Ktorú pôrodnicu odporúčate z vlastných skúseností?

sylviaaa192
18. máj 2022

Ahojte mamičky tehulky prosím vás ktorú pôrodnicu odporúčate z vlastných skúseností??? Čo sa týka lekárov sestier aj čistoty hygieny atď...na Kramároch som rodila pred 7 rokmi a už nikdy!ďakujem za info

zahrahmama
20. máj 2022

@tana85 autorka sa pýtala na pôrodnicu neuviedla konkrétne ci na Slovensku,tak som jej napísala kde som bola ja spokojná.

tana85
20. máj 2022

@zahrahmama ved ok, naco ma oznacujes ked som nijak neodpovedala na teba?

tana85
20. máj 2022

@yoxinka aky stredovek? Z sk porodnic robim stredovek? Ci asi nechapem…myslim si, ze ak je zena utlocitna a cokolvek sa jej dotkne, tak je na mieste zvazit zahranicie alebo teda tolko spominaneho kocha. Moje ocakavania boli ine, priority ine, vela som neriesila kto co kde ako, ale ina by mozno uz napisala viral a podala staznost na riaditelstvo, co ja viem.

kristinka92
12. júl 2022

@tana85 problém je, že tých sestričiek čo sa zle vyspali, je na slovensku neúrekom…a aspoň k prvorodickam by sa teda mohli správať kus lepšie, aspoň ako k človeku čo je možno práve dole dotrhaný, povyšívaný a ešte nevie ani kde je sever s bábätkom

tana85
15. júl 2022

@kristinka92 ale nie su sustredene vsetky v jednej porodnici hadam. ja som mala len jednu taku, co som hned prvu noc po porode vychytala, ale inak sestry aj porodna asistentka velmi napomocne. takze ak si dam pomer kolko ich tam bola a len jedna neochotna….ale ved ok, poradila som ist inam ako do statnej porodnice ak zena ma konkretnunpredstavu, neodsudzujem tie, co idu mimo sk rodit. nie som traumatizovana ani po dvoch porodoch, a to som veeeelmi vztahovacna a vselico si beriem k srdcu. to je moja skusenost

czuczova
4. máj 2023

@beata_k Antolská???Nikdy v živote.Co tam teraz robia.Tehotne ženy s bolesťami posielajú domov kým sa im nevrátia za pár hodín a rodia tam na parkovisko pred nemocnicou.Alebo ako moja dcéra musela na vrátená ráno z Antolskej poobedie rodiť úplne inde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre