Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte najnovšie skúsenosti s pôrodnicou v Považskej Bystrici?

michaela_mhli
22. sep 2014

Neviem sa rozhodnuť, dakujem za vaše 'zážitky', rady, postrehy.

zabina27
22. sep 2014

Ahoj, ja som rodila v maji, bola som spokojna, ale nemam s cim porovnavat, kedze maly je prve babatko. Jedine, ze som sla prilis skoro z domu, takze som sa tam este nacakala, ale inak asi dobre. Starostlivost na tej vzdycharni bola fajn, kontrolovali ma, aj ked ja som to chcela mat uz za sebou, neurychlovali to, mne asi od nervov potom aj kontrakcie prestali cez den, az vecer sa to spustilo 🙂 Aj co sa tyka pristupu, chcela som ist na samostatnu izbu, ked sa mi porod "zastavil", ze aby som sa aspon vyspala, v pohode ma dali, aj potom na ten nadstandard ma dali - len sa treba tam pytat. Je to tam prerobene, celkom v pohode, strava ako v nemocnici... Doktorky aj sestricky boli mile, akurat novorodenecka jedna bola akasi cudna, tej som sa potom uz nic nepytala. Co sa mi nepacilo - ze nenechali babo pri mne tie 2 hod. po porode, ale to som vedela, ze nebude. Ale hlavne - ja som rodila pred polnocou, muz bol pri mne a po porode ho poslali, ze moze ist domov. Pritom vtedy by mi tam pomohol, ja som si nevladala unavena tlacit to studene na brucho, bolo mi zima, do placu asi z hormonov a bola som tam sama, unavena, no smutno mi bolo...
Ale celkovo asi by som sla znovu, rozmyslala som aj nad TN, ale aj na to som pocula aj dobre aj zle, a tu aspon za mnou chodili navstevy furt - na ten nadstandard, manzel byval dlho, aj mamina, do TN by asi nechodievali, tak to bolo lepsie, aj nemocnicu som poznala, mohla som ist do lekarne aj po cokoladu z automatu a nemusela som to hladat
neviem ale, co konkretne ta zaujima 🙂 drzim palce v oktobri 🙂

nani1701
23. sep 2014

Ahoj, ja som tam rodila 2x. Dcéru pred 11 rokmi a syna pred 2 rokmi. Teraz viem že je to celé prerobené, pekné a hlavne útulné. Prístup sestričiek je kľudný, veľa vecí vysvetlia a hlavne pomôžu /aj psychicky/ .Manžel bol pri oboch pôrodoch a za to som mu vďačná. Jedine čo mi vadilo staré pôrodné stoly, lekárov som mala dvoch, nekričali na mňa a ani sestričky nervózne neboli. Držím palce nech ste obaja v poriadku.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli