Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

putyna
29. sep 2007

no presne aj moj tak a minule sa mi skoro zadusil som normalen nevvedela co uz robit nie a nie sa nadychnut iba ho natahovalo a od vtedy mam soky tak vecer chodim kontrolovat kazdu chvilu ked ho nepocujem dychat lebo moj maly dycha dost nahlas.heh a najlepsie minule drahy zacal chrapat tak som ho ib zobudila nech prestane ze nepocujem maleho ako dycha heh

putyna
29. sep 2007

bambulka bola si na trhoch:????
my sme boli dnes a dali sme malemu na srdiecko pernikove napisat timotejkovi z lasky rodicia

putyna
29. sep 2007

inac uz by sme mali aj fotky podavat na net malich a kocika no nie???

plostica2502
29. sep 2007

ahoj jani🙂)tak ty tedkom tuna chodis kecat🙂..ako sa mate s malym doma,nejdes zajtra na hokejbal...

putyna
30. sep 2007

Ahojky Zuzi heh moj drahy hral v sobotu a dnes sme boli kuk moju staru mamu a maleho prababku v PP lebo je uz dost zle na tom. maly sa ma ok len ho obcas boli brusko ☹ a ja vedsinou neviem co mu je a ako sa mas ty co maly (a) poslucha?????pozdrav mangela

plostica2502
1. okt 2007

moje sa netrap a skusila si s nim kusok pocvicit,vies aby si popukal kusok,mozno mu to pomoze 🙂 ...mmm,moj mino v nedelu,oni to maju stale opacne🙂ale ano poslucha,kopka..ale zas ma brusko trochu pobolieva,som myslela,ze ma pred tym koli chorobe,ale asi inde je pes zakopany a na poradni som zas ziskala dalsie lieky,bo zas daco mam,tak mi to je az take...a co je dako tazko chora??...musime vas uz prist dakedy kuknut,ako sa vam doma dari🙂)pozAucat sa kusok🙂))...aj ty pozdrav a aj doma seckych a maleho bozkaj... 😉

putyna
2. okt 2007

no jasne to tteda musite hmm hej starka je uz dost chora rozpadavaju sa jej kosti a uz dlho nevidrzi. hmm a to tvoje brusko aj mna obcas pobolievalo ale bolo to v pohode a jasne mali by ste prist kuk heh aj pokocikovat by si mala prist .cmuk pozdrav si minka a maleho pohlad za mna 🙂

putyna
2. okt 2007

bambulka kde si ako sa mate???

plostica2502
3. okt 2007

ano,pohladkala som 🙂 kope,ako drak🙂...mmm ach joj,to je smutne...oki,ked budete mat cas dakedy,tak mi napis na pokeci,alebo icq...aby sme nahodou nevhod neotravovali...aj mino vas pozdravuje🙂))

putyna
4. okt 2007

heh diky .neboj nebudete otravovat budeme radi ked pridte kuk 😀

plostica2502
4. okt 2007

mno,oki,tak mozno dakedy cez vikend,ak ovsem budeme stihat 😵 ja ti zavolam...aby som vas neprepadla🙂))

putyna
4. okt 2007

vydis to tento vykend mozte heh drahy ma v sobotu zapas o pol 1 😀

bambulka026
5. okt 2007

ahojte,
put ty mas kedy i na forum?
Malickemu zarastol nechtik na nozke, tak ho to bolelo a tak sme sa stale varovali.
Konecne mu to prestalo hnisat, tak uz je to trosku lepsie.
Mojho tiez bolieva brusko no kupila som si caj na spokojne brusko a masticku proti naduvaniu a tou mu mastim vzdy ked ho prebalujem...
Kedy idete do poradne?
My az 15-teho, som zvedava kolko pribral...uz mi je tazky na rukach 😀
Ja sa tiez v noci budim a chodim k postielke ho pocuvat ci dycha...
😀
V minule ma tak vystrasil, lebo si grckol a zacal sa tym dusit.
Este ze som bola nablizku...
Doktorka povedala ze ked mu zabehne , alebo sa zacne dusit treba ho otocit na brusko, a zdvihnut ruky,vraj sa tym uvolnia dychacie cesty.

alinka76
6. okt 2007

ahojte dievcata, bola som zavreta tyzden v nemocke, tvrdlo mi brucho a mam maksi krcok, ale od vcera som doma. bolo tam dobre, na to ze to bola nemocnica, sestricku su velmi zlate. bolo nas tam dost veru s rovnakymi problemami. dufam ze sa tam vratim uz len porodit. ale musim chodit teraz do rizikovej, tak sa obavam ze si to tam riadne vysedim, lebo tam chodi vela zien 😒

putyna
6. okt 2007

alinka no my s bambulkou o rizikovej poradni vieme svoje oby dve sme tam chodili heh a fakt sme si tam vysedeli som rada ze sa ti v nemocnici pacilo heh a dufam ze tam pojdes fakt uz iba porodit cmuk

putyna
6. okt 2007

bambulka no my sme dnes plakali ako besny normalne neviem co mu mohlo byt hmm a tie vsetky tabletky co nam predpisala doktorka (vytaminy) hmmm porazit ma ide s nich este dobre ze vravis tom grckani heh uz budem vediet co mam robit moj vracia tak strasne ze sa o neho az bojim minule sa az nadychnut nevedel tak som s nim zacala triast a inac my ideme az 22 do poradne hmmm ako sa inac mas???? 🙂

bambulka026
7. okt 2007

Ahoj, vidim ze si mala veselu noc...
My sme dnes celkom dobre spinkali. Uz spavame v nasej posteli vsetci traja 😀 😀 😀
Zda sa mi ze lepsie spi, ked je pri nas, a mam ho hned po ruke ked zacne plakat.

plostica2502
7. okt 2007

ahoj jani...no mozno dnes sa stavim,vcera sme boli na duo oslave... 🙂

putyna
7. okt 2007

bambulka no to mi daco vrav heh aj my spavame v 1 posteli 3 hmm ale iba nad ranom ked sa zobudi heh sa mangel smial ze takto 2 dieta nebude hehe inac ako ide mangelovi oteckovanie???

putyna
7. okt 2007

bambulka heh ako vidim tak ani ty si este nepridala maleho do albumu hehe nieje casu co?? 😀

plostica2502
7. okt 2007

nj...kedy si album spravis,ha... 🙂

bambulka026
8. okt 2007

Ahoj,
no naozaj nemam kedy.
Som na vsetko sama, manzel stale v praci, rodicia tiez, takze som rada ked mam kedy ist aspon na zachod a najest sa... 😖 😅
Manzel sa do toho oteckovania moc netlaci, kedze maly mu na rukach reve ako o zivot...
Akurat s nim chodi von, ale aj to ked mu uz spi v kociku... 😀 😀 😀

putyna
9. okt 2007

ahojky no to poznam ja mam tiez take problemi a ked mangelovi poviem ze som sa nestihla najest tak povie to je tvoj probblem hmm no a moj mangel ho vezme na ruky a ked mu place dlho tak zacne uz kricat na mna ze co robim ze mam ist uuz k malemu tak nestiham apsolutne nic najradsej by bol keby maly neplakal hmm a mame vecer vedsinou problemy od takej 18 do 23 nie a nie spat daco nas boli a placeme az sa zajakavame hmmmmm

plostica2502
9. okt 2007

ahoj jani,tak co boli ste vcera na tej prechadzke...my sme uz kolo 13.00 sli domov...milanko sa bavkal zas,ako maly,ach jaa 😝 ...volako ma celu noc brusko bolelo,dufam,ze zas mi daco je a porazi ma uz asi...

bambulka026
9. okt 2007

Ahoj,
ja som rada ked stihnem zjest aspon jedno poriadne jedlo denne...
A varit... to je katastrofa.... zacinam rano kym maly este spi a koncim az poobede, kedze sa zacal budit cca kazdu 1-1.5 hodinku.

Tiez mas taky pocit ze iba krmis,prebalujes a peries?

Ja fakt na nic ine nemam cas, aj teraz maly papa a ja tu tukam jednym prstom
😀
Ked pises ze mate problemy vecer, my ich mame nad ranom kolo 4.00 a zaspi zase az kolo 7.00 rano.
No konecne zadriemkal idem trosku poriadit, bo tu je hrozny neporiadok.

Put, skusila si mu dat ten feniklovy cajik? Mozno je iba smadny, moj stiahne v pohode 50-60ml aj 2-3x za den. 😅
A pijem ho i ja, a aj ten na spokojne brusko kedze je az od 2mesiacov, a zatial ho kolika velmi netrapi...radsej si poklopem... 😀 😀 😀

putyna
9. okt 2007

bambulka no assi tak ja tiez nejem poriadne a ked mam daco spravit heh cez den tak nestiham hmm

o tom krmeni heh no ja si tiez myslim iba krmim hned prebalim a hned periem heh to je strasne heh ale co uz dako mussime vydrzat heh inac ja som dala maleho na normalne plienky latkove tak fakt iba periem vesiam pradlo a zehlim.heh no co uz

no aj my sa budime okolo 4 do 6 hore a v poho heh zajtra sa uz chystam do skoly nastupit heh tak budem asi tam spavat a trochu odychovat hmmm

cajik mu davam ten co je na potporu tvorenia mlieka tak ho pijeme obaja heh ten je z feniklu robeny ale bola som u doktorky a ta nam dala dake kvapky proti naduvaniu co mu vraj znici bublinky ktore sa spravia s papania tak uvidime potom napisem ze ci uz je lepsie

zatial papa

putyna
9. okt 2007

ahojky moja nie neboli sme mali dako plackal a potom sme zaspali vsetci v jednej posteli a bolo ok no moja chuda neboj vyydrzis dako do porodu heh ja som tiez a teraz ked vidim tehotnuu zenu tak chcem byt aj ja chyba mi strasne brusko sice som mala opcas problemi. cmuk

plostica2502
9. okt 2007

vy spachtoskovia a co objednala si si ten daky baldachyn...hadam nic nieje,zajtra rano pojdem na zenske radsej...ved ked sa budete doma nudit a von bude pekne,tak sa pridtte ku mne kuknut...neboj za par rockov zase budes🙂ked si surodenca naplanujete...jani ty beres teraz antikoncepciu,ci este nie,lebo ja si budem hned pytat...radsej

putyna
10. okt 2007

ja ee ja som ju ani nikdy nebrala a dako sa asi ani nechystam hmmmm

nno jasne prideme kuk ako mas postielku porobenu 🙂

no a surodnca mame naplanovaneho o 3 roky

bambulka026
11. okt 2007

Put, aj ja tak planujem surodenca 😀
No mojmuz o tom momentalne nechce ani pocut... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre