• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

3. apríla 2014 
ja som ziaden kufrik nedostala, ale ani som realne nikoho v nemocke nevidela, ze by nejaky fasovali........Dokonca, ked som bola na glukozovych testoch, baby tu pisali, jak im to servirovala sestricka na podnose pomaly s citronom, a ja som si ten roztok musela ist po prvom odbere nalacno kupit do lekarne za vlastne prachy.......a to som predtym odpadla este, aby sa mi slo lahko :grinning:
4. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, 1 kurfik dostanete počas tehu - je na doktorovi kedy je dohodnuty so sestrickou v ktorom mesiaci budu tehulkam vydavat kurfiky. vacsinou to robia neskor, cca 6-8 mesiac. Druhy kufrik dostanete v nemocnici počas 5 dni hospitalizacie. Vypisete tam aj karticku o prevzati a svoj kontakt. Všetko su to reklamne letaky, vzorky rozlicne. Mna tiez potesil ten cumlik, aj vlozky do podprsienky, pamperska tam je, Domestos, vzorka na avivaz, vzorka Sudokrem - proti zaparenej ritke (odporucam)... mohli tam dat aj silikonove klobuciky na bradavky pocas kojenia, podbradku, ale to uz by bol iny level nasho zdravotnictva :slight_smile:
5. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidite, teraz ma napadla jedna vec. V tom kufriku je všetko pre detičky. Keby zdravotnictvo chcelo podporovať kojenie - zdrava vyziva novorodenca mohli by davat este jeden kufirk a tam by bolo:

- silikonove klobuciky na bradavky
- vzorka kalciovej masticky proti zapalu
- vzorka vloziek do podprsienky
- a letak spravnej techniky dojčenia, pripadne rady pri laktačnych problemoch.

TOTO MNE OSOBNE CHÝBA a všetkým prvorodičkám takisto.
5. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaskya..tak to máš úplnú pravdu...ja som dostala kufrík od gynek. v ktorom bol cumlík, pamperska, vzorka persilu a silanu, 0,5 l korytnice a 1 l napoj pre tehotné maminky a spústu letákov a nejaké brožúrky...ale vraj aj po pôrode dávajú nejaké kufríky tak uvidíme čo tam bude... :dizzy_face:
5. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. ja som ho dostala az v 36tt.. a druhy som dostala v nemocke+taska tiez nieco take podobne ako kurfik len je to taska.. po porode tam budete mat skoro to iste.. same casaky mamaaja, letaky, vody.. dokonca aj holiaci strojcek pre otecka :grinning: a rozne vzorky samozrejme.. a tie hnusne vyzivy zeleninove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka dojcenia ten casak mamaaja je super mate tam fakt vsetko.. odporucam popozerat
5. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vydrzte :wink: ja som dostala prenatalny box na poslednej poradni v 40tt :wink: ale ten nebol nic moc :unamused:
v porodnici som dostala dalsi z gyn-por.odd. a taku tasku z novoroden. odd a tie boli super :slight_smile:
flase avent, chicco , cumle, dokonca celu flasu domestosu, pre manzela Wilkinson holiaci strojcek, nalepku na auto - dieta na palube a este kopec uzitocnych veci :wink:
5. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taký kufrík dostala v r. 2007 v pôrodnici keď sme išli domov a bol super plno dobrých vecí tam bolo :grinning:
5. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som od gynegologa nedostala ziaden kufrik ale v nemocnici som dostala bolo tam viac letakov casopis dieta a nejake male drobnosti.druhy som dostala od poistovni Dovera.
5. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chéééééééém ani ja som nič nedostala ani pri prvom tehu. Iba v nemocke asi budem žobrať hi hi hi :grinning:
5. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiha ,tak ja som nic take od gyn.nedostala
dostala som az ked som odchadzala z porodnice 2 kufriky :wink:
5. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo tak kopec somarin,par uzitocnych knih, vzoriek ,nepouzitelna chicco flaska ,zvorky prasku na pranie,mydla,avivaz...polku z toho som rozdala a este tam boli letaciky,casopisy atd...
5. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie kufriky su rozne? lebo ja som mala letaky, kavu caro, cumlik, pampersku, avivaz vzorku a vzorku prasku a krem nejaky . dostala som to v 12tt u dankovcika. od svojho lekara nie. viem ze potom dalsi sa dostane v porodnici.
5. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez nic nedostala. Ani som este nepocula, ze gynekologovia davaju, tak som zvedava. V pôrodnici by mali dat. Tiez dava nieco aj poisťovňa, ked jej nahlasite, ze sa vam narodilo babatko. Aspon Apollo dava, pokial viem.
5. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue tak asi su tie kufriky rozne, ja som dostala, boli tam nejake propagacne materialy, jedna knizka o tehotensve, cumlik, prasok a avivaz, weleda masazny olej, pamperska - to je prenatal box
po porode som dostala pri prvom dietatku dalsi kufrik, to je tusim nejaky baby box.
5. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri prvom tehu dostala kufrik len v porodnici. Ale teraz sa chystam gynekologa spytat, ako to je, preco ostatni dostavaju a unho nic

janinad, apollo da len v pripade, ze matka aj dieta su nahlaseni u nich v poistovni. Mne nedali, lebo malu mame v dovere a tvrdili mi, ze dolezite je, kde je dieta. Kamoskinmu synovi zas nedali,lebo on sice v apolle je, ale kamoska ako jeho matka nie :rolling_eyes:
5. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to dostala hned ako mi moja gynekologicka vystavila knizku.....potesila som sa s neho
5. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala od svojho gynekologa kufrik na poslednej navsteve v 36. tyzdni. bolo v nom to, co mala pemar + liter nejakeho dzusu.
5. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dostala pri vystaveni knizky - co bolo cca v 11 tt :slight_smile:
5. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala prenatal box na cvičení pre tehulky bola tam knižka o tehotenstve, cumlík, pamperska, vzorka prášku a aviváže,voda lucka, časopis a vela letáčikov a katalogov o kočíkoch a kadečom...pri tom som vypísala takú kartičku že si prajem aj ten druhý kufrík, ktorý dostanem v nemocke ked sa bábo narodí a tam podla toho obrázku má byť knižka o bábetku nejaký krémik, hipp, flaška avent a plno kadejakých letáčikov :wink:
5. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nedostala nic, ale v mama a ja je taka reklama ze vybrane nemocnice dostavaju ten kufrik, aj s tou knizkou - je tam aj antolska. myslite ze mi ho daju? :confused:
5. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby pri prvom synovi som dostala kufrík pre tehotnú mamičku a v pôrodnici aj pre miičo, pri druhom som dostalal len ten babatkovský ale BACHA!!! skontrolujte si tam záruky na presnidávkach a iných veciach, my sme mali pár vecí po záruke...
No bol to presne ten Prenatal box čo píše ramana a určite tam bola po tá Lucka
5. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas zrusili prenatal boxy u gyn.,pytala som sa na to,lebo pri prvom som dostala..a vraj dodavatel sa uz pol roka neozval.
terezka-kufrik dostanes pri odchode z nemocnice..
5. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella dakujem :slight_smile:
5. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to teraz citam prvykrat, aj ja by som chcela :frowning2:
5. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zatial dostala hned na zaciatku s knizkou, ale baby mi povedali. ze by som mala dostat este dva, ale ci az v porodnici, al. este jeden od dr., tak to teda netusim....... :grinning: ale v tom prvom som mala napoj Mami a kojen.vodu Lucka po zaruke :angry:
5. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka v porodnici by si mala dostat na isotu.. :wink: a tam dostanes az dva
6. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako tu čítam, tak tie kufíky sú pravdepodbne viac druhov. holieci strojček? flase chicco? nič také tam nebolo... asi mám zlú poisťovňu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez ziadnu flasu nemala.. ale mala som poharik od aventu..
6. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a dostal niekto z vas ten kufrik Mama a Ja?
6. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok