Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

gubcikova
30. apr 2012

@mojama myslela som u jankovského 😀 tá čiernovlasá je svokrova priatelka,tak len tak sa pýtam.kedysi sa u neho striedali sestričky.no v nemocnici sú ako ktoré milé,tam som si odležala pri tehu.

mojama
30. apr 2012

@gubcikova ahoj, no u Jankovskeho sa myslim stale striedaju sestricky, aj ked sa mi zda pomenej, vnutri teraz byva taka blondinka vacsinou a vonku na tej chodbe je taka zlatucka ciernovlasa sestricka, ona chodi v podstate aj k operaciam, nie je tam dlho co viem, ale je velmi zlata, velmi mila, ja som ju mala aj pri operacii. No a v nemocnici ako pises, vacsina bola zlata, az na niake vynimky, ale to uz bolo davnejsie. Myslim, ze okrem tej teraz ciernovlasky tam na chodbe su tie sestricky co sa unho striedali, alebo aj striedaju z nemocky myslim tak mu asi chodia na striedacku vypomahat kedy a ako mozu.Ale neviem. 🙂

pancuska
30. apr 2012

@annavi urcite ordinuje lebo dneska som mu volala 😉

pancuska
30. apr 2012

@mojama tak ja som mu dneska volala a dohodli sme sa ze vo stvrtok pridem a urobi mi predoperacne a dohodneme termin! len neviem ci sa moze robit predopercne aj ked beriem antibiotika lebo mi vyrezavali zub osmicku a sa mi to zapalilo,dneska mi musel dat antibiotika.....inak som bola minuly rok presne 27.4. na laparke v TN v nemocnici,no najskor som tam tyzden lezala a potom som isla na tyzden domov a potom som sa tam vratila,mala som mimomaternicove ale tie sestricky no asi 2 boli normalne,jedna mi dokonca namiesto do zily pichla do nervu a necitila som si 2 prsty skoro 2 mesiace,musel mi to fizioterapeut davat dokopy a tak uz aby to bolo za mnou 😉

mojama
1. máj 2012

@pancuska ahoj 🙂 no to je super, aspon to budes mat uz coskoro za sebou, lebo ja som sa odhodlavala niekolko mesiacov a az ked uz som nevedela ako, tak som sa rozhodla zo dna na den a mna velmi podporoval aj muz, takze tak som sa rohodla a isla som, prisla som k dr.Jankovskemu, rychlo mu to povedala, lebo ja som tiez taky stresar, tak som si to skoro este na ambulancii rozmyslela, ale on videl, ze som z toho celeho nesvoja, tak sa usmial a povedal mi, ze sa nemam bat, ze za chvilu ani nebudem vediet, ze som niekde bola a mal pravdu, je to fajn pocit ked Ta doktor takto podpori a este potom muz doma a este prisla aj sestricka, ze nebojte, budete velmi spokojna, tak aj bolo, takze pancuska drzim palce, nech mas skoro po tom a nech je vsetko ok a si skoro fit. Ja som inak tak bola, ze so prisla poobede povedat mu, ze som sa royhodla, zobral mi hned krv a za priplatok sa dalo vybavit asi su z nemocky aj anesteziolog aj internista, takze mna to potesilo, ze som nemusela kade tade behat, vsetko na jednom mieste, aj Ti dvaja boli super, anesteziolog bol aj potom pri operacii, tiez velmi zlaty a taky vtipny ako Jankovsky a aj mily, Ja som mala vysledky a vsetko ok, trosku tlak vyssi ale to zo stresu a pohoda isla som na operaciu a vidis vsetko dobre dopadlo. Neboj aj Tebe vsetko dobre dopadne. Ale samozrejme urcite mu povedz, ze beries antibiotika a na co on Ti povie, ze co ako, ci je to pohoda a nevadi to, alebo prides ked budes ok, lebo vo stvrtok by Ti bral asi len krv, lebo aby si mohla ist na anesteziologicke a interne potrebujes vysledky a to je poviinne, lebo je to operacia, no vidis chuda, Ty si uy bola v nemocke na laparke a skoro si o citlivost prstov, tak Ti poviem, ze aj toto ma uistuje, ze som si sice zaplatila, ale urobila som velmi dobre, lebo u Jankovskeho sa Ti take nieco nemoze stat, on je sikovny, jeho sestricky su tiez zlate a sikovne a aj mile, tak sa neboj a dobre si sa rozhodla a taktzo uz budes moct aj porovnat laparky. Tak drzim palce a nech mozes ist cim skor, potom napis a urcite mu to povedz o tych antibiotikach, ahoj 🙂

annavi
2. máj 2012

@mojama ahojky..no ja som sa mu dovolala nakoniec a zajtra tam idem...poviem mu ze sme sa po dvoch neuspesnych IUI rozhodli s manzelom na laparku...tak uvidim, hadam nebude namietat..ale aj taky postup mi on navrhol..najprv som chodila na folikulku, potom sme sa snazili doma pomocou clostilu a pregnylu..a potom dvakrat IUI...a povedal ze potom by mohla byt laparoskopia...tak hadam nebude namietat, lebo my uz nechceme cakat.a hlavne keby to vyslo na jun tak by som sa cez leto dala doporiadku a mozno ze sa nam potom aj hned zadari.. 😉 len sa chcem spytat ze kolko ta to vsetko stalo..myslim laparka a tie predoperacne vysetrenia...napis mi to do IP ak tu nechces..dakujem velmi pekne..pekny dnik..

mojama
2. máj 2012

@annavi ahoj, napis mi niaky mail, napisem Ti tam vsetko, nech si to precitas, ako som to mala ja, ahoj a pekny dnik 🙂

annavi
2. máj 2012

@mojama ahojky..napisala som ti IP... 😉 dakujem krasne..pekny dnik aj tebe..

mojama
2. máj 2012

@annavi ahoj 🙂 no napisala som Ti spravu, tak dufam, ze Ti to prislo, daj mi potom vediet a drzim vo stvrtok palce u dr. Jankovskeho, nech sa zdarne dohodnete, papa a pekny dnik 🙂

pancuska
3. máj 2012

@annavi ahojky tak co bola si dnes u neho? ja by som ju mala mat ten tyzden od 14.5. do 18.5. uz cakam len na termin a vysledky!! 😎

annavi
4. máj 2012

@pancuska ahojky..ano bola som ...sme sa dohodli... 😉 takze asi prvy junovy tyzden ma to caka...a na ake vysledky cakas??? 😨

pancuska
4. máj 2012

@annavi takze ta predbehnem lebo mam skor termin 😉 no brali mi krv asi 3 ampulky a cakam na vysledky.....to sa pred operaciou robieva asi aj tebe to bude,predoperacne musis mat 2 tyzdne pred zakrokom.... 😉

annavi
4. máj 2012

@pancuska no ale na ake vysledky?,coho??nechapem..viem ze sa robi predoprecne...mne mrcha vychadza na 27.5..a v den mrchy mam dojst...ze mi spravi odbery a tak... 😉

mojama
4. máj 2012

@pancuska ahoj, prisiel Ti ten nail co som Ti pisala ohladom tej operacie? Budem Ti drzat palce v ten tyzden, aj ja som to tak mala, ze mi zobral krv u neho a potom so prisla ked boli vysledky, urobili mi tie anesteziologicke a interne, ja som to mala super vsetko pod jednou strechou, myslim, ze vsetko aj s operaciou trvalo nieco okolo tyzdna, od odobratia krvi, ale ja ja som to potrebovala vyriesit dost rychlo a hlavne som sa bala, ze keby som to musela posuvat, ze sa ani neodhodlam uz, takze tak to bolo najlepsie, rychlo som si to dohodla aje to super, vsetko je ok, som uplne v poho a uz len cakat co bude teda dalej, ci to pomohlo, drz sa a neboj za chvilu to mas za sebou a bude to ok, budem na Teba mysliet , potom nam daj vediet, ahoj a pekny vikend Ti zelam 🙂

mojama
4. máj 2012

@annavi ahoj , prisiel Ti ten mail co som Ti napisala, lebo teraz neviem, mne to sice ukazuje v spravach, ze by ste to obe mali mat,tak dufam, ze ste to obe dostali, aby ste vedeli co a ako. No pancuska myslela vysledky z krvi na ktore caka aby mohla ist k internistovi a anesteziologovi, lebo bez tych nemozes ist nikam a to budu tie vysledky, ktore Ti budu brat ked tam pojdes ako si napisala, ze Ti budu brat krv, tie ti budu stacit, lebo on Ti urobi vsetko z krvi co potrebuju a kedze ides k nemu a je aj Tvoj osetrujuci lekar tak vie o Tebe vsetko, takze onn len bude potrebovat suhlas od tych 2 doktorov, ze si ok a moze Ta operovat, takze neboj vsetko bude v pohode, drzim Ti palce a daj potom vediet kedy ides, budem na Teba mysliet, papa a krasny vikend 🙂

annavi
4. máj 2012

@mojama ahoj prisiel mi..velmi pekne dakujem..som tam nabehla jak herecka...a vsetko zo seba sypala..sa len usmieval Dr... 😅 ze aka som nabita infoškami... 😀 takze dakujem a budem vas informovat ako co a kedy... 😉 pekny week aj tebe..

pancuska
4. máj 2012

@mojama ahojky moja 🙂 ano aj mne prisiel a velmi pekne dakujem....urobil mi odberi a zaniesla som to do nemocky,teraz ked mu pridu vysledky tak mi zavola kedy este pridem a povie mi aj presny termin,lebo nevedel kedy ten jeden dr moze,ukazoval mi to na nejakom zozname,mal tam napisane,kedy to robieva.....v pondelok mi dufam pride mrcha lebo mne sa stava ze ked ma prist tak akurat mi meska!!takze to vychadza ze ten tyzden od 14.5. do 18.5. mi urobi tu laparku,no uz aby som to mala za sebou!!! tiez chcem vsetko rychlo nech nemusim cakat a je to tak lepsie! aj ked mi operovali chrbticu vsetko bolo behom tyzdna a nestihla som sa ani bat!! 😉 a este marodujes? ja uz som aj v praci oboznamila veducu ze pojdem na pnku aby vedeli.....kvoli zastupu!! 😉

pancuska
4. máj 2012

@annavi to su vysledky z tej krvy,uz neviem presne co sa to vsetko zistuje ale hovoril mi co len ja som uz zabudla 😉 to sa robieva pri vsetkych operaciach aj laparke..... 😉 neboj aj tebe to povie ...

annavi
4. máj 2012

@pancuska no ozaj a s tou PN ako??to vam on da tu PN ci si musim k obvodakovi zajst..ci ako??? 😨 inac preco si ty odnasala odbery do nemocky?,ved to oni odnasaju ci???ved ti laparku bude robit jankovsky ci v nemocke???

pancuska
4. máj 2012

@annavi PNku ti vystavi Jankovsky k obvodakovi nemusis chodit!!ja si ju dam vypisat v den laparky.....mozno tu krv chodia brat do urcitej hodiny a ja som to uz nestihla tak som si to musela zaniest......lebo vies ze ani neviem preco som si to tam niesla ja? 😉 ale sak ked mi prikazali tak asi to je dobre.....laparku mi bude robit Jankovsky!! 😉

annavi
4. máj 2012

@pancuska jaaajn..no ak tak pojdem k obvodakovi a on ma vypise na dlhsie..aspon dva tri tyzdne by som chcela..lebo mam zamestnanie ake mam..tak neviem ci by jankovsky nerobil problemy s tym..ty kolko planujes ostat PN??

mojama
4. máj 2012

@annavi ahoj, no super aj som sa zasmiala, no aspon uz nemusel Ti vsetko opakovat, ved on sa asi za ten kazdy den narozprava dost a myslim, ze nic ine ako som Ti ja napisala, by Ti asi nepovedal, no potom uz aj Ty budes moct babam to na MK napisat svoju skusenost, ale dufam, ze aj Ty budes mat len tu najlepsiu skusenost a budes rychlo fit, moc Ti to zelam a potom cakame na Tvoje skusenosti, zatial papa a drzim palce, uzi si pekne dni pred zakrokom, lebo potom par dni budes trochu ubolena, ale ver urcite to v poho zvladnes, pa apekny week 🙂

mojama
4. máj 2012

@pancuska ahoj, no super, ze Ti prisiel mailik a,ze som Ti mohla pomoct a poradit. Aj ja som to tak mala, tiez som bola poobede a tak mi az poobede urobil odbery a aj ja som si to bola zaniest v nemocke, ale pohoda, vysledky bolo potom sikovno, prisli ti dvaja doktori, urobili mi co bolo treba a uz len operacia a vsetko bolo tak ako ma byt, mne tiez povedal, ze mi zavola co presne a ako ako moze lekar a co vsetko, ze mi este pripomenie, ale ja som tam nakoniec bola este potom v Tn, lebo som bola vybavit nieco, tak som sa hned stavila a on uz mal pre mna vsetky info co a ako a kedy a tak. Len si potom obe dajte pozor, lebo ja som s askoro pomylila co sa tyka jedla a pitia, nesmie sa tusim jest ani pit 12 hodin,asi teda to si obe este zistite ako si to mate zariadit, lebo by Vas mozno anesteziolog neuspal, pripadne vyplach zaludka a to teda urcite nic moc.Takze na to pozor. A urcte Ti to vyjde ako mas v plane a budes to mat rychlo za sebou, lebo ozaj tak ako si to napisala s tou chrbticou, potom sa nestihas az tak bat, ked sa vsetko tak rychlo zomelie, tak budem na Teba mysliet, daj vediet kedy presne, nech si aj Ty tak ako ja skoro fit a uz nech len nas cakaju tie lepsie zazitky a skoro nech hrdo nosime brusko. A moja PN som si ani teraz nevybavovala, lebo som to mala inak zariadene, ale Pn ti urcite v pohode da na kolko buds chciet, lebo ja uz som raz mala u neho Pn cely mesiac a bola to uplna pohoda, takze on urcite to necha na pacientku a je to operacia, takze si myslim, ze ani socialka nebude z toho robit vedu. Ale som citala, ze niektore baby boli doma tyzden, aj dva, ale aj mesiac, takze si myslim, ze si treba oddychnut a zregenerovat sa, ved praca pocka, nie je zajac. Tak drzim palce, pekny vikend 🙂

mojama
4. máj 2012

@annavi ahoj moja 🙂 to urcite nemusis ist k obvodakovi, dr. Jankovsky Ti urcite v pohode da PN a urcite Ti ju v pohode necha kolko budes potrebovat na zregenerovanie, lebo ozaj sa treba dat do poriadku, ved zdravie je na prvom mieste, takze urcite si dobre oddychni potom a zregeneruj sa. To si potom len poto pojdes dat ukoncit k sestricke a keby nieco sa popytas doktora co a ako, ale urcite nebudes musiet k obvodakovi. Dr. Jankovsky co viem zatial nemal s tym ziadny problem, myslim, ze on je okrem toho, ze je mily, sikovny, pohodovy lekar, je aj sudny,vie, ze pacientka sa musi dat do poriadku, ze ziadny zakrok nie je len tak. Takze kludne si v praci nahlas aj Pn, das sa do poriadku a potom mozes dalej pokracovat v praci. Takze vsetko bude urcite v pohode, doktor Ti vsetko povie, teda asi to iste co som Ti napisala ja, lebo asi je ten postup vzdy rovnaky, aj odbery porobi a Ty uz sa s nim len dohodni kvoli terminu a tym predoperacnym a potom uz len taka nachystana a vsetko ok k nemu na laparku a za chvilu to mas za sebou, len ako som uz púred chvilou napisala, daj si aj Ty pozor na jedlo a pitie, aby si si zbytocne nenarobila problemy, urcite sa ho spytaj co a ako, lebo ono je to mozno ine, ked ides hned rano, alebo naobed, ja som bola az poobede, takze pre mna nic moc a este bolo tak dost teplo vtedy. Tak papa a keby nieco kludne sa spytaj, zatial ahoj a drzim palce, pekny vikend 🙂 😉

pancuska
5. máj 2012

@annavi podla mojho nazoru potrebujes pn od Jankovskeho kvoli diagnoze ktora sa pise do marodky.....ja som naposledy pri mimomaternicovom marodila 2 mesiace a robili mi aj laparku.....neboj nebude s tym problem!!tiez to v robote nemam kancelarske ale uvidim ako to dopadne a potom budem riesit kolko budem na pnke!! neboj sa este nad tym nemusis rozmyslat.... 😉

martimex1
5. máj 2012

🙂 aj ja k nemu chodim ,a je naozaj super 🙂 🙂 pridavam sa k stastnym pacientkam 🙂 mozem len odporucit ,,, 🙂

tatanya
8. máj 2012

Neviete, ci Dr. Jankovskemu este vypomahaju v ambulancii aj ini lekari alebo uz to neplati? Ide mi o to, ci sa v cakarni dlho caka, alebo tam uz nebyva tak plno.....Dakujem.

mojama
9. máj 2012

@tatanya ahoj, no neviem,ked som bola posledne vypomahala miu lekarka, ale zase predtym ked som bola, tak tam bol sam, takze je to asi podla toho ako mozu ti lekari, lebo co viem ja to su nemocnicni lekari. A co sa tyka cakarne, tak je tam vacsinou dost plno, ale co som pocula, tak vo stvrtok doobeda, ale myslim, ze aj v ine dni sa da zavolat a objednat sa na presny cas, je to sice za poplatok, ale ono to velakrat stoji za to ako potom cakat dost dlho kym sa dostanes na rad a dr. Jankovsky ma velmi vela pacientiek, takze pripadne sa skus objednat na presny cas, ahoj 🙂

martimex1
9. máj 2012

tanya
@tatanya ,,neviem ,bola som v pondelok ,a najskor som si volala ,,,ci tam bude on 🙂 viem za sa striedali ,lebo pracuje a j v nemocnici ,ale teraz uz nema ani stvrtok volny a ordinuje cele dni 🙂 ja si radsej dopred zavolam ci je tam on 🙂)) k inemu by som asi nechcela ist ,,,, 🙂 🙂 🙂 ja som bola teraz na presny cas ,je to do obeda ,a poplatok 5 eur,,,a aky bol zlaty ako vzdy 🙂 🙂 🙂

tatanya
9. máj 2012

@mojama, @martimex1 Diky, asi sa teda pre istotu objednam, aby som tam potom nesedela 2 hodiny ... 🙂 pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre