Medissimo - MUDr. Mašura a MUDr. Hrabčák

vvia
23. apr 2012

Som tehu a chcem zmenit gynekologa. nahodne som raz bola u pána doktora Mašuru v Medissime a v celku sa mi pozdával. Chodí tam niekto? Ste spokojné?
Chcem naozaj dobrého doktora, prosím o Vaše skúsenosti. Predpokladám, že neordinujú len v Medissime, tak snáď ich bude poznať aj viac žien.
Vopred ďakujem.

vvia
autor
3. máj 2012

to sa nenajde nik kto tam chodi?

poussin
5. jún 2012

@vvia

Ahoj, s MUDr. Hrabcakom mam skusenosti. Rodila som sekciou unho - mala som ho zazmluvneneho. Ordinuje aj v Ruzinovskej nemocnici - ma tam sukromnu ambulanciu, ale nema zmluvu s poistovnami.

vvia
autor
5. jún 2012

@poussin dakujem, uz chodim k Masurovi, nikto mi iny neodpisal, tak som sa nevedela rozhodnut a zatial som spokojna, chodim do Medissima

maya21
5. jún 2012

Ahoj,
Ja som rodila u Mašuru bol super len odporúčať môžem ordinuje aj na Kramároch

wieruska1
8. júl 2012

Rodila som 1.4 u masuru a bolo to super, vrelo odporucam.

trish31
23. júl 2012

@vvia ahoj ja sa chystam prejst do Medissima k MUDr.Masurovi takze je OK?

vvia
autor
23. júl 2012

@trish31 je ale budem chodit asi k Hrabcakovi lebo momentalne vie o mne viacej lezala som totiz v ruzinove mam rizikove tehu a staral sa tam o mna Hrabcak

trish31
23. júl 2012

@vvia aha a ktory je lepsi?

vvia
autor
23. júl 2012

@trish31 ja uz ani neviem teraz chodim k masurovi je zlaty ale on si nepamata pacientky a tak casto " zacinam " od zaciatku a hrabcak sa teda o mna staral v nemocke musim uznat slusne vzdy po sluzbe sa zastavil na oddeleni pozriet ako sa mam a vdacim mu za zivot dietatka, ale hovorim obaja su fajn kazdy odbornik na nieco ine. inac masura je srandista tak ak ti to vyhovuje odporucam 🙂

trish31
23. júl 2012

@vvia ano mne vyhovuje skor taky neoficialny pristup 😉

backorka
13. sep 2012

@poussin ahoj, prosim ta kolko stoji zazmluvnenie Hrabcaka na porod?

poussin
13. sep 2012

@backorka napis surkomnu postu

petus29
30. sep 2012

Ahojky, ja chodim do medissima k hrabcakovi a pred 3 rokmi som s nim aj rodila a idem znovu rodit v novembri. Vzdy mily, ochotny, poradi a velmi priatelsky. Tiez ma chodil pozerat po porode kazdy den po sluzbe. Da sa s nim dohodnut na vsetkom. Snad to niektorej pomoze s rozhodovanim. pa pa

trish31
22. mar 2013

@vvia ahoj mozem sa ta spytat,MUDr.Masura ta bral len v Medissime alebo si chodila k nemu aj na Kramare?

vvia
autor
22. mar 2013

@trish31 len v Medisiime

trish31
22. mar 2013

@vvia a potom ste sa len dohodli na termine porodu alebo ako to s nim prebieha?Ja mam u neho termin 9.aprila len neviem ak je nejaky problem ci treba ist tam ci na Kramare

turcanovakatka
10. apr 2013

Mudr Hrabčák je super výborný odborník aj človek bol aj pri mojom pôrode a super , bez problémov 🙂))) určite odporúčam

kattt
12. apr 2013

Viete mi niekto povedať, aké sú ceny v Medissime? Vďaka.

brenduska
12. apr 2013

ja chodím tiež do Medissima k Hrabčákovi. som momentálne 28tt a chcem ho aj pri porode. Kvoli nemu som prešla aj do Unionu, lebo Medissimo má zmluvu len s Unionom. takto platím len time manažment za každú návštevu 10€.

andinka001
27. sep 2013

Ahojte, tiez by som rada chodila k MUDr . Masura ale pozerala som si ich stránku len tusim tam sa kupujú nejake karty a neviem ci sa da zaplatiť len gyn. Neviete nahodou cenu?

ninocka84
7. nov 2013

dr.masura ma dnes v noci prijal na pohotovosti.. tak prijemneho a skveleho lekara som nezazila este. aspon viem ze existuje aj ludsky pristup k pacientkam..

zdenulkam
12. dec 2013

@andinka001
boli ste u pana doktora Masura ? ste spokojna ?

andinka001
12. dec 2013

@zdenulkam nechodim tam lebo by som musela zaplatit dost vysoky rocny poplatok nakolko nemaju zmluvu s poistovnou VZP

zdenulkam
12. dec 2013

@andinka001 maju zmluvu ale len čiastočne..teda nie v plnom rozsahu http://www.medissimo.sk/sk/zmluvné-poisťovne.html
a aky ročny poplatok tam je ? a ktoru ambulanciu navstevujete ?

andinka001
12. dec 2013

@zdenulkam ziadnu ja som ta chcela chodit a nestihla som zmenit zdravotnu poistovnu

tinushka13
2. feb 2014

Baby tak ja sa rozhodujem medzi týmito dvomi Dr. 😖 Kedysi som v Medissime pracovala a Mašura je a skvelý, milý vtipný. Vie odlahčiť tú "atmosféru vyšetrenia" 😀 Len neviem, .. na jednej strane chcem ísť k Hrabčákovi, v podstate kvôli Ružinovu. Samozrejme že plánujem aj druhé tehu. Prvé som bola pacientkou dr. Orosa /Ružinov/ len ten je súkromník ☹ a na bežné preventívne prehliadky by som brala aj zazmluvneného Dr. preto sa rozhodujem medzi týmito dvomi. V prípade tehu asi zasa pôjdem k Orosovi. 😀 a teď babo raď .. 😒

silvinenka21
7. apr 2014

Ženy musím potvrdiť z vlastnej skúsenosti Mudroňova. Dušan Mašura je pán doktor.😆

lele7
27. júl 2015

Žienky, ktoré ste rodili u Mudr. Mašuru, bolo to prirodzene či sekciou? Chcela by dom vedieť, ako robí sekcie, kedže moja malička je KP

wieruska1
5. okt 2015

baby nemate na nho niektora kontakt? pripadne cislo do ambulancie? v medissime uz nerobi

8291
11. apr 2016

@wieruska1 Dr.Mašura zomrel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre