Mudr. Adnan Saade. Čo sa s ním stalo?

Čaute baby, chcela by som sa opýtať, či neviete čo je s dr. Saadem, dopočula som sa, že vraj už nie je v popradskej nemocnici.
andrejka10
10. jún 2009
Ahoj kattys, je pravda, že v popradskej nemocnici už nie je, ale keď ho veľmi potrebuješ nájdeš ho teraz v nemocnici v Levoči. 🙂
kattysautor
11. jún 2009
ahoj andrejka, práve dnes som sa dopočula, že vraj je v kezmarku v nemocnici, vraj mal nejaký problem pri porode, tak ho preradili tam. 🙂
livi
12. jún 2009
ahojte. on je teraz v kežmarku?? ja som počula, že pri jednom pôrode pochybil u mamičky a dieťa zomrelo |-|
inak sa o ňom vždy hovorilo, že je super lekár, ale po tomto neviem..
andrejka10
12. jún 2009
Ahojte babenky, tak v Kežmarku???
Lebo mne jeden známy z nemocnice v Poprade hovoril, že je v nemocnici v Levoči. Ale možno zmena 🙂 🙂 🙂
andrejka10
12. jún 2009
A ešte som chcela dopísať, že je naozaj dobrý lekár. Ak by nastali komplikácie pri pôrode a on by bol pri mne bola by som rada, pretože viem, že je odborník. A prečo už nie je v Poprade? Tak to neriešim. Nevidíme do vnútra, čo sa vlastne naozaj stalo.
liluu
14. jún 2009
No ja so bola pred vyše mesiacom v nemocke v poprade a bol ešte tam. ale mesiac je dlhá doba.
tlenka
15. jún 2009
ja som pocula tiez, ze je v kezmarku
kattysautor
16. jún 2009
baby, ale poviem vám, že škoda , že ho vyhodili, bol to fakt odborník, mam jedneho synčeka, ktoreho som rodila pri nom,porod trval 15 min, ale poviem vám, ak by som čakala druhe bábo, tak by som isla znova k nemu , aj ked do kezmarku, on má velmi príjemný pristup k pacientkam, i ked niektore na neho nadávali, ja som s ním bola velmi spokojná a nedala som mu ani korunu.
julia225
16. máj 2010
Takze tento vikend som mala tu cest spoznat tohto uzasneho Cloveka na vikendovom sustredeni dul a som unesena...je to super lekar, super clovek, super super super!!!
drobec21
25. aug 2010
Ahojte chcela by som prejsť od mojho gynekologa ku dr. Saademu. Ale mam problém s tým že nechcem ist už k tomu mojmu vypýtať ani vypis. Myslíte že by sa to dalo nejako vyriešiť so sestričkou u dr. Saadeho???

Začni písať odpoveď...

Odošli