Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

vejinka
18. aug 2008

alinka..nevadii ale ekd bdues v meste staci sa ozvat a ked bduem mat cas tak sa stretneme 😀
a ozaj pinco ma uz tamarku pri sebe...som hrozne zvedava na fotecky malej..ale pekne miery 47cm a 2500 g..nuz modelka uz teraz je z nej 😀
pinco gratulujeeeeeeeeem a vela mliecka..a dufam ze dame stretko ked bdue aj erik tu medzi nami 😀

vejinka
18. aug 2008

ja som vcera vecer z hruzou zistila ze som sa potrhala..a to som kremovala od druheho mesiaca.. 😔

jastericka
18. aug 2008

jééééééééééj, pinco, gratulujéém, teším sa s Tebou. Aký maličký drobček Tamarka 47g a 2,5kg 🙂 ,musí byť na spapanie..

Prajem rýchlo zotavenie a veľa zdravíčka oboch dievčatám

paskova
18. aug 2008

Pinco: aj ja sa pripajam ku gratulantom, dievcata drzte sa a prajem vela, vela krasnych dni. 🙂

vejinka
19. aug 2008

zienky vcera vecer som zacala hnackovat...a pol hodinu som sa nevedela odlepit od misy..a dnes rano zasa....co to moze znamenat? som z toho vystrasena 😨

paskova
19. aug 2008

vejinka: neviem Ti poradit, snad mna ked nieco boli alebo mam cudne pocity vzdy natknem google a vacsino tam najdem odpoved. Drz sa moja!

alinka189
19. aug 2008

vejinka, možno už pôjdeš a to aby ti nemuseli dávať klistír, v pohodlí domova je to lepšie 😀
ale nie, srandujem...nespapala si niečo, čo ti "nesadlo"?

pinco, aj ja GRATULUJEM. Tamarka musí byť fakt zlatunká, taká maličká. držte sa 😉

porubenka
19. aug 2008

Vejinka,
mozno to uz naozaj na Teba prislo. Moja svagrinka, ked cakala babatko, takisto dostala hnacky a o par hodin ju odviezli na porodnicu. A presne nemuseli jej davat klistir 🙂. Drzim palceky nech je vsetko v poriadku. pa

jastericka
19. aug 2008

vejinka: nechcem Ťa strašiť, ale hnačka je príznak blížiaceho sa pôrodu, telo sa vyprázdňuje, aby boli pôrodné cesty priechodnejšie....

vejinka
19. aug 2008

ja vam dam porodne cesty 😀 ..hernajs..obed bol vynikajuci a keby som teraz musela rodit ..tak asi by ma klystir neminul...ktvie z coho to bolo..ale uz to nexcem zazit..pekne este dva tyzdne musime vydrzat lebo este neni dokoncena kupelka..a vsade bordel ako po vybuchu 😅

vejinka
19. aug 2008

a dava sa vobec klystir ked pojdem cisarom? mozno dava ktovie

lila794
20. aug 2008

veji, ano, dava sa a hnacka? ja som mala dost casto pocas tehu

vejinka
20. aug 2008

lilka..ja som mala len vtedy vecer a rano..odvtedy nic..asi zapcha prezmenu 😠

alinka189
20. aug 2008

vejinka, ty si číslo 😀
tak sa zajtra vidíme 🙂

vejinka
20. aug 2008

alinka...jasne uvidime ak ma to nechyti v noci 😀

vejinka
20. aug 2008

ale okrem muza by ma nemal nikto chytat..lebo bduem zla 😀

alinka189
20. aug 2008

😀 ok

lila794
20. aug 2008

Veji, normalne som uz za teba nervozna - ved ja som uz v 39 tt rodila - pomoooc!

lila794
20. aug 2008

Ozaj, co Pinco? Este je cela?

lila794
21. aug 2008

pinco ma dnes termin 😝 🙂 😉

lila794
21. aug 2008

Boze, ja slepana leniva!!! Nesiel nam dva dni net a nechcelo sa mi citat dozadu a som si nevsimla, ze pinculiatka su uz dve!!!!! Gratulujeeeem!!!!!!! Tesim sa na fotecky!

Ali, neboj, nebudes kocikovat sama!!!! My sa v polovici septembra stahujeme na Podbrezky!!

alinka189
21. aug 2008

lila, fakt? tak super. a odkial? kde teraz bývate?

vejinka
21. aug 2008

lilka..hehe ty si nervozna?? a co mam povedat jaa? 😀

jastericka
21. aug 2008

vejinka: už sa Ti to kráti...prídeš dnes na stretko?

alinka189
21. aug 2008

ahoj, jastericka....vejinka vraj ee, bo už netrúfa na takú trasu a auto nemajú ☹

vejinka
21. aug 2008

veru..uz by to bolo pre mna nerealne..ale kludne ma dojdite kuknut do porodnice 😀 sice alinka vravela ze videla ze traja mozu naraz...ale nic sa nestane ked dojde polka konika 😀 😀 😀 😀

vejinka
21. aug 2008

jastericka..ked nemozes bezom,na vydrzat kukaj zatial fotky 😀 ale aj vy mne chybate aj ked vas nepoznam..(niektore) 😅

jastericka
22. aug 2008

vejinka: hehe, to bolo milé, veď furt čumím do albumov či niečo nové nepribudlo 😀 😀 😀
No veru, keby sme sa dovalili šicky do pôrodky, asi by neboli sestričky nadšené 😀 😀 😀

vejinka
22. aug 2008

co sestricky ..ale upratovacky by boli v smutku..ze zrazu tolko prachu by sa zvyrilo..a to su predpisane tie gulicky na nohy..ale cim vaic ludi tym vaic prachu nie? 😉 ale ja by som sa potesila 😀 no u nas sa uz v septembrovkach veselo rodi...ale my este pockame aj ked dnes ma hrozne boli brucho...ale nechystam sa nikde..niesu to kontrakcie ..ale zjavne zapcha jak hovado..uz tri dni som nebola..teda po tych hnackach 😖

lila794
23. aug 2008

vejinka sa neukazala, nerodi nahodou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre