Košice - stará nemocnica ,MUDr.Urdzík. Poraďte mi

28. septembra 2011 
Ahojte,potrebovala by som poradiť v starej nemocnici na Rastislavovej v KE nejakého dobrého doktora.Bude to môj druhý pôrod,tak si chcem vybaviť niekoho spoľahlivého.Uvažujem nad doktorom Urdzíkom.Poraďte mi.
Ďakujem.
26. okt 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maajka, ja ho poznam len z cvika, ucil nas, videla som porody, ktore viedol a mozem ti ho odporucat. a hlavne je to srandista a kludas to je aspon moja "profesionalna" skusenost
26. okt 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
maajka tak ja Dr. Urdzíka tiež len odporučam rodila som pri nom Simonku a fakt bez problémom mala som rizikové tehu takže sa o mna staral ležala som aj v nemocke pred půrodom a staral sa a chodím za ním ešte aj teraz takže odporučam a budeš mat pri půrode ako bonus kopec srandy
26. okt 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievky ja este nemam babo,ale snazime sa,mame nejake problemy,teda ja a hladam dobreho gynekologa.Neviete mi poradit ci Dr.urdzik je dobry.myslim odbornik aj na pacientky,ked maju nejaky problem-PCO syndrom atd....teraz som u takeho ktory sa vie venovat len pacientkam,ktore potrebuju preventivku.Myslite si,ze by mi vedel pomoct.Nemate nanho kontakt?Kde ma ambulanciu?
12. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ambuluje na rastislavke v monobloku a je OK
13. aug 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mravvcek Urdzik je OK a ked si dobre pamatám tak ordinuje utorky do druhej určite ale od ktorej to neviem presne.
a tak ako napísala alicka je to ambulancia hned dole v monobloku
držím ti palce nech je všetko OK
13. aug 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ambulanciu ma sam?Pocula som ze v monobloku maju lekari tak,ze su kozy vedla seba oddelene plachtou on ma sam kozicku?
13. aug 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v monobloku ale dolu tam je koza myslím iba jedna ak si dobre pamatám alebo dalšia je v inej miestnosti to neviem ale v tej čo ma vyšetroval tak tam bola iba jedna
13. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anna17.Ahojte.Potrebovala by som poradiť či Dr.Urdzik je naozaj dobrý pôrodník.Čakám po 6-rokoch 2babätko a mám strach.Prvé som totiž odrodila v Českej republike.A ešte či sa s ním dá dohodnuť na cisársky.Pri prvom som mala problémy s obličkou a teraz som tiež sledovaná kvôli tomu.Ďakujem.Anka.
17. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anna17 Urdza odporučam ja som bola maximalne spokojná tiež som mala rizikové tehu a staral sa ukažkovo.
ale či sa s ním da dohodnuť na cisarskom to už musíš ty osobne na to ti neviem odpovedať.
17. sep 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anna17 ďakujem vraveli o ňom,že je dobrý ale nepoznám ho tak.bol aj po pôrode za tebou?A finančne ako to bolo?
17. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anna17 bol jasne aj po pôrode hneď ako ma odnielsi na izbu tak sa prišiel opýtať že ako sa mam a potom za každým keď mal službu tak zbehol kuk. a po desiatich dnoch od pôrodu som bola za ním vybral mi stehy
17. sep 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň

dr. Urdzík je odborník a určite ho odporúčam aj ja na všetkom sa s ním dá dohodnúť

čo sa týka ambulancie, tak on nemá klasickú gynekologickú ambulanciu, je lekárom v nemocnici, špecializuje sa ale na Urogynekológiu a na tú maá ambulanciu pri dr. Dankovčíkovi na Masarykovej
17. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas robi dr.Urdzík aj 3d ultrazvuk??
3. feb 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanja111 ahoj robí len mu treba vopred zavolať a dohodnuť sa na čase aspon tak to bolo u mňa lebo chcel ísť aj manžel a bolo to na dlhšie asi hodinku sme boli
4. feb 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana355 ahoj...a v ktorom si bola tyzdni???a kolko si platila???
5. feb 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanja111 som ti poslala do IP
5. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chystam sa k tomuto panovi doktorovi rodit, prosim ozvite sa tie co mate s nim osobnu skusenost, kludne aj cez IP, nemusite cez plochu, dakujem.
28. sep 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok