Epidurálka v Dolnom Kubíne

annabrodnanska
5. apr 2018

Ahojte,tie čo ste rodili teraz v Dolnom Kubíne...je pravda že epiduralka, ktorá sa už nikde neplatí, ale v Dolnom Kubíne sa to platí??

mirola
5. apr 2018

to ze sa nikde neplati nie je pravda, vo vela nemocniciach sa plati stale. Myslim, ze zakon sa vztahuje len na fakultne nemocnine.

" Uvedené poplatky sa zrušia v nemocniciach, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti ministerstva zdravotníctva. Sú to predovšetkým univerzitné a fakultné nemocnice."

cize vsetky ostatne poplatky mozu vyberat stale a aj vyberaju....

annabrodnanska
autor
5. apr 2018

@mirola ahaa, to som nevedela.
Ďakujem 😊

secretadmirer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily246
10. apr 2018

@secretadmirer ako ste mohli platit, ved Antolska je univerzitna nemocnica... nemyslite to nahodou tak, ze to bolo este pred zrusenim poplatku za epi, cize pred februarom 2018?

mirola
10. apr 2018

@secretadmirer no lebo ja tam idem rodit teraz a bolo mi povedane, ze sa za nu neplati..

annabrodnanska
autor
10. apr 2018

Ja idem rodiť začiatkom mája a moja gynekologička mi povedala, že v DK sa za epiduralku platí.

lily246
10. apr 2018

@annabrodnanska mirola ale mala na mysli Antolsku, nie DK, na Antolskej sa neplati, v DK sa plati

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre