Kde rodiť Ds alebo Ružinov?

veronikanika28
3. nov 2019

Ahojte neviem sa rozhodnut kam ist rodiť. Neviem co je lepsia volna ci Dunajska Streda alebo Ruzinov. Mate niektora skusenost aj aj ? Alebo ktora ste rodila v Ds plus a minus tiez aj pre Ruzinov.. citam vela recenzii niektore dobre niektore zle.. Mna osobne na Ds odradza to ze mamicke skacu po bruchu citala som od vela zien ze mali tuto skusenost.. a tiez otec pri porode len ak je platena nadstandard porodna sala.. Ruzinov som zasa necitala nic dobre na personal, plus ak sa neujde izba idem nizsie kde budem bez babatka to ma asi najviac odradza.. Vobec sa neviem rozhodnut. Prosim o vase postrehy a skusenosti. Dakujem

ysseba
3. nov 2019

@veronikanika28 tu na MK ma asi vacsina porodnic skupiny. Ruzinov urcite. Tak skus sa pridat a popytat sa tam na aktualne skusenosti. A ty si odkial? Lebo pre mna zohrava rolu aj vzdialenost do porodnice. Ja som isla z Dubravky na kramare, teda 15 minut max a uz aj ti mi pripadalo ako vecnost 😂

veronikanika28
autor
3. nov 2019

@ysseba jasne som v skupine aj Ruzinov aj Dunajska.. ale tie skusenosti su fakt odlisne.. najradsej by som bola keby sa nasiel niekto kto rodil aj tam aj tam a moze porovnat..

alis39
3. nov 2019

Ahoj. Ja som 3 krát rodila v DS a teda nikto mi po bruchu neskákal. 🙂 Do Ba by som nešla kvôli vzdialenosti. Každú chvíľu som niečo potrebovala, stačilo manželovi zavolať a do pol hodinky som to mala.

veronikanika28
autor
3. nov 2019

@alis39 A kedy si rodila naposledy? bola si spokojna zo vsetkym? mala si zazmluvneneho aj doktora?

alis39
3. nov 2019

@veronikanika28 Prvý krát som mala zazmluvneného lekára, ale nebola som spokojná, ďalšie 2 razy už nie. A bolo to lepšie. Naposledy v roku 2011.

scarlet608
3. nov 2019

@veronikanika28 Podla mna záleží hlavne od teba,ake mas nároky a co vsetko očakávaš,ak si náročná na “služby”...rodila som dvakrát v Ružinove a v konečnom dôsledku nemam co vytknúť....personál milý,izby a strava tiez na úrovni....ked som tam šla rodit prvýkrát neočakávala som vela,predsa je to štátna nemocnica,ale bola som naozaj milo prekvapená a urcite by som ju odporučila komukoľvek

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre