Hľadám gynekológa v Topoľčanoch

dori1210
16. nov 2019

Ahojte,
potrebujem poradit,
Keďže už bývame tu priamo v Topoľčanoch tak chcem zmeniť gynekológa ale vôbec netuším akí sú tu doktori tak dajte mi tip na naozaj dobreho /aj z odbornej, aj z ludskej stranky/ (aby bral samozrejme nových ludi)
gynekolog alebo gynekologička to je jedno.
Ďakujem 😊😊

zabka185
16. nov 2019

@dori1210 ahoj. Dr Trizma. Aspon teda ja k nemu chodim uz niekolko rokov a nemam sa na co stazovat 😉

dori1210
autor
17. nov 2019

@zabka185 ako je starý pán dr? 😂a kde sa nachádza?

zabka185
17. nov 2019

@dori1210 fuu ha neviem kolko moze mat, ale tipujem okolo 60. Ale srandista, ja som sa vela krat nasmiala u neho 😁 taky pohodak a podla mna sikovny. On ma ordináciu u seba doma. A v stredu a stvrtok je v piestanoch...tam ma druhu. V topolcanoch je to smerom za kasarnami tak ulicka...ked ides k potravinam artemis. Myslim ze ulica kde je jeho dom sa vola lipova.

dori1210
autor
17. nov 2019

@zabka185 ďakujem za informáciu porozmýšľam 🙂 počkám si ešte na ostatné informácie

zabka185
17. nov 2019

@dori1210 za malicko 😉 chcela som poslat screenshot sem ale neda sa mi..tak ked budea chciet daj si do google Milan Trizma a vyhodí ti adresu 😉

dori1210
autor
17. nov 2019

@zabka185 dobre vdaka

dori1210
autor
17. nov 2019

Ostatné ženy kludne mozete ešte odporúčať 👍👍😂😂😂😂

minka432
27. nov 2019

Ahoj 🙂 Isla si aj ku Dr. Trizmovi?
Ja chodim k Dr Rakosovej do Partizanskeho. Ja musim povevedat za mna velmi pekny pristup. Chodila som do TO jednemu starsiemu gyn. ale to bola cista hruuza 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre