• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr.Mikulová mladšia, Košice. Nemáte o nej niekto info?

1. mája 2017 
@slniecko0612 Celý týždeň 8.00 do 12.00 a v stredu od 12.00 do tuším 18.00.
Sestrička je veľmi zlatá, stáva sa, že ked jej ráno zavoláš, že máš problém, tak je ochotná povedať v ktorom čase je vhodné prísť, teda ťa kvázi objedná. A najlepšie je dopredu zavolať, ked treba recept, alebo výmenný lístok, aspoň tam nebudeš stáť ako stlp, kým dr. povyšetruje a dostane sa k Tvojej karte, aby napísala potrebný papier. Potom len dôjdeš, počkáš na sestričku a ona z karty vyloví, čo treba :slight_smile:
11. dec 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia Dakujem za info.Tak dufam,ze ma vezme.Berie aj novych pacientov?
11. dec 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko0612 Neviem, som tam od 2010. Zavolaj a zistíš, ak áno, dostaneš ďalšie pokyny k zmene lekára a ked vieš ako budeš mať ms o cca dva tri mesiace, tak Ťa aj objedná.
11. dec 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia Ďakujem velmi pekne za info :slight_smile:
11. dec 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko0612 Za málo, zíde sa to aj iným nádejným pacientkám :wink:
11. dec 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ci berie novych pacientov? ako ste dopadli?
21. jan 2014 o 11:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chcem sa opytat ake su ceny u Mikulovej, pretoze u pana Dr. Sedliaka som mala pocit, ze platim este aj za to , ze sedim v cakarni.
23. jan 2014 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamoška k nej chodí a je spokojná, len niekedy ju zastupuje svokra, ale ta ultrazvuk nerobí, tak sa třeba potom preobjednat.
23. jan 2014 o 09:56  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som na Modrom koníkovi nová a toto je môj prvý príspevok do diskusie. Pani doktorka Janka Mikulová je skvelá gynekologička aj pôrodníčka, pred 5 týždnami som u nej rodila a bola naozaj veľmi profesionálna a milá, veľmi nám s našim pokladom pomohla a sme jej vďační. Môžem ju iba odporúčať ďalej aby aj iné tehuľky mali takú dobrú starostlivosť ako my.
24. jan 2014 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, neviete mi prosím niekotrá poradiť aká je pani doktorka operatér? Myslim Janku Mikulovú, ktorá ma ambulanciu na Panelovej... Nebola niektorá u nej na laparke ? ďakujem
9. feb 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pani doktorku len a len odporúčam... som jej pacientka a operovala ma pred 2 týždnami, je velká profesionálka, namiesto laparoskopie mi robila laparotómiu, bola to vážnejšia operácia a som s jej prístupom nadmieru spokojná ako sa o mna postarala...Najlepšia gynekologička akú len môžete mat !!! :wink:
1. mar 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Janka Mikulová je tá najlepšia doktorka s akou som sa kedy v zivote stretla!!!! Perfektna doktorka, skvela porodnicka a velmi mila osoba :slight_smile: Clovek s velkym Č a k svojmu prvemu porodu som si lepsieho doktora ani nemohla predstavit.....Janka je the beeeeeeeeeeeeeeest :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ja chodím k Janke Mikulovej už cca 5 rokov, má super prístup - vážnr - som na vozíku a ochotne si ma zobrala ako pacientku.. a na poslednej preventívke cca 3 týždne dozadu - mi zistila cystu na vaječníku. V ten den mi dala injekciu, aby zmizla. No dnes som bola na kontrole a nezmizla. V pondelok idem na daľšiu injekciu. Chcem sa spýtať, nemáte niektorá skúsenosti ako lieči cysty a s akým úspechom vyliečenia dakujem .
30. jún 2014 o 20:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Zienky vidim ze viacero máte pro len s pani mikulovov staršou sama si tiež myslím že i keď sa tvari milo ale zaobchádza bezcitne a chod tejto ginekologie je neuveriteľný mám ženské problému a povedia ne h sa objednam ako kde sme alebo ak prídem necchaju váš čakať aj 4h a môžte byť radi že vás vôbec visetria mikulova mladcia je omnoho milsia jemnejsia a aspoň čo to vysvetlí ale zajtra tam idem lebo mi ne volali a vraj mám zle výsledky a na vyšetrenie som bola pred pol rokom ak by som nezavolala tak ani ne own ženám problem držte palce nech je to omyl a nie rak.krcka bože stoj pri mne ...
13. júl 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@any1990 ale nemaju dva tyzdne dovcu?
14. júl 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat ako to robite prosim vas ze vas lieci dr. mikulova ked ste u nej v ambulancii..mam dlhodobe problemy s vytokmi infekciami...a stale chodievam na vytery rano je tam stale ina ..nejaka stara gynekologicka a uz ma to nebavi..mam pocit ze nikto nic seriozne neriesi pricom dostat sa na seriozne vysetrenie k svojej dr. mikulovej ml. je mam pocit nemozne...poradte prosim zvazujem odchod ale este stale sa obavam...
18. nov 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marhulka88 skus povedat sestricke ze chces ist priamo k Dr.Mikulovej, ci ta dakde nesupne... :confounded: ja som mala to stastie, ze kym som mala problemy, pani Mikulova este len zacinala a mala malo pacientiek...no a ked ma uz z problemov dostala,tak tam nemusim chodit casto ani akutne, tak si stale pockam kym ma objednaju ku nej :wink:
11. dec 2014 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusytta81 uz som u inehol lekara a nechapem preco som tak dlho cakala :slight_smile:
11. dec 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marhulka88 no, ja by som pani Mikulovu za nic nevymenila (predtym som mala velmi zle skusenosti s lekarom)...lenze ja sa s nou poznam aj inak a dllllho :slight_smile: nech si u noveho lekara spokojna :slight_smile:
11. dec 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusytta81 bohuzial lusy ja sa s pani dr. nepoznam takze som bola len radova pacientka pokial som nemala problem a absolvovala som len preventivky nebol ziadny problem skutocne dr. mikulova je velmi mila zena vyborna komunikacia ...ale ja potrebujem lekara na to aby ma liecil ked mam problem a nie len odsuval...dufam ze moja odpoved nebola velmi drza ale takto to vidim ja ;) pekny den a dufam ze s mojim novym lekarom budem este dlho spokojna ;)
12. dec 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den, chcela by som sa opytat ci neviete niekto ci pani Dr. Mikulova mladšia berie novych pacientov.... Dakujem
7. jan 2015 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada00051 pred chvilkou som volala, neberie :( uz maju plno
26. jan 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň :slight_smile: chcem sa opýtať má Dr. Janka Mikulová na Panelovej aj ultrazvuk v ambulancii, poprípade čo sa u nej platí ? aké sú ceny ....a či má zmluvu s poistovňou... Ďakujem za odpoveď
23. feb 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domi323 ma spickovy ultrazvuk, neplati sa nic..zmluvu ma so vsetkymi poistovnami..ale uz neberie novych pacientov..
4. mar 2015 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ako má mudr. mikulová ordinačné hodiny? hlavne v stredu by som potrebovala vedieť. ďakujem
17. jan 2016 o 17:34  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marmajs v stredu je poobede..cca od tej 12-13.00 do 17.00
17. jan 2016 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....ja som sa nedávno prisťahovala a hľadám si gynekológa v KE....naozaj je dr. Mikulová mladšia taká dobrá? Lebo ja mám taký problém, bola som sa u jedného gynekológa pýtať či ma vezme ale vraj najskôr ma musia vyradiť u môjho terajšieho lekára a potom ma zoberie nový....ale keď som sa pýtala u terajšieho tak mi bolo povedané, že musím si nájsť nového lekára, oni pošlú nejaký papier a na základe toho ma vyradia a pošlú zdravotnú dokumentáciu tomu novému....nevie náhodou niektorá z vás ako to je u tej mikulovej? požaduje to rovnako alebo ma zoberie hneď?
22. aug 2016 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata pomoc je tu niektorá ktorá mala u Janky Mikulovej plánovanú sekciu? Prosim o SS. Dakujem
1. máj o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok