Je zajtra prehliadka trnavskej pôrodnice?

opatova
4. sep 2011

Chcela by som sa spytat ci nahodou neviete ze ci je zajtra prehliadka trnavskej nemocnice.

opatova
autor
5. sep 2011

haloooo to fakt nikto nevie?

fuska
5. sep 2011

Ahoj, ja neviem, ci je, ale idem tam na 13:45, tak dufam, ze sa to dnes bude konat.

opatova
autor
5. sep 2011

juj som velmi rada, ze sa mi aspon niekto ozval lebo tiez neviem ci je to 🙂 tak dufam teda ze to bude.

fuska
5. sep 2011

Dovolala som sa tej hlavnej sestre, vraj sa to dnes kona a treba prist na druhu, takze ta moja predchadzajuca sprava plati. ;)

opatova
autor
5. sep 2011

Uz sa neviem dockat som zvedava kolko nas tam bude 🙂 no ja tam budem uz asi o pol 2 si tam teda pockam

fuska
5. sep 2011

Tak sa teda uvidime. Dufam, ze tam budu mili a ze ma uz nic neodradi, lebo sa mi nechce trepat v zime a mozno mraze a poladovici, pripadne zapche niekolko desiatok kilometrov do inej porodnice.

opatova
autor
5. sep 2011

Tak teda dakujem za info 🙂 vidime sa v nemocnici 🙂

kinkinga
16. sep 2011

@opatova
@fuska ako spokojne s prehliadkou?kona sa kazdy pondelok o druhej?ja by som chcela ist teraz v pondelok.a neviete preco zrusili tie pravidelne kontroly v nemocnici kazdy tyzden v posledny mesiac?neviem co mam robit,ci sa trepat k svojmu lekarovi alebo co,lebo objednal ma az o dalsie 3 tyzdne hadam dovtedy aj porodim

fuska
17. sep 2011

@kinkinga Ahoj, ano, s prehliadkou som bola velmi spokojna. Podla tych reci na MK to malo byt uplne hrozostrasne, ale je tam prijemne, personal mily, ziadne naznaky arogancie. Budova a vybavenie nie je najnovsie, ale tak, ked necakas Kempinski, tak sklamana podla mna nebudes. Uvidime, ako samotny porod. ;)

Co ja viem, prehliadky sa konaju kazdy PRVY PONDELOK V MESIACI, nie kazdy pondelok. Takze asi az 3. oktobra. Cas ostal nezmeneny.

http://www.trnavskyhlas.sk/c/2754-pripravit-sa-...
http://www.trnavskyhlas.sk/c/2764-buduce-mamick...

K tym prehliadkam Ti nic neporadim, pre mna je to tiez novinka, budem sa musiet na poradni opytat svojho lekara, ci o niecom takom vie...

kinkinga
17. sep 2011

@fuska aha tak dakujem pekne.ked stihnem tak sa tam asi vyberiem na obhliadku,nech viem aspon co kde je,ked tam uznechodim na tie tyzdenne vysetrenia.a ku ktoremu dr chodis?

fuska
17. sep 2011

@kinkinga Mam Peciho, spokojnost...

fuska
28. sep 2011

@kinkinga Ahoj, no ako? Zistila si nieco? Byvaju tie vysetrenia v nemocnici, ci nie?

kinkinga
28. sep 2011

@fuska nie niesu uz tie vysetrenia.je to zrusene,ale to neplati pre vsetky mamicky,len tie co nemaju ziadne problemy v tehotenstve tak tie nemusia,keby sa nieco ale vyskytlo,tak budem utekat.

fuska
28. sep 2011

@kinkinga Dakujem za info. Budem na Teba mysliet, o chvilocku Ta to caka. ;)

kinkinga
28. sep 2011

@fuska nieje zaco...no caka cochvilu,ale nejak sa jej zatial nechce..akurat mi castejsie tvrdne brusko,ale ked si mala spokojne kopka tak je vsetko v najlepsom poriadku.dufam 😉

kinkinga
28. sep 2011

@fuska
@opatova mozem na vas otazku?neviete ako to je s cigankami na oddeleni?ci ich davaju oddelene alebo nie...nieze budem lezat s nejakou takou ..boze co mna trapi.. 😀

fuska
29. sep 2011

@kinkinga 😀 Myslim, ze na to trosku prihliadaju, ale ked nie je miesto, tak si nevyberies... Kamoska rodila na zaciatku tohto roka, mala zaplatenu tu priplatkovu izbu. Bolo vela mamiciek, tak k nej supli nejaku, ani nebola ciganka, ale ze sa pos.avala a po.tavala, ani sa neunuvala sama sa vyprazdnit na wc. Ze jej to tam smrdelo a uz sa nemohla dockat, kedy ju pustia domov.

Treba mysliet pozitivne a budes mat iba mile zlate mamicky na izbe. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre