• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

30. septembra 2016 
:grinning: teda to je sila,ako by nemohli dat vyvarit....kanvicu zo sebov zobrat,no co uz
15. nov 2007 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to teda ale dufam ze potom das vediet pridem kuk
16. nov 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to samozrejme jani :wink: a ako sa drzite....
16. nov 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh dobre moja v pondelok ideme ku doktorke rastieme ako z vody :grinning:
16. nov 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: joj preco to tak rychlo rastu tie zobceky male...pridite dakedy na kus reci
16. nov 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne moja ze prideme hehe uz mas velke brusko???
16. nov 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pane boze ako slon,kukni mam fotku tuna :wink: :grinning:
17. nov 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme uz doma.Este pridu v pondelok spravit parapetne dosky a dufam ze to uz bude vsetko.
Plosti, ja som si tiez musela dat doniest kanvicu z domu, lebo raz som bola poprosit sestricku o vyvarenie a ta mi povedala ze si mam doniest...ochota :confounded: co uz?
Put, my tiez mame kvapky, mali sme Espumisan a teraz mame Sab Simplex, a tie protikolikove flasky mame tiez no moj drobec moc pazravo papa takze vtedy sa nahlta vzduchu.
To mas super taky rezim, my spinkame ako kedy, dnes bol v noci hore iba o 2.00 a o 5.00 na papanie a o 7.30. Teraz uz zas spinka tak idem chytro daco uvarit... :slight_smile:
18. nov 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambulka....joj,tak uz mas fajne ked mas secko doma hotovo :slight_smile: ....no ved to,ze budu neochotne,to sa da sice cakat...no podaktore mozno mile,ine zas ako vrazdy...v uvodzovkach myslene :grinning: ...joj to mas riadneho papacika :wink:
18. nov 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi len si uzi toho bruska mas ho poriadne heh skoda ze som ho ja take nemala hehe ale chyba mi heh inac prisli by sme asi v utorok ak by sme mohli
18. nov 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridite kludne,ked budete mat cas...utorok som doma :grinning: ak by daka zmena....tak ti dam vediet... :grinning:
18. nov 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze jani,keby si vedela,mi pes usiel teraz..segy..no idiot hlupy...ma ide slahnut uz z toho hlupeho,nepocuvneho psa :frowning2: :rolling_eyes: slaken trafen,som ho bola hladat ale sla som dnu,lebo mrzne a zas ma zacali boliet slabiny...
18. nov 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby, tak si predstavte už máme 3 decembrovčatká narodené :slight_smile: a dve baby mali termín okolo Vianoc ako ja. Ten môj sa tak vrtí, že sa obávam, že moja maternica to vzdá a začnem sa otvárať :unamused: ale ešte chcem aspoň do decembra vydržať. dnes od rána riadim kuchynskú linku, verili by ste? dačo utriem a musím si sadnúť, čo ma chrbát bolí. Je to na nervy :angry:
19. nov 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoj ali....no pekne :grinning: babatka sa nahlia,co uz....uz chodis aj na tie pasy,ci este nie...to ti verim,ja tiez nic nevladzem,som rada,ze povarkam a poperiem :grinning: min.tyzden som este vysavala,no uz som musela predat stafetu muzovi :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja už dnes buntoším, čakám dnes švagrinu, ide mi umyť zvonku okná, na toto sa už v tomto stave nedám :unamused: ešte na pásy nechodím, budúci utorok idem prvý raz. som zvedavá, čo bude malý stvárať :slight_smile: ty tiež za nejaké 2 týždne začneš chodiť do nemocky, tak sa hádam stihneme vidieť :wink:
20. nov 2007 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ano ali:slight_smile:uz sa tesim...joj uz aby boli na svete drobci....zacinam mat asi to obdobie neskutocneho tesenia sa na mimco :grinning: ....ja som umyvala v septembri,alebo oktobri...ja uz nebudem pred vianocami sa trapit...potom na jar dakedy...
20. nov 2007 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh baby ja vam teda zavidim heh my uz mame 5,410kg a rastieme ako z vody :grinning:
20. nov 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no jani ani nevrav...strasne rychlo to uteka :slight_smile: :wink:
20. nov 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Put, to máš už pekného valibuka :wink: Ako dlho ste nosili oblečko 56? Mne sa už druhú noc snívalo o kojení toho môjho drobčeka. Fakt sa to blíži :dizzy_face:
21. nov 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka ani nevrav a neskutocne rychlo...ako svagrina ti uz umyla okna? :grinning: ...zajtra idem zase na kontrolu,ach jaj... :confounded:

:grinning: jani dakujeme za navstevu...inak neuveris asi ale mino sa dohral az tristvrte hodinu ako ste od nas odysli...dnes som mu to zatrhla,ked to zapol a to hned...sa uz doma tesite z noveho fara,co :grinning: :grinning: ...
21. nov 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali mesiac aj daco :grinning: heh a uz aku velku rucicku mame
21. nov 2007 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ani by si neverila heh ved uz sme boli 2x v meste na otocku ale to zatrhnem lebo nafta stoji az 40,20 sk cize to dnes len tak aby bol rad ze ho ma heh :grinning:
21. nov 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby neviete ako dostanem foto svojho synceka medzi foto septembrovcata???
21. nov 2007 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!Chcem sa opytat ake mate skusenosti s epiduralkou v LM?Sestra mi tam ide rodit a bola rozhodnuta ,ze si da epi,ale teraz sa dozvedela z dvoch zdrojov dva negativne ohlasy.Tie co ste si ju dali ako ste boli spokojne a ako ste boli spokojne s jej vpichnutim-zavedenim?
22. nov 2007 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: heh jani...to teda budes musiet...uz mam doma skatulu...to aj vy ste tam mali ten hippo caj a idem si poslat z tej knihy co tam bola aj o ten druhy balicek...testujete auto aj autosedacku a uz si si zakerovala aj ty :grinning: :grinning:
22. nov 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
put ake auticko ste kupili?
Ja idem zase na tyzden k nasim na Podbrezky, sme sa chytili s muzom a mane tichu domacnost.
My sme v.56 nosili asi 2 tyzdne, teraz uz nosime 68.7 :grinning:
23. nov 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh bambulka tak to pekne rastiete aj my sme zdna na den vetsie heh inak fort eskort kombi

zuzi hej skusala som raz heh a 3x mi zdochlo na jednej krizovatke ale v poho heh vies benzinak je daco ine ako onaftak heh no co budem si musiet zvyknut
25. nov 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: heh jani...veru je to rozdiel...ja som rada,ze som si uz v autoskole skusila rozne auta a vlastne aj ked jazdim tak furt na inom,bo svoje este nemame :grinning: ...to si zvyknes raz,dva...boze mna caka tazky vikend..pride cela rodina z oboch stran k nam...vies mino ma aj mena,aj narodky...porazi ma...asi mu upeciem tortu :grinning: :grinning: :grinning: a ked sa nepodari,tak co uz :grinning: :grinning: :grinning:

:wink: bambulka,aj my sme ted boli na podbrezkach,no dnes sme sa domov vratli,tak som varila(piekla)zemiakovu babu...aby sme mali,co papat :grinning: ...a co sa tyka tych chlapov,neboj jeho to prejde,my sa tiez hockedy chytime,ale nepustil by ma k rodicom,ani keby,by radsej sam sa siel prejst a potom sa mi ospravedlnuje,aby nebola tich domacnost,lebo to nema rad,mu to zere nervy,ked sa s nim nebavim,no :grinning: ...
25. nov 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, ja som sa na to pýtala doktorky a vravela, ze aspon tyzden pred porodom treba spravit vysetrenia z krvi. No, dufam ze mi to stihnu, i ked neviem ako naplanuju kedy porodim :grinning: ja som mala epi pri prvom pôrode (nie v LM) a tak som rozhodnutá si ju dať zase. poviem to potom, aké to bolo.
26. nov 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok