• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

7. novembra 2016 
9. júl 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gubcikova to je fajn,lebo som uz pocula aj to ze uz robi len v svojej gyn.ordinacii a pri porodoch v nemocke nie,,,,tak si ma potesila,mozno sa i postasti ked pojdem rodit :wink: aj kedmyslim ze doktori su tam vsetci dobri
9. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa robi uz len v stredy v nemocnici inak len na svojej klinike :wink:
9. júl 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pink_lady ahaa...tak dakujem pekne za info :wink:
9. júl 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pre info,Jankovský je už po dovolenke a celé leto robí,akurát som tam volala,že už bude normálne ordinovať :slight_smile:
12. júl 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky, absolvovali ste cez Jankovského v Gyneke aj vyšetrenie spermiogramu manžela? Ako sa postupuje? Vďaka.
3. aug 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi takže odoberie sa vzorka - my sme to absolvovali doma, do nejakej sterilnej, alebo proste čistej nádobky alebo môžete prísť tam a tam vám daju... do pol hodiny po odobratí mu to musíme doniesť a držať v teple... za takých 15 minút vám povie výsledok a vy dáte 10 eur :slight_smile:
7. aug 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia a to sa všetko robí priamo u Jankovského alebo Vás niekde posielal?
7. aug 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi no u neho...vzorku sme odobrali doma, doniesli, on vyšetril a je :slight_smile:
8. aug 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linddi teda my sme boli na spermio nedávno, som sem tak vstúpila :wink:
8. aug 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, keď chcem ísť vo štvrtok ráno na vyšetrenie k Jankovskému do Gyneky, treba sa objednať? Na stránke má, že vo štvrtok ráno len na objednávku. Boli ste tak niektorá bez objednávky a zobral Vás?
13. aug 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi ahoj,máva len na objednávku za poplatok 5 EUR,ak zavoláš ešte dnes,možno má čosi voľné,máva tam vždy strašne moc žien,tak určite by ťa nezobral len tak.
13. aug 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paula80 Ďakujem, skúsim brnknúť :slight_smile:
13. aug 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paula80 táák už som sa elektronicky objednala - jediný voľný termín na štvrtok o 12,00 a 12,30 hod. :grinning: , tak som na 12-tu.
13. aug 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linddi ahoj,no on vacsinou doobeda operuje v tej jeho klinike dolu a tak preto s treba doobeda objednat! :wink:
14. aug 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, robí sa u Jankovského aj IUI (inseminácia). ak áno, aký je postup? posielal vás niekde alebo všetky vyšetrenie robil on? dík
17. aug 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nemozem sa uz druhy den mudr dovolat?...neviete ci ma dovcu ci co?..ak hej, tak dokedy?
21. aug 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemal by mať dovolenku, ja som bola ešte vo štvrtok u neho a bol tam, to sa u neho stáva často , že sa nedá dovolat, pretože má vždy veľa žien tam, ale neboj dovoláš sa :slight_smile:
21. aug 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linddi neviem ci si uz nieco zistila ohladom tvojej otazky.....a tak robi aj IUI???? lebo ja si myslim ze nie! mna poslal do centra na IVF lebo uz nemam vajcovody :wink:
5. sep 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pancuska ahoj, áno robí IUI, mňa objednal práve včera priamo k nemu do Gyneky.
5. sep 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi ahoj,nevieš náhodou,či má zmenené ordinačné hodiny, lebo na jeho stránke je už možné elektronicky sa objednať na presný čas a tuším tam dáva možnosť objednať sa celé dni PO,UT,ŠTV,PIA v ST nie,no keď som tam bola minulý týždeň, mal tam ešte vyvesené staré ordinačné hodiny,tak som z toho popletená.
5. sep 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paula80 ahoj ja som tam bola zaciatkom augusta na laparke a ked prisla za mnou sestricka tak som sa pytala ako robi a povedala ze kazdy den okrem stredy vtedy je v nemocnici! A doobeda berie len objednane pacientky a poobede aj neobjednane,lebo doobeda vykonava na klinike zakroky! No musim sa na tu stranku pozriet! Zatial som mu volala medzi 11h az 15h a vzdy som sa mu dovolala....a aj ked som isla poobede k nemu neobjednana netrvalo az tak dlho kym som prisla na rad :slight_smile: u mojho byvaleho gyn som cakala 'objednana' aj 2hodky! Tak nech sa ti dari :slight_smile:
5. sep 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linddi tak to je fakt odbornik ked si trufa na IUI,klobuk dolu! Mozno urobi za chvilku nejake centrum asistovanej reprodukcie lebo co pozeram je nas stale viac a viac! Tak nech sa ti to podari,drzim palce nech vsetko klapne ako ma! :slight_smile:
5. sep 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babuľky, a keď mi vychádza zákrok na sobotu :confused: , príde do ordinácie aj v sobotu? Nemám mu radšej zavolať? Nemáte s tým niektorá skúsenosť, že Vás objednal na sobotu?
6. sep 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi Ahoj,určite tam bude v sobotu,nám robil v sobotu 4D ultrazvuk.Ako pokračujete?Aj to spermio Vám spravil?Držím palce,určite to vyjde...
6. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina.an ahoj, áno spravil a dopadlo dobre - chvalabohu. Dohodli sme sa, že skúsime IUI. 13 DC mi vychádza na štvrtok, kedy mi má pichnúť pregnyl a obdeň, kedy má spraviť zákrok vychádza na sobotu ...
Ďakujem, že na mňa myslíš :dizzy_face:
6. sep 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ja som u neho bola nedávno 1x, nedá sa ani porovnat s tým mojím bývalým gyn., jeho prístup, povedal že všetko mám v poriadku :slight_smile: , pokušam sa otehotniet 3 mesiac, na to povedal, že to nič neni, že to začneme riešit po pol roku.....ked sa nezadarí
21. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, koľko si platí u dr. Jank. za pôrod ak sa rozhodnem si ho "zazmluvniť", ďakujem za odpovede.
11. nov 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MUDr.Jankovský je najlepší doktor !!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jajatyty ak stíham - jankovský nerodí v trenčíne, ale len v bánovciach
23. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok