Epidurálka v Žiline

rqduskq
1. máj 2014

Ahojte, viem, že epidurálku poskytuju už 24 hod v Žiline a napísali mi aj to, že treba 2 týždne pred termínom prísť ku nim na anesteziológiu.
Chcem sa opýtať mamičiek, ktoré si ju tu v Žiline dali, aké majú skúsenosti?
Či ste mali pôrod bez bolesti a vedeli kedy tlačiť. Či ste nemali žiadne komplikácie z toho.
Ďakujem

papaya308
2. máj 2014

ahoj a odkedy to je uz 24hod denne?nevies,aka je cena? nejak sa na nu sice nechystam, ale clovek nikdy nevie,ked bude na mieste cinu,ci si to nerozmyslim 🙂

rqduskq
autor
2. máj 2014

@papaya308 ahoj no odpísali mi odtiaľ, že už ju majú 24 hodín, ale musíš ísť 2 týždne pred termínom na tie predoperačné vyšetrenia, inak ti ju nedajú ... tam sa asi s nimi dohodneš, a potom im zavoláš .... no ja by som chcela, ale keď neviem, žiadne baby mi tu ešte nenapísali :( že či boli spokojné s ňou a tak ... či vedeli kedy mali tlačiť a pod.... 100 euro

papaya308
2. máj 2014

ja prave citam dost negativne nazory v poslednej dobe,preto som od nej upustila,mozno napise nejaka kočka dobru skusenost,som prvorodicka,tak nemam s cim porovnat 🙂 a ta cena sla asi dolu,nebolo to 150eur?

rqduskq
autor
8. máj 2014

@papaya308 no nešla dolu 100 euro a predtým bola 3000 sk, no mne jedna kamoška odporučila, že nemala bolesti a sestričky nechápali ako to je možné, že tam nie sú na to zvyknutí, ale ževraj anesteziológovia sú tu odborníci ale chcela som viac skúseností .... no nikto nepíše

martinusik91
9. máj 2014

Ja som mala epidural ale nerodila som v ziline rodila som v martine.mne epidural velmi pomohol

july0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre