• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

9. februára 2017 
Ahojte baby, ma tu niektora z vas termin v marci? Popripade neviete niektora ako to teraz funguje v lubovnianskej porodnici teraz ked tam je primar Chaba? :slight_smile:
19. feb 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj napriek zmeny vo vedeni oddelenia , myslim ze je to super. Neboj ziadne radikalna zmena sa zasa neudiala :wink:
8. mar 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ma termin 07, 08, 09, 10.2014 a bude rodit v SL?
26. mar 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte od jakej robia CTG a netreba sa objednavat abo co ?? urobia ked chcem aj fotku ??
26. máj 2014 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opýtať ako je to s prítomnosťou muža pri pôrode, či je pri vás už počas prvej pôrodnej doby, alebo až pri samotnom pôrode? Dakujem za odpovede
28. júl 2014 o 20:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate niekto epino balonik, potrebujem surne
1. sep 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ak by som sla uz aj zajtra rodit a chcela by som epidural, nemaju problem mi ho poskytnut?
treba tam predoperacne vysetrenia na epidural???
dakujem
2. feb 2016 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucidy345 netreba predoperačné na epidural
4. feb 2016 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som rodila v Starej Lubovni pred 2 mesiacmi a musim povedat, ze nemam ani jednu zlu skusenost.Do nrmocnice som prisla o desiatej vecer a pocas celej noci som uz bola v miestnosti pri porodnej sale kde aom bola napojena na pasy a tiez ma stale kontrolovala porodna sestra mala som k dispozicii loptu a tiez sprchu. Manzel tam sice somnou bohuzial nemohol byt nakolko vedla mna bola este jedna rodicka. Rodit som zacala na druhy den okolo obedu a manzelovi som zavolala uz na porodnej sale.Ja osobne som mala tazsi porod vakuovym zvonom lrbo drobcekovi sa nechcelo ist na svet preto potom nazela poslali vedla a mne sa venoval primar, a dalsi dvaja lekari a porodne sestry. Hned po pprode maleho vzali lebo kusel ist pod kyslik a ja tiez ale hned ako ho umyli obliekli mi ho sestricka prilozila k prsniku a potom ho v postielke ukazali manzelovi. Na porodnej sale som lezala este dve hodiny aj s manzelom az kym ma neodviezli na sestonedelie . Na novorodeneckom je uzasna starostlivost sestricky aj lekarka je super :slight_smile: a taktiez na sestonedeli je uzasna starostlivost. Takze tuto porodnicu mozem len odporucat
6. apr 2016 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: viete mi niektora povedat ako to je z nadstandardnymi izbami? Da sa to nejako zarezervovat dopredu?
21. jan o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiatkok co ja viem neobjednava sa . Az po porode sa ta opytaju ci je zaujem ak je nejaka z izieb prazsna. Ja ked som rodila boli obe obsadene.
9. feb o 02:22  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok