icon

Máte skúsenosti s gynekológom MUDr. Bubanom?

avatar
madamzel123
Dnes o 17:27

Prosím vás, ma niekto skúsenosť s MUDr Bubanom? Operoval niekoho?
Ďakujem

avatar
euka210
Dnes o 17:37

@madamzel123 ja som ho zazila ako primara v Tv, 3x sekciu mi robil, mily a dobry dr., ja som bola spokojna aj s jeho ludskym pristupom.