Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

majca1581
5. júl 2013

ahojte baby ..chcela by som vediet vase skusenosti s porodnicou v snv ??

yvkay
5. júl 2013

Ja som rodila v novembri a som spokojna 🙂preco sa pytas?

martina364
6. júl 2013

@yvkay dala som tu taku temu nedavno a nikto mi neodpovedal 😀 ..aj ja by som chcela vediet ako to tam je..hlavne co sa tyka epiduralu ak mas skusenost..ci sa plati pred ,alebo az ked ho dostanem..a ak si ho zajednam aka je sanca ci ho aj dostanem.. napises ako je to tam s personalom ?starali sa o teba? bola si spokojna?

1234m
12. júl 2013

ja som rodila uz dvakrat.bola som nadmieru spokojna.doktora som si vybrala sama,ale musis si to zaplatit.mala som pri porode aj manzela.odporucim ti mat pri porode niekoho,personal sa viac o teba stara.porodila som do 1 1/2hod.na vedlajsej sale lezala baba, ktora bola sama mala strasne bolesti,ale nikto si ju nevsimal.

lydia22
13. júl 2013

Uz tu existuje tema porodnica v Spišskej Novej Vsi

majca1581
autor
14. júl 2013

@1234m och no a ktoreho lekara si mala ??? ak mozes prezradit ?? a ak moj partner nemoze byt pri porode tak koho mam zavolat ?? 🙂

1234m
15. júl 2013

mala som Dr.Novysedlaka...je to len na tebe koho si vezmes k porodu.jedna znama mala namiesto manzela svoju kmotru.moze to byt sestra,mama,priatelka...je to len na tebe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre