Máte skúsenosti s pôrodnicou v Myjave ?

mimi242
10. dec 2019

Ma niekto skusenosti s porodnicou v Myjave? Boli ste spokojne? Nemozem tu nijaku novsiu diskusiu najst.

vikinkamarkusko
10. dec 2019

@mimi242 ja nemozem o myjave povedat lebo som tam nerodila ale skalicka ak mozem doporucit velmi velmi dobra mala som planovanu sekciu a to ma aj o den skor pustili pred.2porody akutne sekcie jedna v nitre katastrofa a dalsia v trnave a tam uz nikdy viac

veronikaszabova
10. dec 2019

@mimi242 porod na Myjave 2009 - nikdy viacej, 2014 - Skalica - odporucam.
Btw teraz na MY maju nedostatok gynekologov, odisli do Piestan.

vikinkamarkusko
10. dec 2019

@mimi242 a zabudla som dodat rodila som 4meciase dozadu 😁

queen_mary
10. dec 2019

@veronikaszabova nedostatok je aj v skalici. Podla mna obidve male okresne nemocnice, prast jak uhod. Ale zasa vyhoda, ze hadam individualnejsi pristup ako napr v ruzinove, antolskej. Mne rodili tento rok 2 kamosky na myjave, 1 v skalici, vsetky 3 boli spokojne.

januss21
10. dec 2019

Čistá katastrofa celá Myjavská nemocnica. Skoro ma nechali potratiť. A jednu pani dokonca aj nechali. Otras každý jeden "doktor" na Myjave.
Známu tak zlikvidovali pri pôrode že dva mesiace po pôrode nebola ešte stále schopná normálne fungovať. Nechápem ženy ktoré tam idú rodiť. Za mňa Trenčín nemá konkurencie. Vybavenie, prístup a hlavne sú tam všetci profíci.

krasnysen
10. dec 2019

rodila som 2011 a 2018 na myjave a nemôžem jedno krivé slovo na nich povedať, v r.2018 som im bola nesmierne vdačná, nakoľko sme s dcérkou už nemuseli byť na svete a sme a obe živé a zdravé!!!!, ak by bolo tretie idem zase smer Myjava... mám veľmi bližšie skalickú porodnicu, no kedže mi tam po pôrode sestrernica zomrela, nechcela som rodiť tam, kde ona zomierala...

malinajahoda
10. dec 2019

@mimi242 rodila som tam minulý rok vo februári. Starostlivosť zo strany lekárov a sestriciek na 1* 👌. Akurát prístup 1 sestry na novorodeneckom mi doteraz nedá spávať 🙄, katastrofa. Ale išla by som tam znova.

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre