Je lepšia stará alebo nová pôrodnica v Prešove?

nikolabari
12. jún 2013

Ahojte, čítala som mnoho príspevkov ohľadom týchto dvoch pôrodníc, tak ako všetko ostatné aj oni majú svoje klady a zápory no zarazilo ma keď som sa dočítala že vraj v novej pôrodnici sa vo veľkom berú úplatky, a je pravda že je na mne či chcem mať bábo pri sebe alebo nie? A čo sa týka personálu tak myslím, že všade sa nájdu aj tí dobrí aj tí zlí, takže toto veľmi neriešim. No budem vďačná za rady od skúsených mamiček, rada príjmem akúkoľvek informáciu či už ohľadom starej alebo novej pôrodnice. Ďakujem pekne 🙂

morogonaj
12. jún 2013

prosim ta a kde v dnesnej dobe lekari neberu uplatky???ale co sa tyka tej nemocnice ja by som sa radsej priklonila k novej...a lekarov by som neriesila

tereziah
12. jún 2013

oba pôrody som absolvovala v novej, máš tam wc na izbe, a vraj v starej nie je, sestričky boli aj milšie aj menej milšie, ale to všetko bolo už pred 4 rokmi, ale ak by sa ma to týkalo teraz zase si vyberiem novú.

kandrea
7. feb 2014

ja som rodila v starej pôrodnici december 2013 a ako píšeš všade sa nájdu dobré aj zlé sestričky...starostlivosť nič moc...keď sa nepýtaš tak nič nevieš...no a bábätká dávajú na izbu už aj v starej pôrodnici...no nie hneď po pôrode...ale keď to s bábom nezvládaš môžeš im ho "vrátiť" a ty môžeš oddychovať...sprchy celkom ok len z odtoku tam dosť smrdelo neviem či bol upchatý kanál alebo čo...my sme mali izbu ešte so starými oknami tak bola dosť zima...no vraj už majú byť všade plastové okná toho roku .....no ale dalo sa veď 5 dní zvládne človek hocikde...

ellanna
11. feb 2014

ja som min.roku rodila v starej a toho roku tam pojdem opat 🙂
personal ok, az na par vynimiek, ale to je vsade...deti na druhy alebo treti den od rana do vecerneho kupania nechavaju na izbach...sprchy vynovene-da sa to zvladnut...a to, ze wc nie je na izbe mi nevadilo...akoze ten smrad z toho wc by sa tahal az do izby, takze ziadna vyhoda ho mat na izbe...
sala vynovena...rodila som v noci, takze som tam bola sama s mm...dr. som mala Ochtinsku-dost neprijemna, ael viac menej ma odrodili velmi mile porodne asistentky...ona prisla takmer na hotove...ale na druhej strane sitie som vobec necitila...co sa mi nepacilo bolo, ze mi nechcela dat malu hned po odrodeni k sebe...vraj jej bude lepsie ak ju prezru oblecu a az potom...no nabuduce si za tym budem stat!

damijanka
12. mar 2015

Ja som rodila dvakrat, resp. cisarsky rez to bol a keď si človek nevybaví doktora, to je risk.
Pri prvej sekcii, naliehavej sme to mali na vlásku aj ja aj malá.
Bola som v starej a keď mi nakoniec kamarát nevybaví doktora, tak ktovie ako by to všetko dopadlo.
Pri druhom som už išla na istotu, vybavila doktora a pekne si ma zobral od začiatku až kým sme neboli prepustený domov.
Je asi jedno kde budete rodiť hlavne si niekoho vybavte, aj prístup je potom iný aj všetko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre