Ktorá pôrodnica je najvhodnejšia pre diabetičky?

deeya
17. dec 2011

Ahojte, chcela by som sa opýtať mamičiek diabetičiek kde rodili. Či im doporučil diabetolog nejaku špecializovanu porodnicu alebo rodili v svojom meste u svojho gynekologa. Ja som z Popradu a mala by som rodiť v Martine doporučila mi to lekárka v Ľubochni, ale po včerajšej návšteve Martinskej nemocnice veľmi uvažujem nad tým že v tej nemocnici rodiť nechcem. Aké máte prosím Vás skúsenosti vy.Poprípade budem veľmi rada aj za odporúčanie niektorej nemocnice. Ďakujem vľmi pekne.

malalenka23
22. dec 2011

Ahoj ja som tiez diabeticka no diabetologicka mi nedoporucala ziadnu špecializovanu porodnicu som pod jej dohladom snazim sa mat vysledky take ako by mali byt a budem rodit vo svojom meste nieje to ziadny problem ved urcite v kazdej porodnici s tym maju skusenosti ved nas diabetickych mamiciek urcite nieje len par 😉

deeya
autor
10. jan 2012

@malalenka23 Ahoj, tak mne aj moj diabetolog doporucuje Martin...ja som z Popradu a co by mali lekári z jednej nemocnice držať spolu tak mi neodporucil rodit v Poprade. Zatial som v 12tt tak mám čas sa ešte rozhodnuť. A tebe sa ako darí? Ak budeš chcieť tak napíš niečo viac aby som bola v obraze čo ma ako tehu diabetičku čaka....ako si prežívala tehotenstvo. Ďakujem 🙂

malalenka23
20. máj 2012

ahoj ja som nemala problem s tym kde pojdem rodit doktorka nemala ziadne namietky voci ziadnej porodnici rodila som v Trencine .tehotenstvo bolo krasne obdobie v mojom zivote zle mi nebyvalo iba nazaciatku cele to ubehlo tak rychlo a co ty ako to prezivas??dari sa mi zatial super konecne mam pri sebe nas malinky pokladik porod som mala spontanny nakoniec predsa len, gynekolog mi vravel ze to bude cisarak 🙂 ale v porodnici mi hned povedali ze to premna bude najlepsie ak to bude klasicky spontanne.bola som velmi rada chcela som si to pekne poporiadku vsetko odtrpet bol to krasny pocit neopisatelny nemenila by som za nic na svete 🙂 malinky ma sice potrapil ale nevadii som rada ze prebehlo vsetko v poriadku sme zdravucky ,vyborne prosperujeme 🙂 a co ta caka ani nic zvlastne vsetko klasicky ako keby si bez diabetu 🙂neviem ako je to tam v porodnici ale kedze ja si picham tak ma nechali si vsetko riadit po svojom ze ja viem najlepsie co a ako treba oni si len zapisovali glykemie aby mal niake podklady ,ako vidim tak uz sa ti to blizi ku koncu co ake mas pocity?drzim palceky nech ste zdravucky a nech je vsetko v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre