem mat na toho 21,1 uz vysledky.

diankav
7. jan 2009

ahoj Ivana ja idem 15.1na krv v 16tyzdni ale len na odber k nemu nejdem a do poradne idem 28.1do poradne a ty a na glukoze sa usedite dufam ze aj ja nepojdem sama mozno sa este k nam niejakatehu prida tak sa majte a nech vam ubehne cas na glukoze

ivana2009
7. jan 2009

veronika ja ti este spisem lebo sa idem objednavat k zubarke a neviem ta kedy ma objedna chodim do hrusova ale rada by som sla s niekym ze tam sama nesedim jak cvok.

veronika1982
7. jan 2009

v pohode. mne dufam daju v robote volne..

ivana2009
7. jan 2009

nam by zbehli tie 2 hodiny ako voda rozkecali by sme sa 😀

diankav
8. jan 2009

ahojte tak ako sa mate mne je dnes strasne zle uz my nebolo asi tyzden a teraz zas tak dufam ze uz to prejde

veronika1982
8. jan 2009

dobre ranko. no ja som v praci

ivana2009
8. jan 2009

dobre ranko my sme uz boli hore o 5h neviem niejako nemozeme spinkat ale cez den to dobehujeme veronika a ty nechces ist na pn troska si uzit volna?dianka to ti nezavidim ak ti je na figu hadam ti to prejde lazkat si velmi nemozes ak mas este 2 bobacikov

diankav
8. jan 2009

ahoj Ivanka ja teraz idem dat maleho spinkat a starsia je v skolke aj by som mohla ale nechce sa my spat a tiez v noci nemozem spat a som niejaka citliva citim sa ako keby som bola na tom svete sama 😖

veronika1982
8. jan 2009

asi to tak budem riesit ze pojdem na pn. este uvidim ako to budem zvladat hlavne s nervami

diankav
8. jan 2009

ahoj Veronika ja som pri prvom tehu nemohla pracovat lebo som mala zakazane a na pn.som bola az do konca ale ak sa budes citit zle tak nevahaj a chod na pn.

ivana2009
8. jan 2009

nestoji ti to za tie nervy.dianka nie si sama ak nebudes moct spat tak sme tu pre teba a napiseme si unavime ta neboj a na svete nie si sama mas predsa nassssssssssssssssssss 😉

diankav
8. jan 2009

diky Ivanka si zlata mam dajaku depku ale verym ze na tehu niesom sama mam rodinu a vas ale tak to na mna dnes prislo a bolo my tak akosi smutno a spomenula som si na anjelika mojho v nebi a tak jedno z druhym a uz to ide

sophie1981
8. jan 2009

caves...co nove???...vidim, ze pisete o PN...tak ja si neviem predstavit ze by som ostala doma....samozrejme pokial by som mala problem tak je to samozrejme, ale ja by som sa doma asi zblaznila...ja radsej medzi ludi, precvicit anglictinu, zasmiat sa.....byt zavreta medi 4 murmi....brrr...to nie....aj ked tiez je to niekedy na nrevy, ale pre mna su to stale mensie nervy ako byt sama doma.....

dianka, nebut smutna....ved cakas babulo...a dve uz mas....nieje to super...a stvrte vas strazi z neba.....nesmut, to male v brusku za to nemoze a ono radsej stastne hormony cez placentu prijima ako tie depresivne....o chvilu je jar a uz bude lesie so slnieckom
😉

veronika1982
8. jan 2009

ja mam tiez dnes taku naladu pretoze v robote je to na figu. kopec roboty a vsetci cakaju odo mna ze spravim nemozne a niekto si chodi a pripija na stastny novy rok.. hadam ma ta depka tiez prejde.. v sobotu idem pre istotu do prace aby som nevysla z cviku.. ja by som ostala doma hlavne kvoli tomu aby som si oddychla a uzivala tehotenstvo lebo teraz stale myslim na to ze co mi treba este spravit a dni rychlo utekaju..

diankav
8. jan 2009

ahoj sophie tak to mas pravdu a depka ma mozno prejde Veronika tak to asi vpliva zima na mna neznasam zimu asi by som brala zeby uz bola jar

veronika1982
8. jan 2009

ja uz by som chcela leto ze pojdem s drobcom na prechadzku, na chatu na kupko atd..

diankav
8. jan 2009

no ved to by bolo uz fajn ale aj to bude neboj ja musim este 2mesiace dlchsie cakat a ty sa uz budes hrat 😀

sophie1981
8. jan 2009

aj ja sa tesim na leto...ze vytiahnem kociarik, male a frcim von...sice my asi zvacsa stravime na stavbe domu, ale aj to je super. 😉 ..budem si odbiehat na cingov s bobulom a psom... 😀 .....alebo si nieco ugrilujeme, kedze minule leto koly celodennym nevolnostiam nebolo nic-moc, toto leto si to vynahradim....no a po lete, ak budem v poriadku a silu na dalsie babo zacneme snazilkovat.... 😀 😀 ...ze na dlasie leto t bude zase o vacsej srande... 😀 😀

veronika1982
9. jan 2009

bibka aj ja by som chcela hned dalsieho spunta ale manzel na mna vzdy divne pozera tak ho mozno ukecam.. 🙂 🙂 .. mnam take grilovane masko.... mnam

diankav
9. jan 2009

ahojte dobre rano ja mam rada tiez grilovacky a este deti sa salia v bazene a je super teplo to je lepsie jak zima ale aj to prejde ja dnes mam Dianku doma nesla do skolky lebo celu noc zvracala tak bude rusny den majte sa a pekny den vam vsetkym prajem 😀

ivana2009
9. jan 2009

Dobre ranko tehulky 😀
grilovavacku mam rada a este ak je super partia to nema chybu .Dianka je crevny virus vo vzduchu hnackuju deti grcaju ale to len par dni o moja nic horsie neexistuje ako deti chorucke ☹

diankav
9. jan 2009

ahoj Ivanka tak zatial nezvracia a dufam ze ju to prejde ale ked bola mala mala alergiu na kravske mlieko a teraz o tyzden mam s nou ist na krv ze ci sa nevratila lebo ak vela mlieka alebo jogurty atd.. tak potom zvracia tak uvydime ale ak ano uz vobec mlieko nebude moct a ma ho rada tak uvydime dufam ze nie ale mozno to je ten vyrus co rozpravas 😖

veronika1982
9. jan 2009

no my mame chatu a kazdy vikend sme v lete na nej takze uz sa tesim ze aj nas prcek bude chatovat s nami.

ivana2009
9. jan 2009

tak ma rada mlieko a ja musim na silu pit nikdy som ho nemusela.Veronika to vam bude fajn tesim sa s vami my sice chatu nemame ,ale najdem mu urcite nieco co ho potesi

diankav
9. jan 2009

ahoj Veronika tak to je fajn mat chatu my na chatu tiez chodime ale asi tak 4krat do roka a deti sa vyblaznia Ivanka Dianka ma rada mlieko rano kakao a tak ideme do skolky

sophie1981
9. jan 2009

veronika, my sme mali chalupu v zimnej doline smerom na dedinky.....to bola parada...ako decko som tam stravila, kazde prazdniny a vikend, ked som zacala chodit s manzelom, tak kazdy vykend sme chalupovali aj so psom.....to bola parada...ale mamka to predala, kedze sa babaka pominula a zacali spory o dedicstvo, tak to vyriesila tym, ze predala sestre...a ma pokoj, len nam ta chalupa tak strasne chyba...ale kedze uz viem ze vy mate, tak uz sa nebojim,...sa jednoducho nasackujeme k vam.... 😀 ...alebo k zuzane do huty...alebo este zistim ze kto ma...a ked dokoncime dom, tak aj sp. tomasovce nieje zla lokalita pre detsky vybeh na dvore so psami... 😀 😀

dianka, tak nech mala cim skor vyzdravie, ze mas kludnejsie doma...toho sa bojim, ked budem mat male chore...ta bezmocnost sa pozerat a nevies ako pomoct.... ☹

veronika1982
9. jan 2009

v pohode bibka pridi pod teplicku... prichylime vas...ja ked som bola taka starsia tak mi to vadilo ze vzdy musim ist s nasimi na chatu a teraz ked jeden vikend nejdeme tak mi to chyba. tam je klud cely den sme von a hlavne viem podla synovca ze on tam ma otvoreny priestor, pieskovisko, hojdacku, hracky takze cely den je von a hraje sa a ked bol maly tak rano o siedmej uz spal vonku v kociku..

diankav
9. jan 2009

neboj sa ak ochoreje tak to zvladnes ja som zvladla tak aj vy a mali ked mal rok tak si pristikol palec do dvery vonku a skoro mu odseklo a hned sme sle a na chirurgiu sme chodili mesiac na previazy nakoniec mu nechtik odpadol a narastol novy sice trosku kryvo rastie ale hlavne ze neprisiel o prst tak z detmi je to tak musis davat pozor a cim viac davas tak sa nieco stane ☹

veronika1982
9. jan 2009

dobry vecer sa praje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre