Odporučte gynekologičku v Bratislave

22. sep 2023

Dobrý deň,

hľadám dobrú gynekologičku v Bratislave (alebo okolí). Skôr sa mi zídu odporúčania od tých, čo riešili aj nejaké problémy a nechodili k doktorke len na preventívne prehliadky. Snažím sa nájsť niekoho, kto sa pacientke naozaj venuje, nepodceňuje symptóny, hľadá riešenia a má ľudský prístup. Nájsť niekoho takého je ozaj ťažké. Zatiaľ chodím k MUDr. Millymu a s ním už nie som veľmi spokojná.

Ďakujem.

marci77
22. sep 2023

mozete skusit napr.
MUDr. Kóňová
velmi zlata pani doktorka, ale nejake extra problemy som neriesila
aj velmi peknu ambulanciu ma, aj sestricky super
niektore dni tam robia aj ine doktorky, tak skuste sa objednat priamo k nej

https://www.medifem.sk/

alebo aj Mudr.Malova, ona ma ambulanciu teraz v Senci

pripadne hocikoho na Antolskej, napr. Mudr. Dubcakova

prabinka
22. sep 2023

Ja chodím k Millymu už zopár rokov a zakaždým sa správa ako profesionál, vôbec by som nemenila. 🙂

pribinak
22. sep 2023

@prabinka doktor Millý je síce milý, ale nespĺňa základnú požiadavku autorky - žena

prabinka
22. sep 2023

@pribinak Nebolo vyslovene dané, že to musí byť žena a chcela som len podotknúť, že ja ako pacientka mi vyhovuje a nemám s ním žiaden problém, to je všetko 🙂

pribinak
22. sep 2023

@prabinka odporucte gynekologičku, už jasnejšie to nejde

falbala132
22. sep 2023

Milly je otrasny, neodborny, jedna velka katastrofa, zanedbal ma tak, ze som sa potom liecila este dlhe mesiace a moja skusenost nie je zial jedina, pocuvam to na neho z kazdej strany. kto si ho chvali asi nikdy neriesil s nim ziaden zdravotny problem.

prabinka
22. sep 2023

@pribinak Nedá sa to prehliadnuť/prekusnúť? Len som sa chcela vyjadriť k pánovi Millymu a podeliť sa s vlastnou skúsenosťou s ním, nič iné 😀 Tak teda pardon.
@falbala132 Práveže riešila, mala som predtým gynekológa, ktorý si nevedel dať dlho rady s mojím zdravotným problémom a Milly mi pomohol.

autor
22. sep 2023

Predtým mi bolo jedno či som chodila k mužovi alebo žene, v podstate stále by mi to bolo jedno, ale vzhľadom na posledný prístup u MUDr. Millyho by som skúsila zmeniť na gynekologičku. Ja som s ním zo začiatku tiež bola spokojná, kým som chodila len na preventívne prehliadky, ale ako už riešim iné problémy, tak sa tam necítim dobre.

autor
22. sep 2023

@marci77 Ďakujem pekne, pozriem si to 🙂

zuzkaamiska
22. sep 2023

Dubravka - mudr blaskova

falbala132
22. sep 2023

@prabinka náhoda 😀

ibajaanikiny
22. sep 2023

MUDr. Grossova

autor
27. sep 2023

@ibajaanikiny riešili ste s ňou aj nejaký konkrétny problém?

ibajaanikiny
27. sep 2023

Ja k nej chodim dlhooo,ale nemala som extra problemy,ale presla k nej svagrina,ktora nemohla otehotniet dlho,ona sa totiz zameriava aj na neplodnost atd a tej pomohla,uz ma po umelom babo…a kolegyna k nej presla kvoli cystam,dava jej to teraz do kopy. Ale neviem,ci este berie niekoho…