Máte skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši?

alenka1510
19. aug 2007

Ahojte,
chcela by som poprosiť ak ste mali niektoré skúsenosti s pôrodnicou v Liptovskom Mikuláši alebo sa sem len chystate, aby sme popísali 😉

bambulka026
22. okt 2007

Mas pravdu, len nech je zdrave to je najdolezitejsie.
Maly ma ocko zahnisane, vraj zapalene slzne kanaliky,tak mu to vyplachuju. Asppon sa snzia,no nedari sa im.
Vzdy tak zalostne place, a ja s nim ☹
Ja sa uz tesim ked bude vacsie a bude dzavotat a behat... 🙂

plostica2502
22. okt 2007

😀 no,to sa tesis teraz,len si dade odbehnes a doma pohrome...staci na 5 sekund,ja to poznam...som sa o maleho brata starala🙂)))...vies co,kup si v lekarni rumancek a ked ho budes kupat,tak ho daj do vody vyluhovat,aby ti neplaval vsade,tak ho do platenej vreckovky zavias a tym mu ocka poumyvaj vzdy,alebo si aj len tak v salke sprav a umyvaj mu,malo by to pomoct... 😉

bambulka026
22. okt 2007

Vdaka za radu, no my sa umyvame harmancekom odkedy sme prisli z porodnice, pretoze mu ocko hnisalo uz tam.
Trosku mu kvapky pomohli co nam predpisala, tak uvidime v pondelok, ideme na KO.

plostica2502
22. okt 2007

to je dobre,hadam mu prejde co najskor...sa nabehate po doktoroch,ci ani nie..

bambulka026
22. okt 2007

2x do tyzdna 🙂 , este ze mam auto,peso by sa mi nechcelo...

plostica2502
22. okt 2007

fuha...nemam rada doktorov ☹ ,mohli by radsej oni chodit domou,aspon k tym miminam a de mate doktorku,daleko dako od domu...

alinka76
22. okt 2007

ahojte dievčatá, ani sa to nezdá, ako vám drobčekovia rýchlo rastú, už majú mesiac, fúha 🙂 idem sa vás opýtať, ako ste išli domov z pôrodnice. Ja chcem ísť vo vajíčku, ale moja rodina ma hned sfúkla, že taký malý predsa nemôže ísť vo vajíčku. skúšam aj kompromis v prenosnej vaničke. vy ste ako išli?
Put, máš tiež Tako kočík? Ja mám modro-oranžový a v tej vaničke možno by sme išli domov.

plostica2502
22. okt 2007

ahoj alinka,aj ja si budem brat tasku z kocika...vajicko si dame az na dalsiu jazdu 🙂

alinka76
22. okt 2007

Plostica tak to je dobre, ze nebudem sama 🙂 vsak ono tam bude ako v kukle v tej taske, tak to je hadam v pohode.

putyna
22. okt 2007

ali my sme isli v tgej taske domkov heh a ani mu tam nefukalo ani nic bolo dobre heh teplucko

no a ako sa mas ali???
My mame 4,40kg heh doktorka povedala ze sa dako moc prejedame 😀 heh mala pravdu dnes sme zjedli az 150 hmmm to asi po ockovi

bambulka026
22. okt 2007

Ahojte,
my sme sli domov vo vajicku. Teplo som ho obliekla , prikryla dekou, dala kryt zo sedacky a tiez mu bolo teplucko.
Na tych 15-20 min. kym sme prisli domov to neblo take zle...

Put, mas riadneho jedaka doma 😀
Uz nas za chvilku dobehnete a kolko ste mali cm?

plostica2502
23. okt 2007

heh,alinka..sa mozno stretneme v porodnici🙂)) 😉

jani,to vies ako aky otec,taky syn...cize varujem ta vopred:setri si na hokejky🙂))))) 😀

alinka76
23. okt 2007

Put, cítim sa už ako kačica, brucho mi strašne vyskočilo dopredu 😀 malý bombarduje celý deň, už neviem ako si ľahnúť. už aby sme mali za tým, ale ešte 2 mesiace.

Plostica, ma nestraš, to iba ak by si rodila v predtermíne, lebo ja prenášať nemienim 😀 to ho vytrasiem von pred Vianocami za každých okolností 😀

Ako je to s pôrodníkom, nevieš či sa dá vybaviť niekoho konkrétneho? ja by som najradšej jednu zo žien, prídu mi veľmi milé, aspoň podľa toho, čo som ich zažila na ženskom oddelení.

plostica2502
23. okt 2007

alinka,mozes si vybavit za urcity poplatok,tusim 1000sk si bola tam lezat🙂ano boli mile....ved ja dufam,ze porodim skorej sa mi nechce cakat tak dlho..tak si dajme stretavku na silvestra a bude to akurat🙂)))) 😀

alinka76
23. okt 2007

áno, nejaké 3 týždne dozadu, tvrdlo mi brucho. a fakt boli strašne milí, aj sestričky, nemôžem na ne nič povedať zlé, akurát jedna mi strašne tlačila na brucho, keď mi počúvala ozvy a tiež mi strašne hlboko pichala do prsta, keď mi brala krv, ostatné boli jemnejšie 🙂
musím sa nabudúce v poradni opýtať doktorky, ako to je, keby som ju chcela ku pôrodu.

plostica2502
23. okt 2007

no opytaj sa jej..mozno ,ked je tvoja,by ti sla zadarmo...aj ja som tam bola,ano a jedna bola vynimocne mila,ale ked som sla uz domov bola som rada,lebo rano tam prisla taka protivna jedna...joj,ostatne boli zlate..a ty chodis ku ktorej doktorke... 🙂

alinka76
23. okt 2007

chodím ku Krekáčovej, s tou bola sranda na jednom ultrazvuku,keď mi našla na monitore gulky 😀 sama ich tak pomenovala. aj ty si tam ležala?

plostica2502
23. okt 2007

ano ona je velmi milasvagrina k nej chodi,lebo ona je aj ako detska gynekologicka...ja som u halka a som spokojna i ked manzel by bol radsej keby som u timka bola,lebo zeny z ich rodiny tam chodia...hruza...takze gulky 😀 ...ktovie co mne povie halko o tyzden v piatok 😵 no ano lezala,ked sme prisli o prve babo... 😔

alinka76
23. okt 2007

tak to mi je luto s tym prvym babom, ja som toto nezazila, ale viem si predstavit ze si sa musela omnoho viac bat teraz. ja som bola raz u Halka, ked zastupoval moju doktorku. pripada mi velky pedant, strasne dlho som musela cakavat. mas vyhodu, ze ma svoj ultrazvuk, ja som musela cakavat len na uzv v nemocnici. môj muž bol zase nervozny, koľkí doktori ma obzerali, keď som bola v nemocke, nešiel to rozdýchať 😀 ja som sa z toho tiež najprv stresovala, lebo som hanblivý typ, ale po toľkých vyšetreniach mi už bolo všetko jedno 😀

plostica2502
24. okt 2007

on veru aj je a je to dobre,ze je taky,skutocne si robi svoju pracu ako ma🙂...ano je to super,ze ma vlastne sono,ale fotka baba je drahsia,asi si ho musi dako splatit...mno veru potom je ti to uz jedno si casom zvyknes 😅 moj muz povedal,ze by to nechcel robit 😀 ...to ano,teraz sa snazim vobec nestresovat a tesim sa viac ako pred tym aby to bolo uz dobre konecne,tak si doma pri krbiku vysedavam🙂)manzel mi aj ranajky niekedy spravy,ked ide do prace a uz ma cakaju,je to super,potesi to cloveka 😀 🙂

alinka76
24. okt 2007

aj o mňa sa manžel mimoriadne stará, hlavne po tom, čo,som bola v nemocke. predtým si myslel, že som moc citlivá, ale už pochopil, že som si tie nevoľnosti nevymýšľala. Teraz ho mám na týždeň v Žiline a chúdatko sa bojí o mňa, ako sa mám. Dúfa, že sa mi nič nestane, kým sa vráti. a myslím že si viac užíva aj tehotenstvo a aj sa viac na bábo teší ako pri dcére. Má ju strašne rád, ale chová sa inakšie ako vtedy, neviem čím to je

putyna
24. okt 2007

heh zeny krekacka je uplne super a aj verebova

ja by som sa najradsej k jednej z nich prehlasila 😀
ale pri porode som bola uplne spokojna s korbasom

heh a keby ze si ja mam urcit do predu koho chcem ku porodu s doktorov tak ten moj ani nestihne prist heh o mne csi mysleli ze mi budu davat vyvolavacku a ze buddem rodit az na druhhy den

bambulka neviem kolko meriame nemerali nas ale pribrali sme 1,5kg ppovedala doktorka ze sa obzierame 😀
no umela strava je len umela

plostica2502
24. okt 2007

alinka: uz je starsi,berie to asi inak 🙂 a aj to zavazilo,ze si bola v tej nemocke...mozme byt radi,ze su aspon taky 😀

jani: vy riadne rychlo rastiete a priberate....a ako to tedkom mas s tou skolou,mohla by si ma dojst kuk,co by som povyzvedala od teba,ako ti to ide a tak.. 😀 ...a uz si neodstrekujes mliecko./..

bambulka026
24. okt 2007

Put, nemerali Vas?
My sme este len prisli a hned nas merali a vazili.
Kde mas maleho kym si v skole? Opatruju stary rodicia?
Ja by som Korbasa nechcela, i ked ma odrodil. Mne je fakt nesympaticky...nemozem si pomoct 😀

plostica2502
24. okt 2007

ahoj bambulka,pisala mi slavka,ze si ta davala do icq,ale,ze jej to dako nejde posielat 😅 ...musim ju ist asi kuknut adaco ju este naucit 😀

bambulka026
25. okt 2007

😀 asi by si mala... 😀

plostica2502
25. okt 2007

no to ano,chuda...som jej to aj vysvetlovala...alebo ja ti poslem jej icq a ty si ju ulozis,aby ste necakali,kym ju to naucim🙂 🙂 😅 😀

bambulka026
25. okt 2007

Ahoj,uz som si ju ulozila, len ma musi autorizovat medzi svoje kontakty...

plostica2502
25. okt 2007

😀 no ved to,ci sa jej to podari vobec🙂))))..ale ja v to budem dufat,pokial jej to dodo neporusi 😀

bambulka026
25. okt 2007

Dufam,ze to zvladne,len aby sme mali cas chatovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre