Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

putyna
31. dec 2007

tak to ste mali pekne heh to mas notebook v nemocke ci cez mobil??? hmmm co ste chytili zltacku??? juj ako rada by som ho videla na zivo heh moj timko je uz taky velky ze uz si ani nepametam aky bol malinky heh este ze mam fotocky

putyna
31. dec 2007

chuda moje nechcela by som silvestrovat v nemocnici ale aspon uvidis do mesta ohnostroj aj ja ked som tam lezala tak bol v meste ohnostroj ale neviem kokli comu tak som sa pozerala heh na akej izbe lezis????

putyna
31. dec 2007

inak tak si to uzi v nemocnici heh stasny novy rok cmuk

plostica2502
31. dec 2007

ahoj ali,ty si nas uz dobehla...ale som rada,ze ste uz spolu a,ze sa citis dobre...do kedy budete teda v nemocke,mozno vas este stihneme 😀 ...inak mi vcera vecer uz putyna pisala,ze ste v porodke 😀 ....

ahoj jani 😀 ty si mi napisala,ked sme uz spali,az potom mi doplo,ze som vlastne citala sms 😀

prajem vam to najsamlepsie do novieho rocku 🙂 😵

emjee
31. dec 2007

baby toto je tema o porodnici v LM kde sa mate rozpravat o veciach suvisiacich s touto porodnicou, takze sa prosim drzte temy - ak chcete kecat aj o inom, chodte napriklad do temy tehulky z LM https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... alebo inej vystiznejsej
vdaka za pochopenie, prajem krasny vecer

alinka76
31. dec 2007

No maly je na modrom svetle, zajtra sa uvidi ci nas pustia. Som na 5ke, teraz uz sama. Mam webnwalk v mobile. Mam strasne vela mlieka, dnes som uz odsala min. 2dl. Pripadam si ze nic ine nerobim len kojim a odsavam. Prajem vam pekneho silvestra a uspesny start do noveho roku.

putyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
putyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
plostica2502
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alinka76
1. jan 2008

dnes po polnoci porodili cisárom prvé bábätko tohto roka 😵

plostica2502
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
plostica2502
10. jan 2008

ahoj ali,aj mna rodil skladany,sice najskor ma sprdol,ze ked sa ma opytal,ci som mala nejaku gynekolog.chorobu a ja,ze ziadnu a potom prisiel,ze ci potrat tam nepatri a sestricka povedala,ze ona by to tam tiez neradila...mno ale inak bol ok 😅

lenocka80
20. mar 2008

Ahoj tehulky. Chystate sa nejaka rodit v LM? Alebo to mate cerstvo za sebou? Ja sa chystam v aprili, tak som zvedava 🙂

jastericka
21. mar 2008

ahoj lenocka, aj ja sa k Tebe pridávam, že som zvedavá na podrobnosti, už dávno tu nebol žiadny pikantuš príspevok 😅
Asi už len my to tu napíšeme, ako prebiehali tie naše pôrody 😅

nadka01
21. mar 2008

Ahojte kocky. Tak mna to caka coskoro.Idem rodit do LM.Dufam,ze to tam bude ako mi kamosky uz mamicky rozpravali.Vrja je tam velmi prijemny personal.Sestricky aj doktori.a Skladaneho som tiez nieco pocula.Vraj je taky necitlivejsi a ufrflany.Ale ostatni vraj v pohode.Doktorky super aj primar.Osobne neviem,ale ked budem mat vlastnu skusenost dam vediet 🙂

lenocka80
23. mar 2008

Super Nadka, tak ty uz budes mat coskoro cerstve infosky, tak to som fakt zvedava. Inak ja som tiez pocula vacsinou pozitivne ohlasy, ale skor od kamosiek co uz maju vacsie deticky, tak neviem ako je to teraz.

Jastericka, dufam ze tie pikantne prispevky nebudeme pisat my 😝

lenocka80
1. apr 2008

Babky dnes mi kamaratka hovorila o zlej skusenosti z porodnice v LM inej kamaratky, co sa tyka plienok. Vraj jej zobrali vsetky plienky naraz, ktore doniesla pre svoje babatko a potom jej ho balili do inych...ze si doniesla pampersky a babo bolo zabalene do tesco plienok. Ze to tam daju vsetky plienky nakopu a potom iba vyberaju...neviete co je na tom pravdy?

plostica2502
2. apr 2008

ahoj lenocka,mne brali kazdy den 4,5 plienok a davali mi moje a potom co zostalo vratili nazat a pocas na si babatko uz taky 2.,3.den balis stale sama....len po porode ta nahaju oddychnut

jastericka
7. apr 2008

lenocka, sestrička z predpôrodného nám poradila si plienočky označiť, je to blbé, ale keď si donesiem Pampers, tak chcem, aby ich moje bábätko dostalo. Plienky Ti nemajú dôvod brať, mamička ich má mať pri sebe a oni si majú chodiť brať. Tak sa nedaj, ja im rozhodne nedám všetky. A podpíšem si každú jednu, nech si myslia, čo si myslia... 🙂

stankalm
9. apr 2008

ahojte...lenocka, to pocujem 1. krat, ja ked som bola v porodnici, tak plienky som mala na izbe a sestricka si prisla zobrat, ked bolo treba a boli polozene v postielke pri malej a ked som ju mala na izbe, tak uz som si ju prebalovala sama. Aj o tom podpisani som prekvapena, to Vam Evi - jastericka fakt tak poradili? Ved to je uplne smiesne...

A doktori a sestricky su tam naozaj v pohode, ja som mala tiez pri porode Skladaneho a nemozem na neho nic zle povedat, aj ked mozno tak blbo posobi, ale bol fajn, aj sa prisiel na mna pozriet a opytal sa ma, ci ma nebolia moc rebra, lebo mi musel trosku pomoct, aby som malu vytlacila...no ale veru poviem pravdu, viac ma boleli tie rebra po porode ako tam dole ☹

Tak sa drzte tehulky. Pa

jastericka
9. apr 2008

ahoj Stani, hej, to normálne sestrička povedala, že si ich máme označiť, veď je to blbé, aj ja si myslím, možno ak majú veľa žien na oddelení, kto vie....ja som si ich označila a je mi jedno, čo si kto bude myslieť, pre istotu 😅
Mne je Skladaný náhodou celkom sympatický, taký feši 🙂

alinka76
11. apr 2008

aj ja som mala skladaného a ako som sa ho bála, tak bol super. veľmi mi pomohol a bola som minimálne nastrihnutá, to som pri dcére vôbec taká zotavená nebola. Veľmi mi pomáhal. Možno aj to bolo dobré, že v ten deň som rodila sama a nevytočili ho jačiace počernejšie maminky, ktoré som tam zažila dve a teda cirkus robili riadny.

waitinka7
17. apr 2008

Ahojte baby, som tu dnes po prvý krát na tejto stránke a veľmi ma zaujala: 🙂
Citam o pôrodnici v LM, pretože ja som tiež z LM a to čo som počula o našej pôrodnici sú samé chvály. Myslím, že lekári tu naozaj nie su najhorší....žiadna z mojich kamošiek sa nesťažovala. Každá však pôrod prežíva individuálne a od toho sa odvíjajú aj spomienky na ten pôrod...možno to nie je ani pôrodnicou samou.
Ja mám termín 7.7. a verím, že sú tu nejaké babenky s podobným termínom....s ktorými sa raz stretnem v pôrodnici alebo s nimi budem kočíkovať.

nadka01
18. apr 2008

Ahojte.Moje skusenosti z LM porodnice? Ked mam byt uprimna najprv som nepocula nic dobre.Skusenosti kamosiek,co maju starsie deti a tak.Uz som bola rozhodnuta ist do RBK.Ale ako som zacala chodit na predporodne kurzy a bola som par krat pozriet na porodnici v LM, zacala som menit nazor.Kamaratky z porodneho kurzu zacali pomalicky ubudat a vsetky rodili v LM.Samozrejme som od kazdej vyzvedala co a ako.Nakoniec som som rozhodla spravne pre LM.A naozaj nebanujem.Lekari,sestricky a sestricky na novorodeneckom uuplne zlatucki.Fakt som nemala slov.Vyzera to tam aj dobre,cistucko,navstevy mozete mat na izbe.Kazda izba ma zachod,sprchu a malicke mozete mat pri sebe ako dlho chcete.Cely den aj noc ak chcete.Strava v pohode.

waitinka7
19. apr 2008

Dievčatá, a neviete ako je to konkrétne v LM s epidurálkou? Musím ísť najprv niekde na vyšetrenie, zaplatiť tú epidurálku alebo ako? Lebo ja sama neviem, či si ju dám pichnúť, alebo nie, rozhodnem sa pri samotnom pôrode. Ak sa to bude dať vydržať, tak jasne,že porodím spontánne. Poraďte mi.

jastericka
21. apr 2008

waitinka7: s EPI v LM je to asi tak, že Ti pred jej podaním musia vyšetriť krv, či si zdravá, krvný obraz musí byť OK. Výsledky z odobratej krvi nesmú byť staršie ako 10 dní, preto Ti niekedy Tvoj gynekológ krv nestihne odobrať, ak by si išla rodiť skôr. Ale nič sa nedeje, pretože keď prídeš na príjem na pôrodnicu, povieš proste, že máš záujem o EPI, tam Ti krvičku odoberú, do troch hodín by mali byť výsledky. Tu je riziko, ak by mal pôrod rýchlejší spád, že Ti ju nemusia stihnúť pichnúť, preto je lepšie už tie výsledky mať.

waitinka7
21. apr 2008

Dakujem jastericka, a ty si rodila s epiduralkou? Alebo cakate len prve babatko?

jastericka
21. apr 2008

čakáme prvé bábätko, už prenášam, takže čoskoro, potom napíšem svoju skúsenosť 😉

jastericka
21. apr 2008

ale bola som na stretnutí s anesteziologičkou z našej nemocnice, všetko nám povysvetľovala, takže ak budeš mať ešte dáke otázky, kľudne sa opýtaj 🙂

waitinka7
22. apr 2008

Jastericka, a to stretnutie s anesteziologickou ti dohodol kto? To sa mam sama niekde prihlasit, alebo ako? Ja by som si tiez chcela dat urobit testy, pre istotu....clovek nikdy nevie.
Tak ti teda drzim palce, ked budes rodit kazdu chvilu. Na tej fotke si s babatkom, tak som nevedela, ci mas uz dietatko alebo nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre