MUDr. Bárdošová

evinqua
13. apr 2015

Ahojte, má niekto skúsenosti s touto gynekologičkou? zvažujem teraz v tehotenstve prestup a jedna z možností je práve táto lekárka..

mimi8814
13. apr 2015

ahoj, ja som k nsj par rokov chodila, ale len preventivne a bola ok. ale co viem tak ona tehotenstva nerobi...

paskolinka
14. apr 2015

@evinqua myslis tu na kramaroch (andreja bardosova)? ona este ordinuje? vsak uz ma hadam aj 100 rokov... ja som ku nej kedysi patrila, bola som tam len raz a neurobila dojem, lebo si ma poplietla s pacientkou, co bola predo mnou 😉

evinqua
autor
14. apr 2015

@paskolinka ano myslim tu :D ale nakoniec asi skoncim u jej kolegu v ambulancii.

nastasyk
14. apr 2015

@evinqua Bardosova je celkom v pohode, aj ked taka nemastna neslana. Mne pomohla, vzdy, ked sa mi nieco nezdalo, urobila test. Ale inak nic moc, nakladala predomnou pacietke, co tam bola predtym a tak. Ale aj tak je o 500 % lepsia ako Gazo. To je jeden chrapun, a odbornik tiez nic moc. Od neho radsej co najdalej. Skus si o nom precitat starsie temy☹

evinqua
autor
15. apr 2015

@nastasyk citala som ale som aj pocula pozitivne nanho. Nakoniec som sa rozhodla pre uplne inu ambulanciu

nastasyk
15. apr 2015

@evinqua dobre si spravila, dr. Gazo urcite nie, teda aspon pre mna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre