MUDr. Daniš

lucik2008
11. júl 2016

Ahojte mala ste niektora zazmluvneneho Dr. Danisa?Je velmi mily ale aj mlady a obavam sa zazmluvnovat si ho ... ak by sa vyskytli komplikácie ci by vedel dobre odborne reagovat ... neviem ako dlho v nemocnici posobi ... max 1 - 2 roky mi tak pripada
Neviem sa rozhodnuuuut

petela80
19. júl 2016

@lucik2008 Dr. Danisa ti mozem iba odporucit, je mlady, ale s vysokou mierou odbornosti a nadhladom. Rodila som u neho druhe dieta, a neda sa to porovnat s prvym pôrodom, pri ktorom som mala starsieho atestovaného lekara. Moj nazor - nemas o com rozmyslat.

lucik2008
autor
19. júl 2016

@petela80 Dakujem no nevedela som co robit tak som zatial nezazmluvnila nikoho a zacala som chodit k Oravcovi :( tak uvidim kto ma nakoniec odrodi :( uz teraz bojim

petela80
19. júl 2016

@lucik2008 V pohode, je to tvoje rozhodnutie - no ja by som sa rozhodla urcite znova pre neho. A s oravcom som mala tiez tu cest - nie, dakujem

zafir
6. aug 2020

@lucik2008 za mňa áno. Je to výborný doktor. Dva krát som mala česť byť jeho pacientkou...

lucik2008
autor
6. aug 2020

@zafir Dakujem za odpoved, uz je tomu 4 roky a uz mam za sebou aj druhy porod ☺️

leteonado
27. júl 2022

@zafir dobrý. Deň prosím vás pan doktor ma odrodil v roku 2019 a teraz čakám druhé bábätko už som 35tt a potrebujem ísť do nemocnice chcela by som zase jeho ale neviem sa k nemu dostať mam stare číslo náhodou nemá niekto naňho nové číslo? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre