Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

gubcikova
9. júl 2012

@clarissa robí

clarissa
9. júl 2012

@gubcikova to je fajn,lebo som uz pocula aj to ze uz robi len v svojej gyn.ordinacii a pri porodoch v nemocke nie,,,,tak si ma potesila,mozno sa i postasti ked pojdem rodit 😉 aj kedmyslim ze doktori su tam vsetci dobri

pink_lady
9. júl 2012

@clarissa robi uz len v stredy v nemocnici inak len na svojej klinike 😉

clarissa
9. júl 2012

@pink_lady ahaa...tak dakujem pekne za info 😉

paula80
12. júl 2012

len pre info,Jankovský je už po dovolenke a celé leto robí,akurát som tam volala,že už bude normálne ordinovať 🙂

linddi
3. aug 2012

Ahojte kočky, absolvovali ste cez Jankovského v Gyneke aj vyšetrenie spermiogramu manžela? Ako sa postupuje? Vďaka.

natia
7. aug 2012

@linddi takže odoberie sa vzorka - my sme to absolvovali doma, do nejakej sterilnej, alebo proste čistej nádobky alebo môžete prísť tam a tam vám daju... do pol hodiny po odobratí mu to musíme doniesť a držať v teple... za takých 15 minút vám povie výsledok a vy dáte 10 eur 🙂

linddi
7. aug 2012

@natia a to sa všetko robí priamo u Jankovského alebo Vás niekde posielal?

anait
8. aug 2012

@linddi no u neho...vzorku sme odobrali doma, doniesli, on vyšetril a je 🙂

anait
8. aug 2012

@linddi teda my sme boli na spermio nedávno, som sem tak vstúpila 😉

linddi
13. aug 2012

babuľky, keď chcem ísť vo štvrtok ráno na vyšetrenie k Jankovskému do Gyneky, treba sa objednať? Na stránke má, že vo štvrtok ráno len na objednávku. Boli ste tak niektorá bez objednávky a zobral Vás?

paula80
13. aug 2012

@linddi ahoj,máva len na objednávku za poplatok 5 EUR,ak zavoláš ešte dnes,možno má čosi voľné,máva tam vždy strašne moc žien,tak určite by ťa nezobral len tak.

linddi
13. aug 2012

@paula80 Ďakujem, skúsim brnknúť 🙂

linddi
13. aug 2012

@paula80 táák už som sa elektronicky objednala - jediný voľný termín na štvrtok o 12,00 a 12,30 hod. 😀 , tak som na 12-tu.

pancuska
14. aug 2012

@linddi ahoj,no on vacsinou doobeda operuje v tej jeho klinike dolu a tak preto s treba doobeda objednat! 😉

linddi
17. aug 2012

baby, robí sa u Jankovského aj IUI (inseminácia). ak áno, aký je postup? posielal vás niekde alebo všetky vyšetrenie robil on? dík

sasikas
21. aug 2012

kocky nemozem sa uz druhy den mudr dovolat?...neviete ci ma dovcu ci co?..ak hej, tak dokedy?

metinka27
21. aug 2012

Nemal by mať dovolenku, ja som bola ešte vo štvrtok u neho a bol tam, to sa u neho stáva často , že sa nedá dovolat, pretože má vždy veľa žien tam, ale neboj dovoláš sa 🙂

pancuska
5. sep 2012

@linddi neviem ci si uz nieco zistila ohladom tvojej otazky.....a tak robi aj IUI???? lebo ja si myslim ze nie! mna poslal do centra na IVF lebo uz nemam vajcovody 😉

linddi
5. sep 2012

@pancuska ahoj, áno robí IUI, mňa objednal práve včera priamo k nemu do Gyneky.

paula80
5. sep 2012

@linddi ahoj,nevieš náhodou,či má zmenené ordinačné hodiny, lebo na jeho stránke je už možné elektronicky sa objednať na presný čas a tuším tam dáva možnosť objednať sa celé dni PO,UT,ŠTV,PIA v ST nie,no keď som tam bola minulý týždeň, mal tam ešte vyvesené staré ordinačné hodiny,tak som z toho popletená.

pancuska
5. sep 2012

@paula80 ahoj ja som tam bola zaciatkom augusta na laparke a ked prisla za mnou sestricka tak som sa pytala ako robi a povedala ze kazdy den okrem stredy vtedy je v nemocnici! A doobeda berie len objednane pacientky a poobede aj neobjednane,lebo doobeda vykonava na klinike zakroky! No musim sa na tu stranku pozriet! Zatial som mu volala medzi 11h az 15h a vzdy som sa mu dovolala....a aj ked som isla poobede k nemu neobjednana netrvalo az tak dlho kym som prisla na rad 🙂 u mojho byvaleho gyn som cakala 'objednana' aj 2hodky! Tak nech sa ti dari 🙂

pancuska
5. sep 2012

@linddi tak to je fakt odbornik ked si trufa na IUI,klobuk dolu! Mozno urobi za chvilku nejake centrum asistovanej reprodukcie lebo co pozeram je nas stale viac a viac! Tak nech sa ti to podari,drzim palce nech vsetko klapne ako ma! 🙂

linddi
6. sep 2012

Babuľky, a keď mi vychádza zákrok na sobotu 😕 , príde do ordinácie aj v sobotu? Nemám mu radšej zavolať? Nemáte s tým niektorá skúsenosť, že Vás objednal na sobotu?

martina.an
6. sep 2012

@linddi Ahoj,určite tam bude v sobotu,nám robil v sobotu 4D ultrazvuk.Ako pokračujete?Aj to spermio Vám spravil?Držím palce,určite to vyjde...

linddi
6. sep 2012

@martina.an ahoj, áno spravil a dopadlo dobre - chvalabohu. Dohodli sme sa, že skúsime IUI. 13 DC mi vychádza na štvrtok, kedy mi má pichnúť pregnyl a obdeň, kedy má spraviť zákrok vychádza na sobotu ...
Ďakujem, že na mňa myslíš 😵

klaudia001
21. sep 2012

ahojte baby, ja som u neho bola nedávno 1x, nedá sa ani porovnat s tým mojím bývalým gyn., jeho prístup, povedal že všetko mám v poriadku 🙂 , pokušam sa otehotniet 3 mesiac, na to povedal, že to nič neni, že to začneme riešit po pol roku.....ked sa nezadarí

jajatyty
11. nov 2012

ahojte, koľko si platí u dr. Jank. za pôrod ak sa rozhodnem si ho "zazmluvniť", ďakujem za odpovede.

simonessa
13. nov 2012

MUDr.Jankovský je najlepší doktor !!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

drobcek221
23. nov 2012

@jajatyty ak stíham - jankovský nerodí v trenčíne, ale len v bánovciach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre