Hľadám gynekológa - pôrodníka v Bratislave. Pomôžete?

tessa
1. feb 2006

ahojte babeny! Ako som už spomínala na tehulkách, nie som spokojná so svojou gynekologičkou. Mám nervy už len z toho, že k nej vôbec mám ísť. Nemá ľudský prístup k pacientkam.
Viete mi poradiť nejakú novú doktorku/doktora v Ba? A či sa vôbec dá prestúpiť počas tehotenstva, keď som už evidovaná u mojej doktorky? Chodím do Prosanusu, ale nie som spokojná.
Ak niektorá máte skúsenosti s Prosanusom, budem rada, ak mi napíšete do Ip vaše skúsenosti.
Dík!

certica
3. jan 2007

zatial nemas zac 😉

gabozik
20. máj 2007

...ano, ano..gyndoska zo Zaporozskej ulice v Petrzke je uzasna..."sedi" hlavne mladym kockam a buducim maminam..mam s nou velmi dobre skusenosti a aj tie koceny, ktore som jej poslala...ja som ku nej tiez presla na odporucanie priatelky..je mila, privetiva..a hlavne vie pochopit..empaticka..takze..prajem aj pre vas stastnu ruku..a neobavajte sa prejst ku nej aj pocas tehotnosti..pekny den..

lucia29
19. feb 2009

Cawko baby, chcem sa opytat, mozem znemit genekologa pocas tehotensktva? 😖

quetka
19. feb 2009

nemalo by sa to, je vraj dobre ak ta cele tehu pozoruje jeden lekar, ale ja som menila, nakolko som sa v 18tt stahovala z vychodu do BA k manzelovi
Lenze musim este podotknut, ze pri poslednej poradni ma moj vtedajsi lekar poslal na rizikove oddelenie, takze som hned sla v Ba k nemocnicnemu rizikovemu...

petra.a
20. feb 2009

Aj ja chcem zmenit gynekologa, ale neviem sa rozhodnut. Uz som k inemu aj objednana (o tyzden v piatok) ale fakt neviem. No u toho svojho sa nejako necitim dobre. P. Dr. mi dokopy nic nepovie, vsetko sa musim pytat. Spytala som sa na nocne smeny, to na mna pozrel jak na blazna a ze to mam okamzite zmenit, ale neunuval sa ani len spytat co mam za pracu. No fakt neviem.

cicimon
29. apr 2009

poradite nejaku gynekologicku/gynekologa v petrzalke?

s_o_n_i_k_e
17. máj 2010

Ked idem do zahraničia, stačí ked prídem za gynekologom, že odchádzam a že chcem aby ma vyradil a dal mi odpis z dokumentácie? 🙂)

micka89
17. máj 2010

sisa,monique ja tiez chodim k jablonkovej a je to hroza!!mam z nej strasny strach,vzdy ked mam ist k nej tak sa uplne klepem..od zaciatku sa ku mne spravala ako keby ma musela nasilu vysetrovat..to naozaj si musela cakat tych 6 mesiacov??ja tam uz nezvladnem ist na dalsiu poradnu..

jasminet
17. máj 2010

micka, ved ked ti nevyhovuje, tak preco od nej neodides? staci si najst noveho lekara a ten si od tvojej v tvojom mene vyziada kartu a vybavene... 😉

micka89
17. máj 2010

ale ja nie som u nej este pol roka..preto sa pytam ze ci budem muset cakat..a nebudem tam muset ist ani pre tu kartu??som rada ze si mi aspon ty odpovedala,lebo nikto mi nevie poradit ☹

jasminet
17. máj 2010

nechapem preco by si tam musela byt pol roka, to som este nepocula, ale nehadam sa, ze to tak naozaj nie je. ja som od svojej odisla po par rokoch...
nie, pre kartu si nemusis ist, aj tak by ti ju do ruky nedala. tu si vyziada pisomne tvoj novy lekar...

micka89
18. máj 2010

no musim si zohnat novu doktorku..tak dufam ye to bude tak ako hovoris 🙂 a dakujem za radu

maznacik007
18. máj 2010

ja viem tak ze sa moze menit lekar /obvodny, gynekolog atd./ az po 6 mesiacoch... inak to neprejde cez poistovnu a novemu lekarovi nebudu preplacane vykony...
resp. ta dohoda ktoru si s nou podpisala.. o poskytovani zdravotnej starostlivosti a co ona odoslala na poistovnu plati minimalne 6 mesiacov.. az potom moze byt zrusena..

micka89
18. máj 2010

ja som to tiez takto pocula..ale ta moja gynekologicka povedala ze ju mozem zmenit..uz mam v tom zmatok..asi pojdem zajtra obehat doktorky..

jasminet
19. máj 2010
slivka1975
16. jún 2010

ja mam skusenosti s koznou, isla som ku novej koznej, hoci u predchadzajucej som bola iba asi 2 mesiace, sice sa to tej novej nepacilo ze sa to nesmie, ale vzala ma a nic sa nestalo. bolo to pred par rokmi, ale ked to slo vtedy, tk snad aj teraz sa to da

s_o_n_i_k_e
17. júl 2010

normálne na moj strach ten odchod dopadol dobre, normálne, že ma vyradila sestrička cez telefon len sa opýtala, že kedy som bola ako v poistovni, tak som jej len, že ku koncu mesiaca, tak od 1.8. by som mala byť ako bez gynekologa 🙂 sa mi to až nezdá, že by to bolo také jednoduché 🙂))

barbariita
27. sep 2010

Ja som najprv chodila ku gynekologičke, kde sa platil paušálny ročný poplatok, netuším aký, typla by som 1500 Sk ročne a tým človek nemal iné výdaje, či tam bol 1x, či 50x. Hodnotím to pozitívnejšie, ako fakt, že môj súčasný lekár berie pri každom vyšetrení v tehotenstve 5-25 eur s tým, že "to poisťovňa nehradí"... V každom prípade si myslím, že z gynekológa a z jeho prístupu treba mať v prvom rade dobrý pocit a dôverovať mu a nebáť sa mu povedať zbohom, ak máte z jeho práce zlé pocity. Napr. jednorázové gumené rukavice sušiace sa na celom radiátori, vyšetrovacie pomôcky v umývadle a nie v sterilizátori, slabé súkromie, nepresné a povrchné spisovanie údajov, ktoré diktujete (prvé pohyby, zmeny váhy,...), po objednaní na presný čas čakacia doba aj 1 hodinu...

vavrenka
20. dec 2010

Ahojte,
hladam si noveho gynekologa v bratislave. Som teraz v 14tt, mam za sebou dva spontanne potraty tohto roku a 38 rokov... moja gynekologicka ma odmietla vypisat na rizikove, lebo toto tehu je zatial ok a vraj revizni doktori su velmi prisni. Som z toho zarazena, poznam viecero kociek, ktore gynekolog vypisal auotmaticky, ak boli po 35 alebo mali za sebou potrat, i ked mali tehotenstvo v poriadku. Mam velmi psychicky narocnu pracu, vela stresu , rychle tempo.. nechcem svoje vytuzene tehotenstvo prezivat v "pokluse" dufajuc, ze sa hadam dietatku nic nestane..
Ak by ste mali nejaky dobry tip na dobreho lekara, dajte mi vediet..

jankohrasko
20. dec 2010

@vavrenka kuk IP 🙂

eneshe
26. aug 2012

Čaute babule, hľadám fajn gynekológa v
nemocnici Ružinov, našla som síce pár tipov ale
neviem či sú aktuálne, lebo dosť lekárov
poodchádzalo do súkromných spoločností.
Som presťahovaná a moju starú gynekologičku mám
dosť od ruky a leďže som tehu tak chcem ísť na
vyšetrenie, oficiálne potvrdenie (a ďaľšiu
starostlivosť) s tým, že môj lekár nie je mäsiar alebo
zabrzdenec keďže som mladá.
Vopred ďakujem za radu, chcem to mať čo najskôr za
sebou

viz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre