Kam v nemocnici Košice Šaca ísť na ultrazvuk u Dosedlu?

lenulikus
20. jan 2020

Ahojte, som v 21tt a idem na genetický UTZ k Dosedlovi. Prosím Vás, do ktorej časti nemocnice mi treba ísť? Do starej budovy, či do tej novej? Za info ďakujem.

luthine
20. jan 2020

@lenulikus ahoj, vojdes hlavnym vchodom, dozadu po dlhej chodbe az k vytahom, tam na 3. poschodie (alebo teda priamo zozadu od parkoviska sluzobnym vchodom) Pred vstupom na oddelenie su dvere - vstup do cakarne k jeho ambulancii 😊

nicka44
4. jún 2020

@lenulikus ahoj ..ja sa ťa chcem opýtať či si si vybavila Dosedlu k pôrodu aký bol? 🙂 ja som rodila pri ňom pred 8.rokmi ale teraz je vraj namysleny arogantny blabla ...a je to pravda ze sa teraz platí za vybaveného lekara 300 eur? alebo je to ako doteraz, že každý dá koľko uváži

lenulikus
autor
4. jún 2020

@nicka44 ahoj. Ja som nechcela rodiť v Šaci..len na tento jeden utz som išla k Dosedlovi nakoľko moja gynekologicka nemá na to oprávnenie.

sofkabarbie
25. jún 2020

Prosim Vas kolko sa plati za 3d ultrazvuk v 1.trimestri v šaci dakujem

lenulikus
autor
25. jún 2020

@sofkabarbie 50 eur tuším sme platili

sofkabarbie
25. jún 2020

@nicka44 ahoj, ja som rodila v šaci minuleho roku, sice som nemala zazmluvneneho dr, ale ked som si to studovala , mari sa mi ze to mali normalne v cenniku a bolo to tych 300 aj viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre