MUDr. Badidová v Galante - skúsenosti

bubula_007
29. okt 2014

Mamikčy, poznáte túto pani doktorku? Máte s ňou skúsenosti? Ďakujem za každý názor.

micurka
18. dec 2014

Podľa mňa je velice šikovná a je sympatická a milá .. párkrát ma vyšetrovala...

paula285
5. jan 2015

Mna vysetrovala raz , mala som nepravidelne kontrakcie , chcela aby som uz ostala ale isla som domov na reverz. Nemala som z nej dobry pocit , kedze sme na nu cakali asi pol hodinu , dosla cela strapata ( asi sa prave zobudila) a keby mam rodit normalne tak urcite to nedopadne dobre , kedze mi panvova kost nezostupila a bolo iste ze budem mat sekciu. Tyzden na to mi spravila moja dr (zimmermanova) sekciu a potom este raz bola na vizite pani dr badidova .. spravila sa mi dost velka modrina cez brucho az po stehno a na to mi povedala ze to za to aby som vedela ze som rodila ..

bubula_007
autor
7. jan 2015

@micurka
@paula285 ďakujem za odpovede 🙂

micurka
8. jan 2015

@paula285 No pekne!!!

jankaahanka
9. jan 2015

Ja som s Dr. Badidovou rodila a pri dalsom porode by som isla tiez. Chcela som spontanny po cisarskom, este k tomu som mala v knizke ten posledny rozmer panvy (conjugata externa) 16cm (vraj žalostne malo). Vsade hovorili, ze s tymi rozmermi nikdy neporodim... Dr. Badidova mi vysla v ustrety (dostala ma v sluzbe 🙂 ), nemala som ziadne posilnovaky, utisovaky, chemia ziadna, este k tomu ma nechala tlacit na kolenach (nevidane na SR). Pocas porodu ma podporovala, radila a mala som z nej pocit, ze mi veri, ze to dokazem. Ona bola pokojna, trpezliva a ja som verila jej, ze ma vsetko pod kontrolou...Tak nakoniec som porodila normalne 🙂

xena1111
11. jan 2015

Ja som bola s Dr. Badidovou velmi spokojná, niekolko krát ma vyšetrovala a asi 3x ma prímala na odelenie aj v nočných hodinách /kvoli tažkostiam počas tehotenstva/, vždy bola milá, ochotná, vždy normálne odpovedala na moje otázky , vedela dobre poradit. Dokonca som u nej rodila /na sviatky, o tretej ráno/- pocas porodu bola velmi trpezlivá, rozvážna a kludná a vdaka nej mám na porod /co by som nikdy neverila/ pozit. spomienky. Za to jej velmi pekne dakujem.

mica5002
3. jún 2015

@micurka mate na nu kontakt kde ordinuje

mica5002
3. jún 2015

@jankaahanka date mi kontakt na dr. Badidovu?

lior
9. jan 2019

Vynikajúca PANI doktorka! Rodila ma pred týždňom a pôrod bol hladký, rýchly, bez komplikácií, nástrihu, stresu. Je to profesionálka s ľudským prístupom a dokonca humorom (!), čo ja veľmi oceňujem 😊 určite odporúčam🔝☑️

lenkasvidrakova
14. jan 2019

@lior dobrý deň, mali ste ju zajednanu alebo mala smenu?

lior
17. apr 2019

@lenkasvidrakova pekný deň, neviem, či nie neskoro, ale odpoviem, mala som ju dohodnutú 😊

monika1129
19. feb 2021

@paula285

aj keby spala tak len preto aby take jak ty nedockave a premotivovane marmicky vedela pomoct. Ak Ti odporucila ostat a ty aj tak chces prec- tak nevidim dovod navstevy

paula285
28. feb 2021

@monika1129 nie som nedočkava ani premotivovana, ale keď mi po vyšetrení povedala že sú to len nepravidelné kontrakcie a plánovanú sekciu som mala 5 dní na to tak som išla domov a na druhý deň za svojou dr. Nemohla som bohužiaľ rodiť prirodzene ani jedno dieťa a verila som svojej dr. Pani dr Badidova vtedy ku mne nebola moc príjemná , ale neskôr 3 roky na to som s ňou mala dobrú skúsenosť .

monika1129
1. apr 2021

@paula285
no vidis, som rada ze si mala pozitivnu skusenost lebo aj ja len a len pozitivnu.
mimochodom, medzi nami babami 🙂
dr. Badidova je druhykrat atestovana (1-gynekologia, 2-mamologia) takze na jej mlady vek je velmi odborne vzdelana, empaticka, ludska a nikdy nenechava ludi vo vakuu 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre