Dr.Turkota Kramáre. Máte skúsenosti?

mufo
31. máj 2009

Kocky chcem sa spytat mate niektora nejake skusenosti alebo info o tomto Dr? vraj bol v zahranici a uz je spat, chcela by som u nho rodit ale neviem sa ho nejak dopatarat.....dakujem

babulka123
31. máj 2009

bol to moj osetrujuci lekar ked som bola v 18tt v nemocke. a bol super.. ale ako sa k nemu dostat to neviem .. skus tieto cisla mozno ti to pomoze...

http://www.nspr.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/kr...

mufo
autor
1. jún 2009

Babulka dakujuem, si zlata

dzivana
3. júl 2010

rodila som u neho prednedavnom - mala som ho zazmluvneneho a vdaka nemu som mala uplne pohodovy porod - je to profesional, ale napriek tomu uplny pohodak a strasne mily clovek - na nic sa nehra, da sa s nim normalne rozpravat, vsetko bezproblemov vysvetli a este sme sa aj nasmiali... odporucam tym, ktori hladaju ludsky pristup a pohodovy porod...

mircalla
3. júl 2010

aj ja som na neho sprostredkovane pocula same pozitiva

jasmine131
15. feb 2011

Chodila som k nemu cele tehotenstvo a rodila som u neho v januári 2010. Cely cas bol uzasny a mily. Teraz som zase tehotna a zase sa chystam k nemu.

janicka
16. feb 2011

bola som u neho raz kvoli nejakemu vysetreniu - na Kramaroch. Bolo to cca pred pol rokom. A bol absolutne uzasny.
Je to velmi mily clovek a dobry odbornik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre