Dr. Pospíšilová, Topoľčany. Máte s ňou skúsenosti?

to.beruska
12. mar 2009

Ajojte chcela by som sa spytat na vase skusenosti s dr.pospilisovou.Je dobra co na nu hovorite.dik za info

katinka0000
12. mar 2009

to je jasne. ja som z dediny, vsade chodim autom, takze je to o.k.

to.beruska
autor
12. mar 2009

no ja som tiez z dediny.no nemam stale auto k dispozicii.a ist autobusom a potom este k nemu s velkym bruskom potom ojoooooooooooooj.a preco chces odist?

katinka0000
12. mar 2009

uz som tu pisala dovod, ako sa ku mne zachovala po porode. co ak som nebola este dostatocne vyliecena? a mala ma aj pri porode. kedze to bola moja doktorka, tak som ocakavala iny pristup. ale co uz.

to.beruska
autor
13. mar 2009

katinka0000 no to veru ano.Ja som dnes bola u Radicovej pre papier kde ziada Pospisilku o zdravotny zaznam a o odhasenie.A naschval dnes Pospisilka nerobila.tak musim ist pondelok.Dufam,ze bude namna hukat ked jej poviem ze odchadzam

adkato
13. mar 2009

to.beruska,poviem ti uprimne,ja som s nou nebola absolutne spokojna.......nechcem na nu nadavat,a aj ma to trochu mrzi,pretoze s jej dcerou som dobra kamaratka,chodili sme na jednu strednu skolu 😒 ale tu nejde o ohovaravie,nadavanie,proste je to moj nazor...
ja som k nej isla prvykrat ako 16rocna,mala som problemy s menstruaciou a cystou...a potom som u nej ostala...co bolo dost blbe a pre mna nepochopitelne,za ten rok a pol co som u nej bola,ma ani jedenkrat nevysetrovala,nic...a nebola som tam jeden,ani dvakrat s tym,ze mam problem zdravotny..a ked som sa jej pytala,preco ma nevyšetri,tak ona ze na co,a predpisala mi vzdy nejake tabletky... 😕 😕 😕 ako mohla vediet,ci ja ich vobec potrebujem,ked ma ani nevysetrila,nic! 😠 a este podotkla,ked som tam bola takto uz asi 4X,ze ci potrebujem ospravedlnenku do skoly!!!!!a o preventivke ani nehovorim....tak som sa nasrala,mamina mi vybavila silesa a odvtedy som tam...a som maximalne spokojna...asi po 2mes bolo po probleme,po cyste ani stopy,no paradicka.... 😉 ako z ludskej stranky je uzasna,je velmi mila,prijemna,pohodova,ale co sa tyka profesionality,............. ☹ ale je pravda,ze ako tehotna som ju nezazila,v tomto je mozno uplna ina,robi vsetko tak ako ma,neviem fakt...ale keby si mam vybrat medzi nou a niekym z ineho mesta,jednoznacne radsej budem dochadzat k lekarovi tie kilometre,ako chodie ke tejto lekarke....ale vravim,to je moj nazor,moje skusenosti s nou,ale urcite je s nou mnoho zien spokojnych..

adkato
13. mar 2009

jezisi,ake preklepy som narobila............ 😕 😕 😕 😕

kkkatarinkaaa
13. mar 2009

adkato-ahoj! ja som prave prisla -teda uz trosku skor- z cvicenia pre tehotne...jaaaaj paradne bolo.ja tu Dr. Pospisilovu nepoznam, ale sestricku ma velmi velmi zlatu...

adkato
13. mar 2009

kkkatarinkaaa ja som ti prave dopisala IP... 🙂 😉

ellen
14. mar 2009

adkato, n
o ked ta tak citam, ja tiez poznam pospisilovu cez rodinu a tiez mala ku mne takyto pristup. a stymi cystami, infekciami, presne to iste, preventivka ziadna, az u trizmu som sa dala dokopy, som u neho cez 3 roky a som maxim. spokojna, vzdy mi robi aj vysetrenie, ci nemam infekt, lebo som bola dost nachylna.
a teraz nic. vzdy ma pozrie zospodu (nie ze by som sa na to tesila, ale aspon mam istotu, ze si da na mne zalezat), je to trochu neprijemne, ale prezijem to raz za rok alebo raz za polrok, ak je nejaky problem, ako potom dva roky riesit cystu, nakoniec jej operaciu aj to bez laparoskopie, a znova chytat uplakany stres z toho, ze sa objavi znova. co som pocula, citala (nehovorim, ze to musi byt na 100%),ale tvrdia, ze cysty sa robia prave z infekcii... takze kde bola teda chyba, ked teraz sa ani neobjavi???
zmena vzdy nemusi byt len negativna a stale si hovorim, ze vsetko zle je na nieco dobre. nasla som dobreho gyndosa :D

fejusa
14. mar 2009

beruska-sorry,ja som odpovedala na inu lekarku 😅.
ale co sa tyka tejto tak vela dobrych veci som o nej nepocula.ja chodim k silesovi a som spokojna az moc 😀

dada2007
14. mar 2009

ahojte...len vám chcem povedať, že máme KO PC....som z toho na nervy...ešte aj teraz, keď treba písať BC 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😔 ..teraz sme u bratranca na návšteve, tak som sem jukla...ozvem sa vám...nestíham vás čítať...páááááááá....jáááááááj...a užííííííííívajte si krááááásne slnečné dni!!! 😎 😎 😎

dada2007
14. mar 2009

jáj...sorry...to nepatrilo sem... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adkato
14. mar 2009

fejusa : noooo,vyzera to vselijako,ze spokojna az moc 😀 😀 😀 ale kedze k nemu chodim aj ja,viem ako si to myslela... 😉 ale nestranny to mozu pochopit vselijak... 😉 😀

ellen..vidis,takze ma nikto neobvini,ze si vymyslam..on aje fakt zlata,ale to nie je vsetko... ☹ ako ty pises,tiez ked som presla k silesovi,vsetko sa rychlo upravilo....stacilo chciet....a teda tiez,ked pride,m s akoukolvek malickostou,vzdy ma pozrie,vysetri zospodu( a jasne,ze tam nechodim len preto... 😀 😀 😀 😀 😀 ) a tym padom aj liecba je rychla,kedze vie co a preco nasadit..a nie len takto od oka... 🙄 a este bude ofucana,ze co sa hrniem nohy roztahovat... 😠 asi je ozaj jasnovidka,ked nepotrebuje vysetrenie ako diagnosticku metodu.... 😵

to.beruska
autor
14. mar 2009

No ajojte!Dakujem,ze ste sem aspon niektore napisali.No rozhodla som sa.Menim ju chcela som uz piatok aj som mala papier na odhlasenie ale nerobila tak som skoro umrela.Par kamaratiek chodi k Radicovej a su spokojne.jedna tehotna teraz prestupila od pospisilky tiez k nej.No uz je u nej od Vianoc a je velmi spokojna.Tak som tam piatok isla.Ked som povedala ze som tehotna podla testov a tiez som povedala ze som bola u Pospisilky a ze ma ani nepozrela ani nebrala krv tak sa len cudovala ci je normalna.A ze preco ma poslala teda na sono.ze mi mala aspon tu krv zobrat ked mam ist za tyzden az na sono.Tak pondelok sa idem odhlasit a hned k novej.pa pa zatim

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
to.beruska
autor
16. mar 2009

no ja som sa dnes bola odhlasit.Bola som u Radicovej.super doktorka,super sestricka.HNed ma celu pospala.tiez sa ma pytala na vselijake veci.za cely cas co som chodila pospisilovej som tolko u nej dokopy vnutry nebola.NO len babo na sone este nevidela ☹ ☹

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sakura77
16. mar 2009

caute.
moja kamoska u nej bola 5 rokov,brala nonstop antikoncepciu-a prehliadku mala "az " jednu-ked k nej prisla prvykrat,ziadne pecenove testy,prehliadky,sono,nic...

sakura77
16. mar 2009

no ato ako niekto pisal,ze v pomaly v poslednom mesiaci tehotenstva do poradne o mesiac? 😕 😕 ved ja som uz chodila kazdy tyzden-a posledne dva dokonca aj viackrat za tyzden

to.beruska
autor
16. mar 2009

na stvrty krat.No ona to pocitala od poslednej MN je to uz 5tt a par dni.no ja viem ze od pocatia babätka to je este len 25 dni.tak mozno aj preto ho neni este vidiet.no na stvrty krat?no aj ma porazi do vtedy.Brala mi aj krv tak som zvedava ci mi to stredu potvrdi.no robila som pre istotu dalsi test.no ciarocka je este krajsia ako naposledy co som robila ten isty test

blazka24
19. mar 2009

dievčatá,

chodím k doktorke pospíšilovej a nemôžem na ňu povedať krivé slovo, takže nestotožňujem sa s vami ale dúfam, že ma za to nezavrhnete 🙂

to.beruska
autor
19. mar 2009

blazka24.urcite ta nezavrhneme.ved kazdy ma svoj nazor a ku kazdemu sa urcite sprava inak.No dnes boli vysledky.som tehu.uz len aby bolo vsetko v poriadku a drobca bolo vidiet

jankapiknova
20. máj 2009

ahojte. ja som chodila tiez k nej ale uz som u Silesa a som rada. Ona bola dobra ale len kym mi nic nebolo a na
ospravedlnenky. Ked som chcela antikoncepciu tak mi predpisovala rad za radom a ja som ich neznasala avracala
a predpisala mi 8 druhov a ani raz mi krv nezobrala,nevysetrila nic, mohla mi aj pecienku znicit... KATASTROFA.
A svagrina ked bola tehotna tak jej povedala ked ju bolelo brucho ze este raz sa bude stazovat tak ju posle do
nemocnice, a to sa bala len o babo. no proste no coment

adrikanatasa
27. máj 2009

ja som chodila tiež k Pospíšilke, odišla som lebo za tri roky ani jedna prehliadka, antikoncepciu mi predpísala "z brucha", potom nasledovala Bognárová to som tiež odišla, tá bola celkom v pohode, pravidlné odbery krvi, stery atď ale nemala sono a keď som zostala tehoná tak som odišla k Trizmovi. No a s tým som spokojná maximálne.

katinka0000
27. máj 2009

ahojte!

baby a ake vysetrenia vlastne trizma robi? boli to? lebo chcem ist k nemu a trochu sa obavam, ci ma to nebude velmi boliet. ktora ste chodila k pospisilovej, tak viete, ze ona skoro ziadne vysetrenia nerobi. jedine co robi, je, ze pichne do vas prst a povie, ze je to infekcia.

sakura77
27. máj 2009

katinka,akoze co myslis ci boli?klasicke vysetrenia?

katinka0000
27. máj 2009

hej, klasicke vysetrenia tou kacicou, ci ako sa to vola. pretoze u pospisilovej som take nieco nezazila a to uz mam 1 dieta a porod za sebou. je to divne, ale je to tak.

jedna kamoska mi hovorila, ze ked jej dr. siles urobil toto vysetrenie a tie zeleza jej potom vytahoval von, ze ju to tak hrozne bolelo, ze este taku bolest v zivota nezazila. tak mam trochu obavu.

to.beruska
autor
27. máj 2009

katinka presne ako hovoris u pospisilovej.Ja chodim Radicovej.Som nadovsetko spokojna.Ma aj sono.Tiez pouzila tu kacicu,vobec to nebolo take strasne.v pohode sa to zdalo zvladnut

katinka0000
28. máj 2009

no s kamoskou som sa predbezne dohodla, ze by som isla trizmovi v pondelok. ale mam este menstruaciu, tak uvidim, ci mi do pondelka prejde.
to.beruska: dik za povzbudenie. lebo mna tak ta kamoska naplasila, ze sa bojim ako male decko.

rosinka
28. máj 2009

ahojte baby, no my sa budeme sťahovať pri TO a budem musieť zmeniť gynekologa, lebo teraz chodím do BN,a chcela som isť Pospíšilke, lebo ju poznám od strednej, jej syn chodil so mnou do školy, a aj moja mama k nej chodí, no ale ako to tu čítam, tak asi radšej ostanem v BN, veď to nie je až tak ďaleko a nechodím tam každý deň.
inak som zdesená, že je Pospíšilka taká zlá, ja som si myslela, že je dobrá doktorka. moja mama je s ňou spokojná, no tak neviem.držím palce všetkým tehotným. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre