Gynekológ MUDr. Kotek

nefertitka
27. aug 2013

Ahojte, poznate tohto doktora? Neviem na nete o nom najst ziadne referencie, vymenil dr. Zacka, ku ktoremu som chodila doteraz. Bola som unho uz par krat na vysetreni, bol mily, trpezlivo odpovedal na vsetko, len neviem, aky je ako odbornik....

linna
5. sep 2017

@bambi1979 No super, uz som mu posielala aj mail na doplnujuce info aj ako to funguje s preradenim k nemu, aj rychlo odpoved som dostala v maili no pride mi fajn 🙂 Aj pri vysetreniach je v poho? Myslim tak celkovo, aj ked nieco robi a aj ked vysvetluje a tak.. mozno od oktobra pojdem k nemu teda, u svojej gynek. mam zaplateny sice poplatok do konca novembra ale tak asi vykaslem uz na to.. 🙂

beruskanikuska
26. okt 2017

@gabikamacikova Prečo už nechodí k pôrodom? 😊

dominikam26
27. okt 2017

@beruskanikuska mne v marci povedal ze by to bolo nefer voci pacientkam v ordinacii, keby zrazu vybehol, a poslal ich domov s tym, ze on ide k porodu. Prislo mi to logicke a profesionalne. Za mna uplne 🔝 lekar ☺️

linna
27. okt 2017

@dominikam26 Ja k nemu zvažujem od decembra prestúpiť, takže odporúčaš? 🙂 Vie aj poradiť, dobre vyšetriť atď?

dominikam26
27. okt 2017

@linna ja som velmi spokojna, zobral ma ako novu pacientku hned, bola som na zaciatku tehotenstva. Manzel bol pri kazdom vysetreni, vsetko vysvetlil, pri akychkolvek problemoch ma zobral hned, nikdy som necakala viac nez 10minut. Zaplatila som si tehotensky nadstandard, co bolo oproti inym lekarom uplne v pohode suma. Na kazdy mail odpisal do pol hodinky aj vecer ci cez vikend. Za mna len same pozitiva 🙂

beruskanikuska
27. okt 2017

@dominikam26 Za mňa je to tiež TOP lekár 🙂 Keby rodil, určite idem k nemu 🙂

linna
27. okt 2017

@dominikam26 Dakujem za info, ano v lete som sa nieco mailom informovala a je pravda ze odpoved som dostala ozaj velmi rychlo 🙂 Taktiez co sa tyka cennika super, ci uz bezny nadstandard alebo tehotensky, hlavne teda tehotensky, 70€ je super cena na to ze je tam neobmedzeny pocet uzv + NT uzv a morfo uzv, inde sa plati zvlast a vacsinou to nieje v ordinacii gynekologa.. 🙂 Len mi jedna mamicka nedavno pisala ze posobi tak uponahlano, ze rychlo pracuje, ale ze nikdy s nim nemala problem a vsetko vzdy vysvetlil, tak to som trosku rozmyslala ale ako citam nieje o com rozmyslat 🙂 Momentalne u svojej gunekologicky platim 35€/rok a nieje v tom ziadny uzv atd 😕

linna
27. okt 2017

@dominikam26 A som zabudla dodat ze skoro kazdy 1 uzv u nej 20€..

dominikam26
27. okt 2017

@linna navyse som platila len 3D ultrazvuk 50Eur. Co sa tyka uponahlania, vobec som nemala taky problem, prave naopak, odpovedal na vsetky otazky ci moje alebo manzelove. Kamaratky mali skusenosti z inej ambulancie, co sa nepytali to sa nedozvedeli a to platili za tehotensky balicek daleko viac, Kotek vsetko vysvetlil, porozpraval. Rovnako sestricka je vzdy mila, usmievava, ochotna 🙂

linna
27. okt 2017

@dominikam26 Ano viem ze len 3D uzv sa tolko plati ale tak to uplne vsade, to sa u toho Millyho plati ze? No ona hovorila ze na otazky odpovedal vsetky v pohode bez problemov len tak ze jej pride ze rychlo si vybavena, ale tiez je velmi spokojna. Vsak to ze su lekari taki ze co sa nepytas to sa nedozvies.. 🙂 Aj fotecky robi asi pri uzv vsak? Sestricka teda fajn ked je taka prijemna, pojdem sa tam tak o tyzden max dva prihlasit.. 🙂

dominikam26
27. okt 2017

Jj, 3D robi u Milleho 🙂 fotky robi pri uzv, da ti bud na usb alebo posle mailom 🙂

linna
27. okt 2017

@dominikam26 A v pohode to 3D u Millyho? Niekto pisal ze on je taky vazny a tak.. 🙂 A tie fotky na usb ci mailom si myslela take z poradní? 🙂

dominikam26
27. okt 2017

3D robi Kotek, ale v ambulancii Milleho. Jj z tehotenskych poradni, dokonca mi nejake fotky posielal aj mailom dodatocne po par tyzdnoch 🙂

linna
28. okt 2017

@dominikam26 Super 👌👍 Díky za info 😊

veroni111
24. nov 2017

Ahojte 🙂 rozmýšľam nad pánom doktorom,lebo keď som našla konečne nejakého,tak už skončil...takze sa k nemu oplatí ísť? Lebo zatiaľ som mala len negatívne skúsenosti :( ďakujem

linna
25. nov 2017

@veroni111 Ahoj, no ja uz som preradena k nemu, zatial som bola u neho 2x a super, velmi dobry pristup aj pohotove jednanie cez mail a tak, takze uz aj ja mozem odporucit z vlastnej skusenosti 🙂

veroni111
2. dec 2017

@linna ďakujem za odpoved 🙂 prosím ta ako je to s tými poplatkami?

linna
2. dec 2017

@veroni111 Kuk na stránke jeho cenník, buď zaplatíš 60€ na rok (v tom je všeličo - kuk stránku) alebo ak si tehu tak ten 70€ tehu nadštandard (tiež je všetko na stránke co to obsahuje) alebo nemusis nic zaplatit a ked prides a budes nieco pozadovat potom zaplatis len za ten ukon - rozpis tych ukonov s cenami tiez na stranke 🙂 Ja som si zaplatila 60€ rocny nadstandard

vlasulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikam26
18. dec 2017

@vlasulienka porodnicu si vyberas sama ani mi ziadnu neodporucal, on vsak k porodom nechodi, takze si ho nevies zazmluvnit.

vlasulienka
19. dec 2017

@dominikam26 dakujem pekne za odpoved. A este sa chcem spytat ty si potom chodila na poradne do nemocnice kde si sa rozhodla rodit?

dominikam26
19. dec 2017

@vlasulienka Ano, od tusim 36.tyzdna prvorodicky posiela na poradne do nemocnice kam ide rodit. Pri druho a viac rodickach asi mozes chodit do poradne k nemu az do konca tehu, ale to je myslim na dohode. Vzdy je mily a ustretovy, hovoril, ze ak by som mala s cimkolvek problem, problem sa objednat na ultrazvuk v case, ked uz som chodila do poradne do nemocky, mam mu len zavolat.

dinala
3. mar 2018

Ahojte jeho ludsky pristup je super ibaze v pripade mojej sestry spravil 2 preslapy. Volba mireny bola pre nu zla..dostala zapal maternice..on ju poslal domov ze to je akutny zapal mocoveho mechura... co ma uplne ine priznaky kto zazil vie ze bolo pali pri moceni...sestra udavala bolesti krizov teplotu ako pred menzesom len horsie.. nasiel krv s moci ano ale ked ma zena menzes.. o ktorom vedel diagnostika zla.. ale som rada ze sestra je v poriadku.. teda dufam ze to bude ok.. a citim sa hrozne lebo som jej ho odporucila ja... urcite si aj pedantnejsi doktori... neodporucam uz nikomu aj ked je to mily ustretovy clovek toto mohol ovela viac pokazit

sonka_miro
7. apr 2018

@luc1982 ahoj chcem sa opytat, pisala si ze si riesila zdravotne problemy s kotekom. A naozaj sa ti venovala riesil to? ja chodim momentalne k milly-mu a nie som spokojna, neviem sa dovolat, absolutna inoracia, ak sa nieco pytam tak otravujem a jedine co vie ma poslat do centra. A dvaja nezavisli gynekologovia mi potvrdili ze to nie je na centrum. tak chcem zmenit len neviem kam

veroni111
4. apr 2019

@sonka_miro ahoj, chodíš ku Kotekovi?

sonka_miro
6. apr 2019

@veroni111 ahoj, zatial este nie

veroni111
28. apr 2019

@sonka_miro ja ho odporúčam, naozaj rieši 🙂

bunka1
25. sep 2019

Baby, ako dlho robi 3D usg?

luckamjar
12. nov 2019

@bunka1 kratucko, prístroj ma cca od januára tohto roka, čiže ani rok nie.

deniskaaa12
21. jan 2022

Ahojte, rada by som sa spýtala ako ste spokojne po čase s MUDr. Kotekom. Chcela by som sa k nemu prehlásiť. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre