Košice - Šaca. Kto tu rodil?

anitaoblecko
21. feb 2013

AKY MATE NAZOR NA NEMOCNICU KOSICE -saca kto tu rodil?

mirka_aa
21. feb 2013

ja som rodila a bola som velmi spokojna so vsetkym,a mala som vybaveneho doktora Dosedlu,vyyybornyyy 🙂 keby si chcela vediet nieco konkretne kludne sa pytaj IP..ale takato tema tu uz je ,a hoodne vela stranova 🙂

azuz
21. feb 2013

lezala som viac krat v nemocnici, aj rodila som, tiez ako mirka pisala, velka spokojnost 🙂

nice202
21. feb 2013

ja som tam bola a tiez som bola pomerne spokojna. Akurat v otazkach laktacie a dojcenia babatka by sa mohli zjednotit a vylepsit spolupracu.

danka2105
21. feb 2013

Rodila som v Saci pred piatimi mesiacmi a maximalna spokojnost uplne so vsetkym 🙂 Ak potrebujes vediet nieco konkretnejsie, pytaj sa tu, tema je aktivna a stale ti niekto odpovie : https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-kosice-saca-rodili-ste-tu-niektora/

marcakovacova
21. feb 2013

aj ja som rodila u doktora Juhasza, a po 6.tyzdnoch zo mna vypadol tampon, ktory vo mne zabudli. Ale myslim, ze stat sa to moze kdekolvek. Inak co sa tyka izby trosku som si priplatila a bola sa veeeeeeeeeeeelmi spokojna.

monika1308
21. feb 2013

Ja som tam rodila pred dvoma mesiacmi a keď budem niekedy čakať druhé určite tam pôjdem zas. Maximálna spokojnosť, čo sa starostlivosti, prístupu izieb, lekárov, sestriečiek a vôbec čo savšetkého týka. 🙂 nemám žiadne výhrady 🙂

zuzinka1982
21. feb 2013

maximalna spokojnost

soofias
22. feb 2013

Ahojte, chcem sa opýtať kedy ste tam začali chodiť do poradne. Chcela by som nadštandardnú izbu, treba si ju objednať dopredu?? dakujem

veverka335
22. feb 2013

ja som tam rodila pred 4 mesiacmi. nemala som nadstandard ale aj tak som bola spokojna. proste vtedy neboli volne a musite brat co je. ale som rada ze som bola na trojke, boli sme tam super kolektiv a jedna druhej postrazila babo ked sa islo na ranajky a tak. takze v pohode. rodila som pri nejakom mladom, ani neviem ako sa volal, ale bol v pohode a sestricky tiez, nemozem nic zle povedat. 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre