• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

6. apríla 2016 
@janulijan dakujem ja by som bola rada keby som to uz mala za sebou,mam strach :frowning2: a urcite budem rodit v Lubovni, a to je tvoje prve babetko?
30. júl 2013 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 už tretie :slight_smile: tie 2 som rodila v KK a bol to veľký rozdiel :slight_smile:
30. júl 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulijan no ja som tiez rozmyslala ist skor do Kezmarku ako do Lubovne,a co v Kezmarku bolo zle?Lepsie v SL?
30. júl 2013 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 teraz neviem ako je v KK ale v porovnaní je lepšia SL je tam super personál a aj por.sala je modernejšia
30. júl 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kolko stoji v SL otecko pri porode ?? dakujem :slight_smile:
23. aug 2013 o 17:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my mame termin 15.decembra, bude to moj prvy porod, ale co som pocula od mamiciek u nas, nasa porodnica je na vysokej urovni a netreba sa bat. Co sa tyka doktorov su velmi fajn, najma p.Kozuskanic, fakt skvely doktor co sa tyka pristupu aj kvalifikacie. Chodim k nemu a som maximalne spokojna, je skvely. Aj Chaba je fajn. Ma niektora z vas termin v decembri?
24. aug 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patik114 ja som platila 20 e v r.2010,ale ofocialne sa malo platit 15 :slight_smile:
24. aug 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka170 Porodnica aj lekari su suepr no najdes urcite jednu neprijemnu sestricku :slight_smile:,ale ta sa da prehliadnut :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mate niektora skusenosti s predporodnym kurzom v Lubovni?Chystate sa niektora teraz v septembri? :slight_smile:
24. aug 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit ahoj uz si bola na CTG-cko?
1. sep 2013 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 Ahoj, ano, bola som :slight_smile:
2. sep 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit ja dnes iba prvy krat,ty uz viac? :slight_smile:
2. sep 2013 o 16:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som 2x, zajtra idem tretíkrát v poradni. Mám už mäkký a dosť skrátený krčok, preto som bola už pred 2 týždňami. Teraz sme akurát 36+2tt. A už sa ledva gulam :sweat_smile:
2. sep 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit joj sak ja uz tiez cakam mna uz brucho pobolieva,ale lekar mi nic nevravel(to som bola pred dvoma tyzdnami u lekara) ze by som mala makky a skrateny krcok,idem zajtra uvidim co povie,uz keby sme to mali za sebou nie? :slight_smile:
4. sep 2013 o 16:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 ...tiež by som to už chcela mať za sebou.Cim viac sa to blíži, tým začínam mať väčší strach.
4. sep 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit no to aj ja,a ty este nemas ziadne bolesti?mna uz v pobolieva v podbrusku a stupnuje sa to coraz viac,tak som zvedava co mi povie zajtra lekar v poradni
4. sep 2013 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čo sa týka bolesti, najhoršie sú v noci.Budim sa na stvrdnute bruško a také akoby menštruačné bolesti. Cez deň je to relatívne v pohode. Včera som bola v poradni a doktorka mi vravela, že sa už pripravujem.Tak teda uvidím. Každú chvíľu čakám, že sa to už spustí :slight_smile:
4. sep 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit tak drzim prsty,mne je tak isto ako tebe len mne pravy opak,cez noc nic ale cez den coraz horsie bolesti,mozno sa stretneme v Lubovni :slight_smile:
4. sep 2013 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 ... a kedy mas termín? :slight_smile:
5. sep 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit ja mam termin 15.9 :slight_smile: a ty?
5. sep 2013 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 Supeer, tak sa ti to už krááti ;) . Noo ja mám až 28. 9., no doktor mi vravel, že to bude skôr. Tak neviem. Ale už by som chcela mať po :slight_smile:
5. sep 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit no ved prave ze uz som mala mat potom :slight_smile: aj dnes lekar sa smial ked som isla posledny krat do poradne ze co tam este robim :grinning: ale ked mi povedal ze male je este vysoko tak neviem kedy sa dockam,uz keby som isla ale bolesti mam vzdy a furt nic :frowning2: tak dufam ze nebudem prenasat dokonca,ale ked uz mam bolesti tak mozno ani nie,uvidime
5. sep 2013 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 Ahoj, máš niečo nové? :slight_smile:
10. sep 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit ahoj myslela som na teba nie este nie :frowning2: cakam vzdy a vzdy nic ved v nedelu mam termin uz tak neviem co bude somnou,lekar mi vravel ze mam ist do Lubovne na CTG-cko niekedy koncom tyzdna a uvidim co mi tam povedia.A ty tiez este nic?
10. sep 2013 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aaaaach jaj.Ja tiež ešte nič, bolesti mam, no nie sú pravidelne. Už som sa tesila, ze to budem mať za sebou. Dnes mám poradňu . Uvidíme čo mi povie doktor.
10. sep 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit no aj ja mam bolesti tiez nie pravidelne tak mozno snad uz cochvila porodim :slight_smile: a este som sa ta chcela opytat mozem ist na ctg-cko aj v piatok nevies?nemaju tam urcene ze niektory den sa nemoze chodit,viem ked som prvy krat volala do Lubovne tak mi cosi sestricka spominala ze len v stredu nie.Tak uz nepamatam,nevies ako to tam chodi,ty si tam bola castejsie uz :wink: dakujem
10. sep 2013 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka ahoj este som sa chcela opytat,nevies mozem ist na ctg-cko do Lubovne aj v piatok?dakujem
11. sep 2013 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 neviem ti povedať ako to tam teraz funguje, pretože sa tam personálne pomenilo, nový primár a tak takže neviem, predtým sa dalo na ctg každý deň od 11:30
12. sep 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina43 na ctg chodievam v utorky alebo štvrtky- kedy je riziková poradňa. Takže ti neviem poradiť :frowning2:
12. sep 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulkamit ja som myslela ze ta nechali v porodnici uz ked si neodpisovala :slight_smile:
13. sep 2013 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok