Máte skúsenosti s MUDr. Havránekom z Galanty?

deb
27. jan 2009

Ahojte snažilky, rada by som sa opýtala na doktora Havránka, ako ho vnímate...? Ja som dostala na ňho kontakt od jednej mojej známej, vraj je veľmi dobrý. Doteraz som chodila po lekároch v BA, ale vidím, že ani najväčší odborník, nie je odborník. Teda sklamala som sa vo viacerých lekároch a popritom, si v BA na mnohých miestach pýtajú nehorázne prachy ako ročný poplatok. No, čiže mám nejaký problém, som z okresu Galanta a počula som, že robí aj poobede. Ako má vybavenú ambulanciu? Dá sa s ním porozprávať o problémoch? Ako to rieši s krvou, pokiaľ ju berie poobede? Pacientka si ju musí odniesť do labáku, či ako to je?

trish31
17. máj 2013

@anailuj pojdeme tam,ano,aj ked ja velmi nerada najradsej by som zostala blizko pri rodine...No,podla mna je tu lepsie zdravotnictvo,ja som si tam svoje zazila,ked som krvacala tak ma poslali domov z pohotovosti s tym,ze si mam vylozit nohy a cakat,prijat ma tam ako pacientku k nejakemu gynekologovi do 15.tt nechcel nikto,lebo vraj mozem potratit,a podobne.Takze ano,nase zdracotnictvo je x krat lepsie aj ked som tu uz bola na MK velakrat za to napadnuta,ze to hovorim.Ale ja mam bohuzial takuto skusenost

trish31
17. máj 2013

@anailuj a vrchol bol,ked som sa dozvedela,ze tam rodia s midwifes,resp.nieco take ako dula,no dakujem,to fakt nepotrebujem

anailuj
17. máj 2013

@trish31 No tak vidím, že je to tu teda o čosi lepšie ako tam. Kto by to bol aj povedal? A to, čo tu napíšu niektoré indivíduá, treba brať naozaj s nadhľadom. Ja som sa tu raz na niečo spýtala a odpoveď znela, že "v tvojom veku by si mala mať všeobecný prehľad, si na smiech s tou otázkou" niečo v tom duchu.

inull5
17. máj 2013

@anailuj Keby len pri prvom "mama! počkaj, zabudneš hneď ako si bábo pritúliš a hlavne ke&´d už budeš doma s bábom

trish31
17. máj 2013

@anailuj tu su niektore matere velmi premudrele...ano,kto by to bol povedal ale ja som stale nazoru,ze mame kvalitnych lekarov a zdravotnickych pracovnikov,a oni nemozu za to,ako vyzeraju nemocnice a podobne...

anailuj
17. máj 2013

@inull5 No to si myslím tiež. Už nech je to tu.

anailuj
17. máj 2013

@trish31 Za to všetko môže štát a kompetentní páni. Páni politici. Bohužiaľ, v tomto nenapredujeme ale ideme dozadu. Ale snáď to napriek všetkému v zdraví všetci zvládneme, my aj naše drobuliatka.

trish31
17. máj 2013

@anailuj ach,v to aj ja dufam....

lulux83
22. máj 2013

@anailuj
Ahoj, tak som vcera bola na tom 4D, a poviem ti pravdu, ze som dost sklamana....
Ak uz investovat, tak radsej sa objednat do hlohovca....

trish31
22. máj 2013

@lulux83 fakt?A preco?

lulux83
22. máj 2013

@trish31
no ked si porovnam co som videla z hlohovca, tak je to seredne malo.
Kamoska ma asi 25 minutovy zaznam na cd plus asi 10 vytlacenych fotiek.
CD sice dostanes, ale su tam par sekundove vyseky z toho co robil a par fotiek..
Takze radsej si priplatit este 15 evry a nech to stoji za to.
My s muzom este rozmyslame, ze ak nas zobere v hlohovci, tak behneme aj tam, ak uz nie je neskoro...

trish31
22. máj 2013

@lulux83 no,ja neviem,ved zachvilku mas drobca pri sebe...Zbytocne opat vyhadzovat peniaze

lulux83
22. máj 2013

@trish31 to ano, ale vysvetli to mojmu muzovi ;)

anailuj
23. máj 2013

@lulux83 Júúúj tak to si ma teda teraz moc nepotešila ☹ Ja idem až v utorok o týždeň, lebo tento týždeň už neordinuje, tak ma preobjednali. Tiež idem kvôli mužovi, lebo chce svoje dieťaťko tiež vidieť ešte také v brušku. Mne vždy keď robí ultrazvuk tak zapne aj 3D a je krásne vidieť tú tváričku. Ale no tak už som objednaná, tak to skúsim.
A v koľkátom si tt, že si myslíš, že na Hlohovec by bolo už neskoro?

lulux83
23. máj 2013

@anailuj ja viem, tiez som sla len kvoli muzovi, on sa strasne tesi na nas maly zazrak a tak starsne ju chcel vidiet.... Podla mna nie je neskoro, ja som asi tak ako ty, cize uz pomaly 27 tt. Ak ti mozem poradit, urcite chodte radsej do hlohovca, co som videla a mohla porovnat tak co som bola ja, no neviem, spokojnost ziadna.... :(

anailuj
23. máj 2013

@lulux83 V Hlohovci myslíš u Dr. Brešťanského? Lebo kamoška bola tam a bola spokojná, len to nemá s čím porovnať, lebo len u neho bola. A sestrina spolužiačka bola u Havránka a vraj bola tiež spokojná, vraj to CD malo asi 10 minút a spravil aj fotky a dve si dala vytlačiť, tak neviem.
Uvidím ako dopadneme tu v GA a potom sa rozhodnem. Ale tak za tri mesiace si bábo vychutnáme naživo. Nie?

lulux83
23. máj 2013

@anailuj cozeeeee??? tak ja od Havranka nemam ziadne 1 minutove video...... mam par sekundove sloty na ktorych nic nie je vidiet :( a tak som sa tesila, ze muz bude vidiet...
No a ano myslim u Brešťanského... Kamoska ma od neho asi 25 minutove video a 10 vytlacenych fotiek....

anailuj
23. máj 2013

@lulux83 No tak ja teraz fakt neviem. Ja tiež čakám nejaké video vkuse, nech má aspoň dve minúty, 25 minút mať nemusí, to je aj moc a pár pekných, vydarených záberov mi stačí. No dám ti v utorok vedieť, ako som dopadla ja. Ale predpokladám, že rovnako ako ty.
A chystáš sa rodiť potom u neho, nie?

lulux83
23. máj 2013

@anailuj no som zvedava, bo ked budes mat video, tak ma nahnevas... ;)
a kedy ides v utorok, poobede az? Ja mam v utorok poradnu, ale rano....
No rozmyslam nad nim velmi intenzivne, su na neho sice vselijake nazory, ale aj tak... ty sa chystas u neho?

anailuj
23. máj 2013

Hej až poobede idem. No neviem či robí rozdiely teda, že jednej video spraví a druhej nie, preto si myslím, že dopadnem ako ty.
Ja by som chcela asi u neho, nakoľko s pár lekármi v nemocnici nemám dobré skúsenosti a nerada by som dopadla, že akurát keď to na mňa príde bude mať jeden z nich službu. Ale ešte som si ho nezajednala. Neviem ako to chodí, že dám jemu 200€ za zazmluvnenie a potom ešte platím aj nemocnici niečo, alebo len jemu "všimné" neviem vôbec.

lulux83
23. máj 2013

@anailuj no toto neviem vobec ako funguje... Tiez som nad tym uz rozmyslala... Ale zas rozmyslam aj nad tym, ze co ked to na mna pride a on bude niekde odcestovany, alebo nieco podobne... Pri mojom stasti, je to dost pravdepodobne... A preco mas zle skusenosti? Si mala nejake problemy?

anailuj
23. máj 2013

@lulux83 ak by ti k pôrodu nemohol prísť, tak ti vráti peniaze za zazmluvnenie. Ja mám termín v auguste, letné dovolenky v plnom prúde, tiež neviem ako to bude.
Hej mala som problémy s jednou pani Dr. a určite by som ju nechcela pri pôrode. A mne ešte aj sekcia hrozí, tak preto by som pri tom chcela mať svojho lekára a ja som s ním spokojná, pozná môj zdravotný stav. Neviem čo ti iný lekár vyčíta z tehotenskej knižky?

trish31
23. máj 2013

@lulux83
@anailuj v cenniku v nemocnici je suma 350 eur za porod pokial sa dobre pamatam

anailuj
24. máj 2013

@trish31 a to je nejaká oficiálna suma, ktorú zaplatíš nemocnici a potom ešte aj lekárovi "obálečku" ? Však som z toho magor nejako.

trish31
24. máj 2013

@anailuj ja neviem...pockaj sak zistim to v teme porodnice

anailuj
24. máj 2013

@trish31 Ďakujem ti. Ja keď tak sa na to na rovinu spýtam sestričky. Lebo jedna mi povedala, že ona po pôrode dala Dr. 300€ a nič viac, ona mu ani zvlášť zato, že došiel k pôrodu žiadnych 200€ nedávala. Len sa dohodli, že príde, ona mu zavolala, že ide do nemocnice, on tam došiel, odrodil a keď ju došiel pozrieť, tak mu dala 300€ a tým to pre ňu haslo.

trish31
24. máj 2013

@anailuj zistim,dam vediet

pink7
29. máj 2013

ahojte, mám na vás otázku,tento týždeň k nemu pôjdem prvý krát, objednal ma fakt narýchlo lebo to dosť súrne potrebujem kvôli meškajúcej menštruácii, pretože žiadne tehotenstvo nebolo plánované... 😒 Takže potrebujem vedieť na čom teda som...
Len fakt neviem jak taká prehliadka vyzerá a čo všetko to obnáša a dosť sa toho bojím, veď to niektoré asi poznáte 😅
A neviem ani koľko sa tam bude platiť, proste nič... Môžte ma teda niekto nejak ukludniť? 😀 lebo som z toho fakt troška na nervy a neviem ako to tam prebieha...
Ďakujem 🙂

trish31
30. máj 2013

@pink7 a ty si este nebola nikdu u lekara?Pytam sa len ci Ti mam povedat podrobne🙂

trish31
6. jún 2013

@pink7
@anailuj
@lulux83 baby neviete ci zajtra ordinuje pan doktor?Neviem sa tam dovolat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre