Mudr. Božena Fialová v Košiciach

nikolka2
20. jún 2013

Dobrý den ,,chcela by som sa len opytat ...k druhemu porodu mi nestihla prist moja Pani lekarka ,,,a neviem prist na meno tej Pani doktorky co ma odrodila v tú noc ,,,mohla by mi nejaka mamicka co pri nej rodila ,,,ju opisat ako vyzera ,,vopred Dakujem 🙂

niki18
20. jún 2013

@nikolka2 zhanas doktorku pre sestru? ?? 😀

sissy27
20. jún 2013

@nikolka2 neviem či mi z toho tepla mäkne mozog, alebo len nechápem, ale rozmýšľam, koľko užívateliek MK bolo účastných tvojho pôrodu, aby ti opísali, ako vyzerala tá dr. čo ťa odrodila... 😅 😀 😀 😀

nikolka2
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
20. jún 2013

@nikolka2 prečítaj si po sebe, čo si napísala a potom si polož otázku, ktorú si dala mne... pátraš po nejakej dr. a my ti máme opísať, ako vyzerala? 😝

nikolka2
autor
20. jún 2013

ja som dala nejaku otazku tebe ? ja som sa slusne opytala ,,,mna rodila ta Pani doktorka a to mi povedala moja mama ,,preto som chcela vediet ci ona odrodila aj mojho syna ,,,na druhy den po porode prisla moja gynekologicka a som sa jej pytalala na meno a ona mi len tak cez zuby nieco povedala , ze Fialova ,,,mala sluzbu ,,a ked som sa jej chcela podakovat osobne ,,kazdy sa tvaril , ze nikto nic nevie ...

suem
20. jún 2013

@nikolka2 slovník z 3.cenovej máš. Otras!

nikolka2
autor
20. jún 2013

@suem 😀

suem
20. jún 2013

@nikolka2 vulgárna a trapna. Nehovor na svoje deti - pre istotu :-/

nikolka2
autor
20. jún 2013

@suem neviem kto moje deti spominal ???

sissy27
20. jún 2013

@nikolka2 svoju otázku si neadresovala nikomu konkrétnemu, takže na verejnom fóre si na ňu môže reagovať kto chce...no keby si sa pozrela do prepúšťacej správy, tak by si bola múdrejšia 😝 a btw. za tri roky sa pani doktorka mohla celkom zmeniť 😉
@suem tak si môžeme aspoň domyslieť, z ktorej časti KE asi slečinka bude... 😀

nikolka2
autor
20. jún 2013

hmm by si ma cudovala 😀
@sissy27

suem
20. jún 2013

@sissy27 asi na niečom fičí -zvláštne reakcie, zistovanie porodnicky po 3 rokoch :-P

nikolka2
autor
20. jún 2013

hmm by si sa cudovala 😀
@sissy27

terezka1947
21. jún 2013

@sissy27 baby,neurazajte jednotlive KE casti 😀 😀 😀 😀 😀
lebo ani v tek konkretnej( 😀 ) by sa vela zien s takym slovnikom nenaslo 😉
raz darmo,niekomu staci jedno slovo a clovek ma hned o vsetkom prehlad 😀 😀 😀 😝

latvia
21. jún 2013

opytaj sa v teme o porodnici v kosiciach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre