Používame cookies. Viac informácií tu. OK

MUDr. Chládeková z Nitry - skúsenosti pri pôrode

lambertha
12. apr 2016

Tie ktoré ste ju mali, alebo k nej patríte, ste s ňou spokojné? Môj gynekológ odišiel do dôchodku a Chládeková nastúpi v júni na jeho miesto.

gaaaa
12. apr 2016

@lambertha Môžem sa spýtať kde bude ordinovať?

lambertha
autor
12. apr 2016

@gaaaa Bude ordinovať v medicínskom centre. Poznáš ju?

gaaaa
12. apr 2016

@lambertha Tak bude to aj moja dr.preto som sa pýtala.Minulý rok som bola na operácii,tak som sa s nou na chvílu stretla a čo som počula od pár ľudí tak boli s nou spokojní.Tak sa necháme prekvapiť.

lambertha
autor
12. apr 2016

@gaaaa Ty si patrila k doktorovi Truskovi? Tak dúfam že s ňou budeme spokojné. 🙂

gaaaa
12. apr 2016

@lambertha Najskôr dr.Linderovi potom dr.Truskovi.Tak dúfam,že budeme spokojné.Je mladá,tak uvidíme.

lambertha
autor
13. apr 2016

@gaaaa Noo, teraz momentálne ho zastupuje Linder. Ale ten mi nejako nesedí...

gaaaa
13. apr 2016

@lambertha Hej bola som tam v marci,keby ma nebolela tá cysta tak by som tam nešla,ale iné mi nezostávalo.A teraz to len odkladám ale asi budem musieť ísť aj za ním pre papier do nemocnice ☹

lambertha
autor
13. apr 2016

@gaaaa Tak chod cím skor, Chladekova nastupi az od 1. 6. A to je este dost daleko...

janulka257
21. apr 2016

Dr. Chládeková je úplne skvelá 🙂 ja som ju mala pri pôrode, ľudská, citlivá, no proste super bola! Je síce mladá, ale má už veľa praxe zrejme, nemôžem sa na nič sťažovať, ozaj.

lambertha
autor
30. apr 2016

@janulka257 Tak to ma tesí. Dúfam ze budem i ja spokojná. 🙂

janulka257
2. máj 2016

Hadam ano 🙂 ved uvidite. Dajte potom vedieť 🙂

zizi85
14. máj 2016

Tiež som rodila pri ur,Chládekovej,a možem povedať za seba,že super prístup.Akonáhle prišla,tak ma ukludnila. Proste milá osoba,čo vie kedy a ako má zareagovať.

zuzanak89
29. sep 2016

Tak ja som k nej teraz objednaná na preventívku, nechám sa prekvapiť, Dr. Truska bol úžasný, verím, že aj ona bude super

gaaaa
29. sep 2016

@zuzanak89 Je v pohode,ja chodím k nej každé 3 mesiace.

zuzanak89
29. sep 2016

Mne staci ak to bude raz za rok 🙂, alebo kazdy mesiac? By som sa zasmiala

gaaaa
29. sep 2016

@zuzanak89 Tak to by som aj ja najradšej,ale bohužiaľ kvôli cyste musím každé 3 mesiace,keď ma nechcú operovať.

zuzanak89
30. sep 2016

@gaaaa tak mne išiel von zase miom, vraj som nemala ani otehotnieť, a podarilo sa 🙂, potom v tehu narástol na 11cm!! Po pôrode sa zmenšil ale po pol roku zase začal rásť, tak ma pripravili aj na možnosť, že nezachránia maternicu, nakoniec všetko dobre dopadlo. Cysta je vraj nebezpečnejšia, že môže prasknúť,

aluska29
30. sep 2016

mne bola mudr. chladekova pri sekcii, bola som velmi spokojna, prijemny pristup, super

gaaaa
30. sep 2016

@zuzanak89 Ved ja ju mám už 3 roky,konečne sa rozhodolli,že pôjde von aj s vaječníkom a ležím na operačke a že ešte nie.Tak každé 3 mesiace sono a krv,dokedy neviem.

nivea777
30. sep 2016

ona robi aj v FN alebo ako? Ked pisete ze ste ju mali pri porode...

gaaaa
30. sep 2016

@nivea777 Robila v nemocncici.Od 1.6.je v Pro care a raz za mesiac,že služi v nemocncici.

aluska29
1. okt 2016

@nivea777 tak ako hovori gaaa , tak to asi bude, rodila som pred rokom, takze neviem povedat

zuzanak89
2. okt 2016

@gaaaa tak to muselo byť na infarkt, takto tesne pred ustúpiť

gaaaa
2. okt 2016

@zuzanak89 Tak to máš čistu pravdu.Prišla som domov 3 dni v kuse som spala nadopovaná liekmi a dalšie 3 dni prerevala čo dalej.Zajtra sa idem objednať k dr.Chládekovej tak som zvedavá čo nové objaví po 3 mesiacoch

zuzanak89
3. okt 2016

@gaaaa držím palce

gaaaa
3. okt 2016

@zuzanak89 Dakujem,pekne.V piatok na 11.15 idem na sono a krv.Neuverieteľne veľa pacientok má čo som dnes videla a počula

m.a.r.t.i.n.a
3. okt 2016

Ja som tiez patrila k Dr.Truskovi a po nom ma automaticky prevzala Dr.Chladekova. Na mna posobi profesionalne a milo. 👍

gaaaa
3. okt 2016

@m.a.r.t.i.n.a Hej je dobrá.A pobrala kopu aj nových pacientok.

maryana
25. sep 2017

baby prosím vás, tie čo chodíte k Chladekovej, koľko sa u nej platí? ešte som u nej nebola, prešla som k nej automaticky od Trusku.

m.a.r.t.i.n.a
25. sep 2017

@maryana
Záleží za čo. Ja som u nej zatiaľ neplatila nikdy nič. Mám Dôveru

Tu začni písať odpoveď...

Odošli