Používame cookies. Viac informácií tu. OK
saskia_98
21. okt 2019

@nalarla ja mam krompachy 7 km a aj tak som sla do snv, lebo v krompachoch mozu mat sice procedury a plany ale pristup je tam o nicom...

tanicka19
21. okt 2019

@nalarla ja som rodila Krompachoch, a prístup je tam úžasný. Mali sme to tiež ďalej, ale oplatilo sa.

nightrover
21. okt 2019

Ja som prve rodila v starej, lekarku (a zaroven moju gynekologicku) som mala dohodnutu tiez znamu a ona bola pri porode sice uzasna, ale sestra otras, na novorodeneckom hrozny pristup, co sa tyka kojenia, plus dieta mi odmietli prvych 24 hodin dat, pretoze som bola na izbe o poschodi vyssie a proste....velmi zle spominam na tie dni po porode tam. A tie 2 hodiny po porode na sale znamenali, ze som bola na posteli odparkovana v nejakej chodbicke medzi porodnymu salami, kde stale pobehovali lekari a sestry a moje babatko zabalene v perinke vo voziku vedla mna tak, ze som nanho ani nedociahla...Potom ho vzali a dalej ani nerozoberam, lebo presli uz 2 roky a stale si vycitam, aky sme mali start... Lekarka bola uzasna a este 1-2 sestry na poporodnom, ale inak to bola smutna skusenost, plakala som tam. A to som clovek, co si vie otvorit usta a postavit sa za seba, ale tam som bola totalne zlomena. Momentalne cakame druhe a sme rozhodnuti pre Krompachy.

nalarla
autor
22. okt 2019

ďakujem veľmi pekne za vaše reakcie 🙂 @nightrover dúfam, že tentoraz to bude krásny zážitok a držím ti palce 🙂 ak sa smiem opýtať bola si sa v Krompachoch aj pozrieť? Ja som tam bola dávnejšie a to iba na chodbe, no aj tak to na mňa pôsobilo inak ako v Starej nemocnici, tak pravdepodobne zavolám do Krompach a pôjdem na poriadnu prehliadku 🙂

nightrover
22. okt 2019

@nalarla Zatial som nebola, ale urcite sa chystame 🙂 Dakujem 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli