Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

junovka
16. jún 2008

ja som dostala tak okolo 20 tt 😉

elise
16. jún 2008

ja som dostala ked mi vystavila knižku ale nie každý gynekolog to dáva švagriná nedostala nič a kamoška dostala kufrík otvorený. moja gynekologička mi ho dala nepoškodený zatvorený a v den ked mi vystavila knižku bolo to v 2 mesiaci

adkato
autor
16. jún 2008

ano?ja som myslela,ze to az okolo 8mesiaca...tak snad na mna doki nezabudol a ujde sa daco aj mne.... 😀 😉

dadulienka2404
16. jún 2008

ja som dostala est eminuly rok v 4 mesiaci.ale hned v ten den som potratila.toto tehu som akosi este nedostala ani mi to nechyba neni to nic moc 😉 😉

cicushka
16. jún 2008

no ja som to dostala pri odchode z porodnice...az po vypisani kontaktnych udajov na seba, aby ma mohli dalsie tria roky otravovat roznymi vzorkamia a ponukami, ci uz telefonom alebo postou 😀 😀

krtko.
16. jún 2008

ja som ho dostala az po porode

adkato
autor
16. jún 2008

fuuuuuuuuuuu,tak to "potesi" ... .... 😀 postou nech si chodia kadejake letaciky ci podobne,ale telefonom eeeee,to budem vrcat a rovno strielat z pusky.... 😀

lalupa
16. jún 2008

ja som dostala pred porodom a po porode rozdielno obsahove kufriky (po dva-dve deti) a som im vdacna, plno fajn darcekov 😉
a tie kontakty- uz nam dost vela veci prislo domov, detske cd, nutrilon kase, beba mliecko, dvd,... vzorky samozrejme,ale potesia

angua27
16. jún 2008

ja som dostala jeden kufrík u gynekológa niekedy ku koncu tehotenstva a tiež som vypĺňala letáčik, ale bez adresy. no a ďalší pri odchode s pôrodnice a tam ma tiež ako u gynekológa sestrička upozornila, že keď vyplním adresu, tak mi budú chodiť rôzne vzorky, ale možno aj otravné veci domov. tak som adresu nedala. a tie kufríky sú nič moc. skôr tam boli letáky a iba pár vecí, takže vám nič neujde. 😉 pekné tehuľkovanie všetkým.

dzanka3
16. jún 2008

u nas ten kufrik dava sestricka - a zaroven si poznacila do teho knizky ze mi ho uz dala....(asi v 25tt)
a tiez sa ma pytala ci mi ho uz davala - lebo ciganky si to ako prve pytaju....

inak ozaj nic moc - pampers plienka 1ks, prasok na pranie persil - 1davka, asi 2cl olejcek ...a kopu letakov...ale ze v kazdom kufriku nieco ine byva.....

takze treba sa spytat sestricky - mozno pozabudla... 😉

lalupa
16. jún 2008

ja som tam mala dost veci, vazil skoro ako moje deti pri odchode domov, hipp vyziva, avent flasa 125 ml, lucka voda, cajik hipp, kase, cumliky nuk, libenar, sudokrem, chicco flaska 150ml, pampers plienocka plus mokre utierky,...bolo toho celkom dost

adkato
autor
16. jún 2008

babulky velmi pekne vam dakujem za vase ohlasy....ste zlate,ze ste sa zapojili.... 😉 🙂

lalupa
16. jún 2008

este hipp olejcek, prasky persil, avivaz silan...mozno este nieco, som unavena 😔 tazky den, nechce sa mi mysliet...

pinco
16. jún 2008

ja som dostala daky prenatal box uz ked mi dali knizku (asi v 10tt). Ale caj pre tehotne mal asi dva tyzdne do zaruky, kojenecka voda tiez 😒 Ale par vzoriek a taka info knizka potesili. Akurat, ze som sa citila blbo, lebo som nevedela ako to mam skryt, lebo v robote som este nechcela vraviet, ze som tehu 😀

cicushka
16. jún 2008

no...ale jasne...veci potesia..a telefonom ma neskutocne dlho otravovali iba poistovne, kde chceli malej uzavreit poistku...ale vzdy som ich slusne zrusila a uz nevolaju 😀

adkato
autor
16. jún 2008

lalupa,prave tento "tvoj" kufrik ma zaujimal...ono to zavisi od lekara,s akou firmou ma podpisanu zmluvu..dufam,ze ja dostanem ten kufrik s milionmi letacikov...ani by som nebola prekvapkana... 🙂 ja mam na taketo veci ozaj stastie... 😅 no ved uvidime,kazdopadne potesi kazdy jedna drobnost.. 😵

lalupa
16. jún 2008

😉 ani nam nedali pokoj, chceli to razom dvojmo 😀 , bohuzial 😀 😀

cicushka
16. jún 2008

lalupa) no zhruba taky obsah mal aj ten nas...ale flasa bola iba jedna...Aventka. A vsetko co spominas...utierky, olejceky, kvapky do nosa, prasky....... boli take mini...iba vzorky.

lalupa
16. jún 2008

ten libenar sme mali ako z lekarne, olejcek hipp-tiez,ja neviem, asi 150-200ml balenie,take,ake predavaju
sudokremik miniatura,ale na cesty dobry,ostatne tiez
to uz bolo davno 🙂
ale aj tak sme dobre obstali 😉
utekam,dobru...

minkak
16. jún 2008

no ja som dostala tiez dva-jeden u dr. a druhy po porode v nemocnici
bolo tam toho naozaj dost ako pisala lalupa asi toto vsetko som tam mala aj ja +este dva casopisy
mna to teda velmi potesilo ,domov mi chodila posta a tiez vzdy potesilo,dvd,nejake vyzivy,vzorky a nejake to pisanicko vzdy pekne prisposobene k veku babataka
telefonaty som nemala ziadne-chvalabohu-asi som nedala t.c.,ale to uz si nepamatam

avanka
17. jún 2008

Ja som nedostala, lebo moj gynekolog nema s nimi podpisanu zmluvu
Ale v porodnici ho vraj dostane kazda 🙂

titkovamiriam
17. jún 2008

mna to tiez potesilo,aj ked to boli malickosti a dostala som kufricek aj od poistovne 🙂

elise
17. jún 2008

v pôrodnici som dostala tiež kufríček ale bol otvorený a kopa vecí chýbala aj fľaška od aventu vraj to tam vyberajú predávajú . 😠 😒

adkato
autor
17. jún 2008

wow,ze otvoreny a bez flasky...kokso,to je uz ina drzost! 😠 😠 ludia uz zarabaju fakt na vsetkom.... ☹

tunylyk
17. jún 2008

musím sa pridať,nedá mi to.Kamoška rodila v KE,nie tak dávno,na izbe ich bolo viac,všetky mali kufriky v poriadku,no a ten jej bol už otvoreny a chýbali v nom takmer všetky hodnotnejšie veci,aj flaška a tak.Bolo tam len plno letákov...Opýtala sa na to sestričky,vraj ako je to možne,tak ju ešte vykričali,že čo chce... no na druhy den jej priniesli novy,ale aj s blbým komentárom,nech otvorí a skontroluje...

titkovamiriam
17. jún 2008

nikoleta164
18. jún 2008

Kufrik prenatal box som dostala ked mi dala tehu knizku. Bol tam sice neaktualny, ale dost zaujimavy casopis dieta, nejake vzorky, plienky. Niekto tam mal aj mineralku po zaruke,mozno z mojho mi ju vybrali. Objednala som si aj box po porode, tak som zvedava co v nom bude. Vela toho necakam, ale aj malickosti potesia. Okrem toho u svojej obvodnej gyndy sme dostali knihu o zdravej vyzive pre tehu, potesila a celkom zaujimave citanie.

lila794
18. jún 2008

Aj ja som tam mala mineralku a krem po zaruke, ale poporodny kufrik bol lepsi. S tym prvym sa neda porovnat 😉

vesi
18. jún 2008

ja som dostala hned ako mi vystavila knižku , to bol prenatálny 🙂 a po pôrode ešte v nemocnici, potom další od zdravotnej poisťovne kde sme malú prihlásili 😀

dadulienka2404
18. jún 2008

no babenky ja som dnes dostala ten kufrik jedna vzorka vody tam bola jedna pamperska a vzorka prasku s avivazou no minule dali aspon cumel 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre