Skúsenosti s pôrodnicou v Topoľčanoch?

greta07
30. mar 2019

Ahojte chcela som sa len spytat ci tu niektora z vas ma skusenosti s porodnicou v Topolcanoch, ci uz zle alebo dobre dakujem 🙂

stuplicek33
30. mar 2019

@greta07 ja som tam rodila 3x,no uz je to davnejsie. Za mna dobry pristup doktorov, akurat niektore sestricky(tie starsie) boli hrozne.

greta07
autor
30. mar 2019

@stuplicek33 dakujem no ja sa stahujem zo zahranicia takze nemam nikoho kto by mi vedel poradit pre ktoru nemocnicu sa rozhodnut. Do Piestan nechcem ist nakolko som tam lezala 10dni a nikdy viac...asi to naozaj zalezi kto ma kedy sluzbu ako vsade inde 🙂

anett63
30. mar 2019

@greta07 Ahoj,ja mam len dobru skusenost,posledne poradne absolvuj u pani dr. Kerekovej,je nielen vysoko profesionalna ale svoju pracu robi s laskou. Ja si ju neviem vynachvalit,lezala som, 5 tyzdnov na gynekologii na zaciatku tehotenstva,dokonca po porode ma bola pozriet na izbe jedna uzasna pani sestricka a pred cisarskym ma bola pozriet a popriat vsetko dobre sestricka,ktoru som stretavala na poradnia ch.

greta07
autor
30. mar 2019

@anett63 dakujem pekne 🙂 gynekologa si asi budem hladat v piestanoch ale nemocnicu asi zvolim tu v Topolcanoch. Este raz dakujem.

apip42
30. mar 2019

Jezis len TO nie! Ja mam velmi zlu skusenost.. ked pojdes ciskarskym este ako tak ale ked prirodzene tak za mna neodporucam😫 ked ti mozem poradit, vyberaj si porodnicu s neonatologiou, kde v pripadne potreby vedia zasiahnut. V tomto su v TO neschopni od porodnice az po detske oddelenie🤦🏼‍♀️

greta07
autor
30. mar 2019

@apip42 dakujem to ma mrzi ze sI mala zlu skusenost, este nie som rozhodnuta preto sa najprv chcem popytat na naroz...

anett63
3. apr 2019

@apip42 ja mam zase zlu skusenost s nitrou,ich neodbornost a neprofesionalnym pristupom som prisla o dve deti_ dvojicky....tak ja zase nevstupim do nr nemocnice.e zase keby to mame takto vsetky brat tak je kazda nemocnica zla...

apip42
3. apr 2019

@anett63 mne zas v Nr u syna dali dokopy to co v To dovrzali.. ale ako pises, vsade je nieco🤷🏼‍♀️

anett63
3. apr 2019

@apip42 Veru tak,nikdy dopredu nevieme či sme urobili dobre,záleží od službukonajúceho lekára,sestier,od ich skúsenosti a odbornosti. Ja a moje deti sme to šťastie nemali ☹ Mozno mali taký prístup v Topoľčanoch kvôli predošlému predčasnému pôrodu a od začiatku !a viedli ako rizikovú pacientku.

vanessb
1. júl 2019

@apip42 prepáčte môžem sa spýtať aký DR mal službu ktorí bol pri vás ?

apip42
2. júl 2019

@vanessb uz nepracuje..

valdovalda
27. sep 2019
valdovalda
27. sep 2019

@anett63 Ahoj, mozem sa opytat ako v tvojom pripade prebiehalo prilozenie babatka po sekcii? Dakujem

anett63
30. sep 2019

@valdovalda Ahoj, babo mi doniesli prvý krát na jysku cca po 15 hodinách, tam sme ju skúšali priložiť. Mala som spinalnu anestézii, bola som dosť zničená. Potom mi ju nosili na izbu, keď som ju na izbe nemala, tak som si odsavala odsavackou, aby sa mi mliečko rychlejsie spustilo. Mala ma dnes 10 mesiacov a je stále kojena 😃.

valdovalda
30. sep 2019

@anett63 to je super, ja som to kojenie pri prvom nezvladla, davala som to za vinu aj tomu, ze k prvemu prilozeniu doslo az po cca 24 hod.ale bola to moja chyba, ze som na sestricky nenaliehala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre