Je lepšia pôrodnica v Ružinove alebo na Antolskej?

sonka1012
9. mar 2015

Ahojte. Prosím, potrebujem trošku poradiť. Som prvorodička. Termín mám síce až v auguste, ale už teraz sa rozhodujem, kde moje sa moje dieťatko prvý raz nadýchne. Mám trošku dilemu. čo by ste mi odporučili vy? Pôrodnica v Ružinove alebo Antolská? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

rebekamarcusko
9. mar 2015

ahoj,ja som rodila na antolskej a teraz v septembri tam budem rodit znovu 🙂 bola som maximalne spokojna s pristupom lekarov aj sestriciek. pocula som,ze ani v ruzinove nie je problem ale tam vraj nedavaju babatko hnned na hrudnik ako porodis,mne maleho na antolskej dali a je to najkrajsi zazitok na svete.neviem mozno sa to tam zmenilo,pritom sa momentalne budeme stahovat do ruzinova a ruzinovska bude kusok od mojho domu,ale radsej ai pocestujem tych 15min 😀 kukni si na nete porodnice bratislava a porovnavanie,je taka stranka,ze sa to tam porovnava,no netusim ako sa ta stranka vola 😀😀

kasiu
9. mar 2015

ja som rodila v ružinove pred rokom (bol to môj druhý pôrod tam) a dieťa mi dali na hrudník hneď, ako som ho porodila. normálne sa prisal. potom ho na sekundu zobrali odvážiť a priniesli mi ho a už sme boli spolu.

dzejn80
9. mar 2015

Ja som rodila 2x na Antolskej a vsetko OK. Osobne si myslim, ze ked je dietatko v poriadku, daju ti ho na hrud vsade v BA. Potom urobia vsetky tie potrebne ukony a zasa ti ho vratia. Ak je problem, alebo nejake podozrenie, tak nastava frmol v zaujme dietata 🙂 a ty ides bokom.

liz_lemon
9. mar 2015

ja som nerodila ani v jednej, ale teraz nedavno na Antolskej rodila moja kamoska, a teda bola zdesena, a povedala, ze nikdy viac, takmer prisla o babo vinou personalu (nechali ju samu bez zaujmu, a nebyt nahodnej navstevy lekara, tak sa to skonci tragicky), detto poporodna starostlivost bola hrozna, vrcholom vsetkeho bolo, ked jej sestricka na druhy den po sekcii, hodila kabelku (potrebovala nieco podat) rovno na cerstvu ranu...
Ruzinov som vylucila uz len preto, ze tam nie je perinatologicke centrum, a ak by sa nedajboze nieco s babom stalo, tak by ho museli prevazat bud na Kramare alebo Antolsku
ja som rodila na Kramaroch 2x, a prvy raz to bolo hrozne, ale teraz druhykrat to bolo uz ovela lepsie, a ked pocuvam, co sa deje na tej Antolskej, tak som rada, ze som si opat vybrala Kramare

micinka222
12. mar 2015

podla mna je to vec nazoru..pred rokom aj pol som bohuzial potratila v 10tt a kyret mi bol robený na antolskej..okrem toho ze som sa tam podrobila aj dvom operaciam si vobec nemozem stazovat,ani co sa týka sestriciek a ani doktorov..minulý rok sa nam podario otehotniet a dnes uz pojdeme pomali do 31tt a urcite sa chystam rodit na antolskej,nakolko tam mam aj doktora..uz len mozno kvoli izbam a vybaveniu..na antolskej ma kazda aj normalna izba zachod z vlastnou kupelnou aj ked je predelena cez izbu z druhou izbou..a ruzinov nie..zachod na chodbe aj sprcha,s toho polka z nich nejde..ako mi to hovorila naposledy aj kamoska ked tam lezala..myslim si ze hygiena je tiez v tomto smere velmi dolezita a ja si neviem predstavit slapat cez chodbu aj na wc aj do sprchy a cakat ci je vlastne volna 😉 a aby som nezabudla..aj na antolskej prikladaju babo a co sa mi paci najviac..navstevam mozete ukazat drobca navsteve cez sklo..co je podla mna lepsie ako by mi malo na neho dýchat pol chodby navstevnikov 🙂

katuliacik
12. mar 2015

ani jedni ani druhe, rodila som v kochu. precitaj si moje wiki co som napisala 🙂 ani cent nelutujem

lauricka
12. mar 2015

antolska urcite, ale ak chces co najpohodovejsi porod s minimom zasahov, tak potom cechy - vyskov,kyjov..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre