Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

lienka55
18. feb 2011

@miskadusko to co ma na nete funguje,ja volam na to. 😉

miskadusko
19. feb 2011

díky kočky, tak v pondelok sa budem snažiť mu dovolať 😀

tatanya
24. feb 2011

Ahojte, neviete ci dr. Jankovsky ordinuje aj v pondelok doobeda? Lebo ma takto objednal a teraz neviem ci sa on pomylil alebo som ja zle pocula... Viem ze objednava na utorok a stvrtok doobeda, ale pondelok?? Vdaka...

brumca
24. feb 2011

@tatanya ahoj 🙂 asi ordinuje aj pondelok doobeda, ked sa mu da, mna objednal v pondelok na 12hod...tiez som bola prekvapena, lebo vtedy by vobec nemal ordinovat 🙂

tatanya
24. feb 2011

@brumca dakujem 🙂 tak snad sa neprezeniem...🙂

januulka
1. mar 2011

Ahojte dievčatá,

chcem sa spýtať a informovať na Mudr. Jankovského. Mám len 20rokov, už 2roky chodím ku gynekologičke, ale nie som s ňou vôbec spokojná, staré zariadenie, 5hodín v čakárni, zlá komunikácia, bolestivé vyšetrenia a určenie zlej diagnózy s úsmevom na perách ☹ . Jednoznačne ju chcem zmeniť. Ešte minulý rok mi kamarátka odporučila Mudr. Jankovského, ale ja už pol roka naberám odvahu k nemu ísť, už len preto, že gynekologická ambulancia je pre mňa niečo strašné a bojím alebo viac menej sa hanbím ísť k mužovi. Chcem sa vás spýtať, či je fakt taký dobrý lekár a či je možné sa k nemu ešte prihlásiť, alebo už neberie pacientky. Za odpoveď budem veľmi vďačná 🙂

januulka
1. mar 2011

teraz som dosť zmätená, lebo ako čítam, všetky tu ste mamičky 🙂 a neviem, či on nemá len maminy pacientky... 😒

gabika84
1. mar 2011

ahoj jani. ja k nemu sice nechodim (aj keby som vcelku rada, ale zatial to nechavam tak), co ti vsak mozem poradit, zozen si na nete tel. cislo do amb., zajtra dvihni telefon a sestricky sa opytaj, ci este prijimaju nove pacientky. a hotovo. budes v tom mat jasno. neboj, nikto ti z nosa neodkusne. na doktora-chlapa si rychlo zvyknes, toho sa obavat nemusis. daj vediet, ako si dopadla.

mollys
1. mar 2011

dr.Jankovskeho odporucam 😉
Je to velmi prijemny clovek,a skvely odbornik 😉 ...nechodim k nemu ako pravidelna pacientka,kedze zijem v UK,ale kedykolvek je ochotny,odpoveda na kazdy mail 🙂 ...a v pripade dovolenky urobi akekolvek vysetrenie na poziadanie.....zit v Trencine tak nevaham 😵 ....a vyberiem si jeho 😵

liviaf14
2. mar 2011

@januulka pokiaľ viem, pacientky stále berie. vezmi si kartičku poistenca a bež k nemu do ambulancie, sestričke povedz, že si nová a chceš k nim chodiť. takto som to urobila ja. aj ja som naberala odvahu a vyplatilo sa. je výborný lekár a diagnostik, môžem len odporučiť. aj keď má toho v poslednej dobe veľa, ako tu baby písali, nemocka, ambulancia, veľmi veľa pacientiek.............. držím palce!

kaktusik007
2. mar 2011

@januulka detto odporucam, nejde o to, ze sme mamickami 😉 vacsinou ma ale take, kedze k nemu chodia pacientky ako ja - najprv u ineho lekara, potom niekolkokrat hospitalizovane pocas tehu - a tam vidis ten iny pristup od doktorov, teda od toho co som mala dovtedy a od tych, co robia v tn nemocnici.... no a tak mi bolo jasne, ze dalsie tehotenstvo pri mojojm byvalom doktorovi uz urcite riskovat nemienim 😒 aj preto zmena lekara 😉
a maximalna spokojnost...
takze nabehni do ambulacie, na webe zistis ordinacne hodiny (dnes ee) no a je to 🙂

miskadusko
1. apr 2011

v útorok som bola na poradni,zobral ma dr.Krkoška, bol super a ide to tam rýchlejšie ako predtým. túto ordináciu iba odporúčam a môžem to porovnať lebo pri prvom tehu som chodila k inému dokimu a je 100 a 1. teraz sa nemusím nikam hnať do nemocnice kôli glukoz.testom ako predtým a žiadne ultrazvuky v nemocnici,všetko to spraví tam a je to úplne super. a ten prístup a profesionalita je úúúúplne na jednotku.

linddi
11. apr 2011

Ahojte, neviete, či v utorok doobeda tam je Jankovský alebo Krkoška?
Ďakujem

miskadusko
11. apr 2011

ked som bola ja pred týždnom tak tam bol iba Jankovský.

linddi
11. apr 2011

A berie aj netehotné v utorok doobeda?

liviaf14
11. apr 2011

@linddi jasné, všetky pacientky berie naraz, tehotné, netehotné, každý deň ktorý ordinuje 😉

linddi
11. apr 2011

@liviaf14 ďakujem, chcela som sa len uistiť, lebo už som dllllhoooo nebola a už je načase sa tam ukázať 😖

liviaf14
11. apr 2011

@linddi stále to u neho funguje rovnako. napr. minulý pondelok robil iba dr. jankovský, ako vyššie baby spomínali aj iných dr. tak dobre vybav 😉

linddi
12. apr 2011

Tak som to konečne absolvovala, neskutočne sa mi uľavilo 😝 😝 😝
Po tom roku a pol, čo som bola naposledy sa to tam pekne pomenilo.... normálne som sa tam nevedela orientovať, ani som nevedela, že je o poschodie vyššie, dve čakárne, nová sestrička na "recepcii"... No naozaj je to tam pekne zariadené 😉 klobúk dolu!
Chvalabohu, jediné čo sa nezmenilo je doktor a jeho ľudský prístup 😵 😵 😵

linddi
12. apr 2011

A ešte, aby som nezabudla, bolo tam neskutočne veľa pacientiek,,,,,, ale čo už...... to značí, že je fakt dobrý a preto stojí za to, si to tam odsedieť!

zabka
27. apr 2011

Ahojky neviete nahodou ktore dni mava doktor sluzbu v nemocke okrem stredy? 😉

uk
14. júl 2011

Ahojte baby, som tu nová, píšem z UK....neviete mi niektorá z vás poradiť....volala som s Dr. Jankovským cca pred tromi týždňami, objednávala som sa u neho na pondelok 18teho....volám mu včera aj dnes, aby som si to potvrdila, pretože v ten deň priletím na SK, ale hned chceme ísť aj na dovolenku do FR autom, takže sa budeme len kvôli vyš vracať do TN, ale už nemám inú možnosť.Ja sa hlavne chcem spýtať, neviete či nemá Dr. tento týždeň dovolenku?...vôbec mi neberie telefon, resp nedá sa mu ani dovolať...
Moc dakujem za info... 🙂

tatanya
14. júl 2011

@uk ano, tento tyzden ma este dovolenku.Od pondelka by mal vraj robit...

uk
14. júl 2011

...Dakujem veľmi pekne za info.... 😉

annavi
6. sep 2011

ahojte baby...chcela by som sa prihlásiť k Jankovskému...a vyhovovalo by mi to na 22 sept. to je vo stvrtok..to budem mat aj po mrche a budem aj v praci tak mozem vybehnut..a akosom čítala tak vo štvrtok objednáva aj na presný cas za poplatok..co myslite ked mu zatel. objedná ma ako novu pacientku???a mozte mi niekto napísat jeho cislo do IP...dakujem velmi krásne...

opicamartyna
4. okt 2011

haloo baby, ked nechodím do gyneky, ale moja vlastna gynekologička ma tam poslala na ultrazvuk, mam aj vymenny listok, tak si to budem platit vsetko sama??

miskadusko
5. okt 2011

@opicamartyna myslím si že nie. ja k nemu chodím a neplatila som za ultrazvuk nikdy,, ale za CTG áno.vždy 5 eur lebo že to neprepláca poisťovna. ťažko povedať či si vypýta...

annavi
21. nov 2011

ahojte kočky...nemožem sa dovolat jankovskému..neviete ci nema dovolenku??dakujeeem..

miskadusko
1. dec 2011

@annavi je PN

evulkatn
2. dec 2011

Ahojte babulky prosim vas neviete nahodou ci do gyneky sa treba objednavat v utorok doobedu alebo berie aj bez objednavky?lebo vobec sa tam nemozem dovolat na to cislo co maju na internete.alebo nahodou neviete poradit ine telefonne cislo?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre