Košice - stará nemocnica ,MUDr.Urdzík. Poraďte mi

maajka
26. okt 2008

Ahojte,potrebovala by som poradiť v starej nemocnici na Rastislavovej v KE nejakého dobrého doktora.Bude to môj druhý pôrod,tak si chcem vybaviť niekoho spoľahlivého.Uvažujem nad doktorom Urdzíkom.Poraďte mi.
Ďakujem.

denduska
26. okt 2008

maajka, ja ho poznam len z cvika, ucil nas, videla som porody, ktore viedol a mozem ti ho odporucat. a hlavne je to srandista a kludas😉 to je aspon moja "profesionalna" skusenost 😀

zuzana355
26. okt 2008

ahojte.
maajka tak ja Dr. Urdzíka tiež len odporučam rodila som pri nom Simonku a fakt bez problémom mala som rizikové tehu takže sa o mna staral ležala som aj v nemocke pred půrodom a staral sa a chodím za ním ešte aj teraz 😉 takže odporučam a budeš mat pri půrode ako bonus kopec srandy 😀

mravvcek
12. aug 2010

Dievky ja este nemam babo,ale snazime sa,mame nejake problemy,teda ja ☹ a hladam dobreho gynekologa.Neviete mi poradit ci Dr.urdzik je dobry.myslim odbornik aj na pacientky,ked maju nejaky problem-PCO syndrom atd....teraz som u takeho ktory sa vie venovat len pacientkam,ktore potrebuju preventivku.Myslite si,ze by mi vedel pomoct.Nemate nanho kontakt?Kde ma ambulanciu?

alicka2
13. aug 2010

Ambuluje na rastislavke v monobloku a je OK 😉

zuzana355
13. aug 2010

@mravvcek Urdzik je OK a ked si dobre pamatám tak ordinuje utorky do druhej určite ale od ktorej to neviem presne.
a tak ako napísala alicka je to ambulancia hned dole v monobloku 🙂
držím ti palce nech je všetko OK

mravvcek
13. aug 2010

A ambulanciu ma sam?Pocula som ze v monobloku maju lekari tak,ze su kozy vedla seba oddelene plachtou 😀 on ma sam kozicku? 😀

zuzana355
13. aug 2010

no v monobloku ale dolu tam je koza myslím iba jedna ak si dobre pamatám alebo dalšia je v inej miestnosti to neviem ale v tej čo ma vyšetroval tak tam bola iba jedna 😀 😀 😀 😀

anna17
17. sep 2010

anna17.Ahojte.Potrebovala by som poradiť či Dr.Urdzik je naozaj dobrý pôrodník.Čakám po 6-rokoch 2babätko a mám strach.Prvé som totiž odrodila v Českej republike.A ešte či sa s ním dá dohodnuť na cisársky.Pri prvom som mala problémy s obličkou a teraz som tiež sledovaná kvôli tomu.Ďakujem.Anka.

zuzana355
17. sep 2010

@anna17 Urdza odporučam ja som bola maximalne spokojná 😉 tiež som mala rizikové tehu a staral sa ukažkovo.
ale či sa s ním da dohodnuť na cisarskom to už musíš ty osobne na to ti neviem odpovedať.

anna17
17. sep 2010

anna17 ďakujem vraveli o ňom,že je dobrý ale nepoznám ho tak.bol aj po pôrode za tebou?A finančne ako to bolo?

zuzana355
17. sep 2010

@anna17 bol jasne aj po pôrode hneď ako ma odnielsi na izbu tak sa prišiel opýtať že ako sa mam a potom za každým keď mal službu tak zbehol kuk. a po desiatich dnoch od pôrodu som bola za ním vybral mi stehy 🙂

cavik
17. sep 2010

Pekný deň

dr. Urdzík je odborník a určite ho odporúčam aj ja 🙂 na všetkom sa s ním dá dohodnúť

čo sa týka ambulancie, tak on nemá klasickú gynekologickú ambulanciu, je lekárom v nemocnici, špecializuje sa ale na Urogynekológiu a na tú maá ambulanciu pri dr. Dankovčíkovi na Masarykovej

tanja111
3. feb 2011

Prosim vas robi dr.Urdzík aj 3d ultrazvuk??

zuzana355
4. feb 2011

@tanja111 ahoj robí len mu treba vopred zavolať a dohodnuť sa na čase aspon tak to bolo u mňa lebo chcel ísť aj manžel a bolo to na dlhšie asi hodinku sme boli 🙂

tanja111
5. feb 2011

@zuzana355 ahoj...a v ktorom si bola tyzdni???a kolko si platila???

zuzana355
5. feb 2011

@tanja111 som ti poslala do IP 😉

hviezda21
28. sep 2011

ahojte, chystam sa k tomuto panovi doktorovi rodit, prosim ozvite sa tie co mate s nim osobnu skusenost, kludne aj cez IP, nemusite cez plochu, dakujem.

katkarv
18. apr 2017

Dobrý deň,ja sa chcem spýtať či nemáte kontakt na pána dr.Urdzíka tam kde robí neinvazívnu urodynamiku,v resp.vase skúsenosti.Tiez ma zaujíma či ste ste si dali dať tú pásku a či ste spokojne.Dakujem pekne za odpovede.

misickast
4. mar 2022

@zuzana355 dobrý deň, je to poriadne stará konverzácia už, ale nenašla som veľmi novšie o prof. Urdzikovi. Budem pri ňom rodiť, už sme dohodnutí, len neviem, ako je to s platbou? Ako ste to riešili, nejaké oficiálne zazmluvnenie, alebo ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre