Má niekto skúsenosti s centrom Gynaex?

myshatko
10. jan 2011

ahojte,

prosim Vas, ma niekto skusenosti s tymto centrom? ludia , prostredie...popripade zaujimal by ma aj cennik, lebo na stranke ho nemaju....

delideli
20. jan 2012

tiez by ma zaujimali skusenosti s gynaexom..maju zmluvy s poistovnami,alebo si vysetrenia platia pacientky vyhradne samy a nadstandard si doplacaju?

myshatko
autor
20. jan 2012

@delideli ahoj, teraz ti uz mozem napisat z vlastnej skusenosti...platis za vysetrenie min. 35 e a vyssie.ja som tam chodila cele tehu aj teraz. za poradnu platis 35 ak aj uzv tak 50. nemenila by som, som velmi spokojna, v podstate so vsetkym.

delideli
21. jan 2012

@myshatko : super,dakujem..🙂 a chodila si stale k tomu istemu dr?lebo som pozerala ,ze su tam styria..je niektori z nich aj porodnik?kolko je tych prehliadok za tehotenstvo (samozrejme ak nie su komplikacie)?zaujimalo by ma na kolko to asi vyjde za cele tehu,aby som sa vedela pripravit..
ps- inak mate krasne dievcatko a uzasne meno,tiez sa mi velmi paci 🙂 gratulujem 🙂

nellinka1
21. jan 2012

@myshatko Ahoj, aj ja chodim do gynaexu a som veeeeeeeelmi spokojna.Chodis len k jednemu dr., ktoreho si vyberies a ku ktoremu potom chodis na vsetky kontroly. K dr.Drobnemu sa chodi len na ultrazvuk v 12.tyzdni, 20.tyzdni...Su tam velmi ochotni, zodpovedaju ti vsetky otazky sestricky aj doktori. Co sa tyka poplatkov, za kazdu kontrolu pocas tehu sa plati podla toho, co ti robia. Ak len ultrazvuk, tak 35 eur, ak su k tomu aj nejake vysetrenia (kultivacia z posvy atd.), tak sa plati 50 eur. Na kontrolu chodis raz do mesiaca, v 8.mesiaci tusim kazde 2 tyzdne a v 9. mesiaci kazdy tyzden. Neviem dopredu presne odhadnut, kolko bude stat cele tehotenstvo, lebo sa to odvija od tych poplatkov, raz platim 35 a raz 50. Ja mam trochu komplikacie, takze mi dr. musi skoro stale robit kultivaciu z posvy, tak platim 50 eur za kontrolu. Ale za tie peniaze to stoji. Nelutujem. Dr. mi pri sone vzdy vsetko krasne ukaze, popise, zodpoveda vsetky moje otazky a da mi hotove leporelo fotiek babatka domov.

nellinka1
21. jan 2012

@myshatko Az teraz som si vsimla, ze ty uz mas skusenosti s gynaexom. Prepac, chcela som to adresovat @delideli 😉

myshatko
autor
22. jan 2012

@delideli dakujem 🙂 . ...... ano su tam aj porodnici. a fakt skveli! ja som chodim len k jednemu.cele tehu bez komplikacii cca 600 e. mne to stalo zato. na svojho dokyho nedam dopustit. treba vyskusat, urcite budes spokojna.

nellinka1
22. jan 2012

@myshatko Ahoj, mozem sa spytat, ci si si aj zazmluvnovala svojho dr. k porodu? Rodila si v Ruzinove? Pocula som, ze ked si zazmluvnis dr. k porodu, tak platis gynaexu cca.350 eur + nemocnici ten polatok 250 eur (neviem presne tie ceny), cize by to vychadzalo za zazmluvnenie okolo 600 eur, co je dost. Nevies o tom nieco? Ja chodim k dr. Divekymu a neviem si ho vynachvalit. Este som sa chcela spytat, ci chodis do gynaexu az do konca tehotenstva do toho 40.týzdna, lebo viem, ze posledny mesiac sa uz chodi do nemocnice, v ktorej budes rodit. Ale kedze tito doktori pracuju v ruzinovskej nemocnici, ci sa potom chodi k nim uz tam alebo stale do gynaexu. Dakujem pekne za odpoved. 🙂

wildstorm
26. feb 2013

Ahojte, viete mi poradit niekto , ci v gynaexe sa plati aj za klasicku prehliadku? chcem zmenit gynekologa, rodit sa zatial nechystam. Mam nejake problemy, uz sa dlho vlecu , ale zase namem na to aby som pri kazdom vysetreni tam nechala 35 eur. Dakujem.

petulka_29
31. mar 2014

@nellinka1 za porod platíš len nemocnici ona si to delí s lekárom ja som mala dva pôrody u divekyho a platila som v nemocnici 250 a epidurál

janielik87
17. feb 2015

ahoj, ste spokojne s touto ambulanciou? Vedeli by ste odporucit aj konkretneho lekara? Objednava sa na konkretnu hodinu? Ake mate skusenosti s cakanim? 😵
A este jedna otazka, 😝 ako reaguju na spolupracu s CAR?
Prepacte za tolko otazok, ale chcem zmenit gynekologa a toto by bolo riesenie.
Vdaka!

kikushaa
17. jan 2016

baby neviete mi dat kontakt na gynaex chcem sa objenat k feriancovi na konzuktaciu

kikushaa
18. jan 2016

@raszuz dakujem nieviem preco na tablete mi nesli zobrazit kontakty, ale tak cez velky pocitac idu, i tak dakujem za ochotu 😉 😉

raszuz
18. jan 2016

@kikushaa aj uz mas termin? Ja som mala ist k nemu teraz v januari, akosi som este nevolala, tak to vidim, ze dostanem termin az na februar

kikushaa
18. jan 2016

@raszuz este som tam nevolala, ale mne to nesuri ja sa s nim chcem len poradit ohladom mojho druheho potencialneho tehotenstva kedze som k nemu chodila do rizikovej poradne pri prvom a gynekologicka moja mi moc nevie poradit a pomoct v tomto smere

antamauru
29. dec 2018

Nemate prosim aktualny cennik? Zaujima ma najma v priebehu tehotenstva . Robia aj morfologicke sono v 20 tt a 30tt ?

cinka282
10. feb 2019

@antamauru ahoj akurát v pondelok idem nám morfologicky do gynaex, platí sa 50€ ale musíš sa objednať telefonicky. Bola som tam aj pri prvom tehotenstve.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre